3 motorlu full abs hasta yatağı HM-153/A

Teslimat ve kurulum

İstanbul içi siparişleriniz aynı gün içinde ücretsiz olarak teslim edilmekte ve montajı yapılmaktadır.

Fiyat Ve Ödeme Seçenekleri

Sağlık Bakanlığı’nın yasaklaması üzerine medikal yatakların fiyatları belirtilemiyor. Telefonla bilgi alabilirsiniz.

HM-153/A 3 Motorlu Full ABS Hasta Yatağı

Üç adet motoru bulunan bir hasta yatağıdır. Hasta yatakları içerisinde en kaliteli ürünler arasında bulunur. Yan korkuluk kısımları ve yatağın başlık kısmı plastik malzemeden üretilmiş olan ürünlerdendir. Plastik malzemeden üretilmiş olan parçalar temizlenme ve silinme durumu bulunur. Ürünün anti bakteriyel özelliği bulunur. Yatağın anti bakteriyel özelliği hastalar da oluşabilecek olan bulaşıcı hastalıklardan korunmalarına yardımcı olan bir özelliktir. Hasta yatağı için en önemli özelliklerden birisidir. Bu nedenle de hasta yatağı en fazla tercih edilen hasta yatakları arasında yer alır. Hastaların en kısa sürede iyileşmelerine yardımcı olur. Aynı zaman da vücutlarında herhangi bir yara ya da tahrişin oluşmasını da engeller.

Hasta Yatağı Özellikleri Nelerdir?

Hasta yatağının üst kısmında yer alan hava delikleri ile hastanın terlemesinin önüne geçilmiş olur. Motorlu bir hasta yatağıdır.200 kiloya kadar olan bütün herkesin kullanmasına uygun olan bir üründür. İçerisinde piston motorun bulunması nedeni ile baş ve ayak kısımlarının hareket ettiği gibi aynı zaman da yukarı ya da aşağı hareket etme özelliği de bulunur. Hasta yatağının dört köşesinde de serum takma alanları bulunur. Hem elektrik hem de pille çalışma özelliği vardır. Bu sayede elektrikler kesilse bile hasta yatağı pil yardımı ile çalışmaya devam eder. Bu da oldukça önemli bir özellik olur.

Hasta Yatağının Sağladığı Faydalar Nelerdir?

Başlık kısmı Abs malzemeden elde edilen bir hasta yatağıdır. Yatağın yan kısımlarında yer alan korkulukları Abs malzeme ile amortisörlü bir sistem ile çalışan bir üründür. 200 kiloya kadar olan herkesin kullanma durumu mümkündür. Hasta yatağının satın alınma durumunun olduğu gibi aynı zaman da kiralanma durumu da vardır. Kira süresini siz belirleyebilirsiniz. Bu sayede hastanız iyileştikten sonra hasta yatağını geri iade edebilirsiniz. İstediğiniz zaman hasta yatağının süresini uzatabilirsiniz. Hasta yatağının kullanımı oldukça kolaydır. Aynı zaman da büyük oranda avantaja da sahiptir. Bu nedenle de rahat bir kullanım imkânı sağlar. En kısa sürede hastalar da iyileşme meydana gelir.

3 motorlu full abs hasta yatağı HM-153/A
3 motorlu full abs hasta yatağı HM-153/A