2 motorlu full abs hasta yatağı HM-152/A

Teslimat ve kurulum

İstanbul içi siparişleriniz aynı gün içinde ücretsiz olarak teslim edilmekte ve montajı yapılmaktadır.

Fiyat Ve Ödeme Seçenekleri

Sağlık Bakanlığı’nın yasaklaması üzerine medikal yatakların fiyatları belirtilemiyor. Telefonla bilgi alabilirsiniz.

HM-152/A 2 Motorlu Full ABS Hasta Yatağı

HM-2500 2 motorlu Full Abs hasta yatağı hastaların iyileşmesi için ve hastaların kendilerini iyi hissetmeleri için büyük bir önem taşır. Yatağın üst kısmında yer alan hava delikleri ile hastaların terleme özelliğinin de önlenmesine yardımcı olmuş olur. Hasta yatağının dört köşesinde de serum takma alanları bulunur. Bu da büyük oranda bir rahatlık sağlar. Hasta yatağının baş kısmında ve ayak kısmında motorların bulunması nedeni ile rahatlıkla hareket eder. Bu sayede hastalar temel ihtiyaçlarını giderebilirler. Hasta Yatağı elektrik ile çalıştığı gibi aynı zaman da pil sistemi ile de çalışır. Bu da özellikle elektriklerin kesilmesi durumunda büyük bir fayda sağlar.

Hasta Yatağı Korkuluk Özellikleri Nelerdir?

Hasta yatağının yan kısımların da yer alan korkulukları Abs malzemeden üretilmiştir. 4 adet korkuluktan oluşur. Bulunan amortisör sayesinde kolay bir şekilde indirilebilir. Kolay bir kullanımı vardır. İki motorlu hasta yatakları içerisinde en fazla tercih edilen modeldir. Hasta yatağının başlığı Abs malzemeden yapılmıştır. Kolay temizlenme özelliğine sahiptir. Baş kısımları ve ayak kısımları kolaylıkla indirilebilir. Bu sayede temel ihtiyaçların giderilme durumu mümkün olur. Kumanda sistemi ile kolaylıkla hareket ettirilebilir. Yan korkuluk kısımlarının tamamen indirilme durumu mümkündür. Anti bakteriyel, hijyene müsait olan bir üründür. Mikrobik oluşumunu önleyen bir özelliği bulunur.4 parçadan oluşan korkulukları bulunur.

Hasta Yatağı Genel Özellikleri

Evde bakım yapılan hastaların en kısa sürede iyileşmesini sağlamak amacı ile üretilmiştir. Hem hastalara hem de hastaya bakan kişilere büyük oranda rahatlık sağlar. Hasta için gerekli olan her durum düşünülerek üretimi yerine getirilir. 360 derece dönme özelliğine sahip olan güçlendirilmiş olan plastik tekerlekleri bulunur. Paslanmaz özelliğe sahiptir. Bu sayede istenen her yere rahatlıkla taşınabilir. Aynı zaman da çapraz kilit sistemi ile birlikte karyolanın tamamen sabitlenme durumu mümkündür. Her parçasının rahat bir şekilde çıkarılarak temizlenme özelliği vardır. Bu da hijyen açısından büyük oranda fayda sağlar. Bu nedenle de anti bakteriyel özelliğe sahip olan bir ürünler arasında yer alır.