Teslimat ve kurulum

İstanbul içi siparişleriniz aynı gün içinde ücretsiz olarak teslim edilmekte ve montajı yapılmaktadır.

Fiyat Ve Ödeme Seçenekleri

Sağlık Bakanlığı’nın yasaklaması üzerine medikal yatakların fiyatları belirtilemiyor. Telefonla bilgi alabilirsiniz.

HM-161 2 Motorlu Ahşap Hasta Yatağı

HM-161 2 motorlu ahşap hasta yatağı, hastalar için oldukça önemli bir üründür. Hasta yatağının, kişilerin iyileşmesi için oldukça önemli bir yer tutar. Sağlık merkezleri, hastaneler ve evlerde kullanım için uygun olan ürünlerdir. Kişilerin hastalık süreçleri içerisinde kendilerini toplamaları, ihtiyaçlarını giderebilmeleri ve önemlisi rahat etmeleri için büyük önem taşır. Ahşap olması nedeni ile de oldukça sağlıklı olan ürünler arasında yerini alır. Rahatlıkla temizlenme özelliğine sahiptir. Bu nedenle de kullanımı rahat olan ürünler arasında yerini alır. Hastanın yerini rahatlıkla değiştirmek için tekerlekli bir sistem kurulmuştur. Bu da hem hastaya hem de hastaya bakan kişiye rahatlık sağlayan bir durumdur.

2 Motorlu Ahşap Hasta Yatağı Modelleri

Hastaların tedavi süreçlerinin bazı durumlarda evde devam etmesi gerekir. Bu durum da hastanın, hastanede bulunan aynı konfora sahip olması gerekir. Bu nedenle de hasta yatakları evde kullanım içinde uyarlanmıştır. Bu sayede evde hasta bakımı sırasında hastaların bel bölgelerinde yaralanma ya da tahriş şeklinde bulunan durumlar ortadan kalkar. Hastanın daha hızlı bir şekilde iyileşmesine de yardımcı olur. Hasta yataklarının faydaları bir tek hastalara değil aynı zaman da hastalara bakan kişilere de büyük oranda fayda sağlar. Hastaların yatağın hareket etmesi nedeni ile istediği her alana rahatlıkla taşınabilir. Baş ve ayak kısımlarının hareket etmesi nedeni ile hasta temel ihtiyaçlarını giderebilir. Bu nedenle de büyük oranda yardımcı olan bir üründür.

Hasta Yatağı Özellikleri Nelerdir?

Hasta yatağının yan kısmında yer alan serum kısımları sayesinde rahat bir kullanım sağlar. Ahşap bir görünüme sahip olması nedeni ile mobilyalar ile bir uyum içerisinde bulunur. Temizliği kolay olan bir üründür. Oldukça hijyeniktir. Korkuluk kısımları alüminyum olan bir üründür. Yatakta yer alan özel düğmesi sayesinde yatağın rahat açılıp kapanma durumu bulunur. Korkuluk kısımları 35 cm olur.360 derece dönme özelliğine sahip olan plastik tekerlekleri bulunur. Tekerleklerin iki adetin de fren sistemi bulunur. Bu sayede ürünün sabitlenme durumu da mümkün olur. Rahatlıkla taşınma durumu da mümkündür.