Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

HM-3500 3 Motorlu Full Abs Hasta Yatağı

HM-3500
10.09.2018
417 görüntülenme
HM-3500 3 Motorlu Full Abs Hasta Yatağı
3 Motorlu Full ABS Hasta Yatağı

Üç motorlu modeller arasındaki en kaliteli modeldir. Bu modelimizin hem yan korkulukları hem de başlıkları plastik malzemeden yapılmaktadır. Bu parçalar temizlenebilir ve silinebilir özelliğe sahip olmasının yanı sıra antibakteriyel özelliğe de sahiptir. Antibakteriyel özelliğe sahip olması sebebiyle hastanızı bulaşıcı hastalıklara karşı korumaktadır.

Yan korkuluk ve başlıklar rahat bir şekilde sökülüp takılabilmektedir. Bu hasta yatağı modeli sayesinde hastanız rahatça tedavisine devam etmektedir. Asansör hareketi sayesinde hasta yatak üzerinden kolayca hareket ettirilebilmektedir. Özellikle felçli ve yatalak hastalara bakan hasta yakınları için bu asansör hareketi oldukça kolaylıktır. Kumandada ki pil desteği sayesinde bu yatak modelimiz elektrik olmasa bile çalışmaya devam eder.

Teslimat Ve Kurulum
İstanbul içinden verdiğiniz siparişleriniz aynı gün içinde ücretsiz olarak adresinize teslim edilir ve kurulumu yapılır.

Yüz elli kilograma kadar taşıma kapasitesine sahip olan bu ürün hastanız için oldukça sağlıklı ve kaliteli bir üründür. Sağlık uzmanları da bu ürünün kullanımı konusunda hasta yakınlarına tavsiyelerde bulunmuştur. Hasta yatağı kullanan bir hasta sadece fiziksel açıdan değil psikolojik açıdan da daha sağlıklı bir durumdadır. İki yıl garantili olarak hizmete sunulan bu ürün aynı zamanda on yıl da yedek parça garantisine sahiptir. Üretici firma olduğumuz için on yıl yedek parça garantisi sunmaktayız. İmalat ofisimiz İstanbul da bulunmaktadır. İmalat ofisimizi hafta içi her gün ziyaret edebilirsiniz. Üç motorlu full asansörlü sağlam bir hasta karyolası almak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Teknik Özellikler Ve Garanti

  • Ölçüler: 90 cm x 190 cm x 50 cm – maksimum yükseklik 80 cm
  • Başlıklar: ABS malzemeden imal edilmiştir.
  • Korkuluklar: ABS malzemeden imal edilmiş amortisörlü sistem
  • Dayanıklılık: 200 kg ağırlığa kadar olan hastaları taşır.
  • Garanti: 2 yıl / 10 yıl yedek parça garantisi

Ürünle Birlikte Ücretsiz Verilen Parçalar

  • 4 parçalı hasta yatağı şiltesi
  • Serum askılığı
  • Pil

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.