Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

HM-2500 2 Motorlu Full Abs Hasta Karyolası

HM-2500
10.09.2018
442 görüntülenme
HM-2500 2 Motorlu Full Abs Hasta Karyolası
2 Motorlu Full Abs Hasta Karyolası

İki motorlu modeller arasındaki en kaliteli ve sağlam ve fiyat olarak en yüksek modeldir. Dual motoru bulunan bu ürünümüz diğer iki motorlu modeller gibi hareket özelliğine sahip olmaktadır. Ortopedik özelliği de sahip olan iki motorlu full abs hasta yatağı hastanızın dinlenme sürecinde daha rahat bir uyku geçirmesine yardımcı olmaktadır.

İki motorlu full abs modelimizin yan korkulukları ve başlıkları plastik malzemeden yapılmaktadır. Plastik malzemeden yapıldığı için oldukça sağlıklı ve kaliteli olan parçalar temizlenebilir ve silinebilir özelliğe sahiptir. Antibakteriyel özelliğe sahip olan bu parçalar sayesinde ayrıca hastanızı bulaşıcı hastalıklara karşı daha korumalı hale getirmektedir. Hastanızın bulaşıcı hastalık kapması full abs modelinde oldukça zordur.

Teslimat Ve Kurulum
İstanbul içinden verdiğiniz siparişleriniz aynı gün içinde ücretsiz olarak adresinize teslim edilir ve kurulumu yapılır.

Doksan santimetreye yüz doksan santimetre ölçüleri sayesinde evlerde kullanıma oldukça uygun olan bu hasta yatağı modeli evinizin bir odasında rahatça kullanılabilir. Hastanızın evde tedavi görmesi daha sağlıklıdır. Hasta hem daha sakin hem de daha temiz bir ortamda tedavisini sürdürmektedir. Hastanın evinde tedavisine devam etmesi hastanın sağlığı ve tedavi sürecinin iyi olması bakımından oldukça önem arz etmektedir. Yüz yirmi kiloya kadar taşıma kapasitesine sahip olan bu hasta karyolası oldukça kaliteli ve sağlam bir üründür. Garantili olarak hizmetinize sunulan bu yatağı satın almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Yatağımız iki yıl boyunca garantili olarak hizmetinize sunulur.

Teknik Özellikler Ve Garanti

  • Ölçüler: 90 cm x 190 cm x 50 cm
  • Başlıklar: ABSmalzemeden imal edilmiştir.
  • Korkuluklar: ABS malzemeden imal edilmiş amortisörlü sistem
  • Dayanıklılık: 120 kg ağırlığa kadar olan hastaları taşır.
  • Garanti: 2 yıl / 10 yıl yedek parça garantisi

Ürünle Birlikte Ücretsiz Verilen Parçalar

  • 4 parçalı hasta yatağı şiltesi
  • Serum askılığı
  • Pil

Ürünü buradan daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.