Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

HM-2300K 2 Motorlu Ahşap Hasta Karyolası

HM-2300
10.09.2018
344 görüntülenme
HM-2300K 2 Motorlu Ahşap Hasta Karyolası
2 Motorlu Ahşap Hasta Yatağı

İki motorlu modeller arasındaki özel bir modeldir. Diğer hasta karyolası modellerin başlıkları plastik ya da demirden olurken bu modelimizin başlığı ahşaptan oluşur. Yan korkuluğu alüminyum olan bu ürünün görünümü adeta bir mobilya gibidir.

Bazı hastalar hasta yatağı üzerinde yatmamaktadır. Kendisi hasta olarak hissetmek istemeyen hastalar için öze üretilen ahşap model sayesinde hasta normal bir yatakta yatıyormuş izlenimi sahip olur. Bu modelini başlıkları Türkiye de üretildiği için fiyat olarak oldukça ideal bir seviyededir. Ahşap özelliği sayesinde ev için oldukça ideal bir üründür. Ahşap olduğu için silinebilir ve temizlenebilir özelliğe sahip olan bu modelin kullanımı oldukça basittir.

Teslimat Ve Kurulum
İstanbul içinden verdiğiniz siparişleriniz aynı gün içinde ücretsiz olarak adresinize teslim edilir ve kurulumu yapılır.

Ahşap hasta karyolası da diğer modeller gibi elektrikle çalışır ve hareket etme özelliğine sahip olur. Serum askılığı, dört parçalı yatak ve kilitlenebilir tekerlekler de bu ürünle beraber ücretsiz olarak verilir. Ahşap modelin başlığı diğer modeller gibi kolayca sökülüp takılmamaktadır. Bu model başlıklar sabit bir şekilde durmaktadır. Yan korkuluk ise kolayca yerinden hareket edebilmektedir. Yüz yirmi kiloya kadar taşıyabilen bu modelimiz oldukça güçlü bir dual motora sahiptir. Bu ürünün kurulumu daha farklı olduğu için sadece İstanbul içine hizmete sunarız. Diğer illerdeki ahşap hasta karyolası için o illerde bulunan bayilerimizle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul içine aynı gün içinde ücretsiz olarak kurulum ve teslimat hizmeti vermekteyiz.

Teknik Özellikler Ve Garanti

  • Ölçüler: 90 cm x 190 cm x 50 cm
  • Başlıklar: Ahşap malzemeden imal edilmiştir.
  • Korkuluklar: Alüminyum tabanca sistem korkuluklar
  • Dayanıklılık: 120 kg ağırlığa kadar olan hastaları taşır.
  • Garanti: 2 yıl / 10 yıl yedek parça garantisi

Ürünle Birlikte Ücretsiz Verilen Parçalar

  • 4 parçalı hasta yatağı şiltesi
  • Serum askılığı
  • Pil

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.