Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

HM-3000 3 Motorlu Hasta Karyolası

HM-3000
10.09.2018
403 görüntülenme
HM-3000 3 Motorlu Hasta Karyolası
3 Motorlu Asansörlü Hasta Yatağı

Bu hasta yatağı modelinde piston motor bulunur. Piston motorun dual motordan farkı baş ve ayak kısımlarını hareket ettirmenin yanı sıra yukarı aşağı da hareket etmesidir. Bu yukarı aşağı hareketi asansöre benzediği için bu tip hasta yataklarına asansörlü hasta yatakları adı verilmiştir.

Yatakta bulunan kumanda sayesinde yatağınızı kolayca yukarı, aşağı hareket ettirebilirsiniz. Bu yukarı aşağı hareket sonucu hastanın yataktan inmesi ya da tekrardan yatağa yatırılması oldukça kolaylaşmıştır. Özellikle evde hastasına bakan hasta yakınları için üç motorlu asansörlü hasta karyolası oldukça kullanışlı ve rahatlatıcı bir yatak çeşididir. Bu hasta karyolası yüz elli kilogram taşıma kapasitesine sahip olmaktadır.

Teslimat Ve Kurulum
İstanbul içinden verdiğiniz siparişleriniz aynı gün içinde ücretsiz olarak adresinize teslim edilir ve kurulumu yapılır.

Üç motorlu asansörlü hasta karyolasının yan korkulukları alüminyum başlıkları ise plastikten oluşmaktadır. Plastik başlıklar ve alüminyum yan korkuluklar silinebilir ve temizlenebilir özelliğe sahiptir. Hastanızın rahatça hareket etmesini sağlan bu hasta yatağı modeli asansör hareketi sayesinde hastanın yemek gibi temel ihtiyaçlarını daha sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmesini sağlar. Türkiye’nin her yerinde satışı olan bu ürün özellikle evlerde kullanıma oldukça müsaittir. Hastane, huzurevi vb diğer sağlık merkezlerinde de piston motorlu modeller oldukça tercih edilmektedir. Üretici firma olduğumuz için iki yıl garantili olarak hizmet vermenin yanı sıra aynı gün içinde teslimat ve kurulum hizmeti de vermekteyiz. Hastanızın sağlığı ve konforu için bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Teknik Özellikler Ve Garanti

  • Ölçüler: 90 cm x 190 cm x 50 cm – maksimum yükseklik 80 cm
  • Başlıklar: ABS malzemeden imal edilmiştir.
  • Korkuluklar: Alüminyum tabanca sistem yan korkuluklar
  • Dayanıklılık: 200 kg ağırlığa kadar olan hastaları taşır.
  • Garanti: 2 yıl / 10 yıl yedek parça garantisi

Ürünle Birlikte Ücretsiz Verilen Parçalar

  • 4 parçalı hasta yatağı şiltesi
  • Serum askılığı
  • Pil

Ürünü buradan daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.