Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

HM-4300 4 Motorlu Hasta Yatağı

HM-4300
10.09.2018
651 görüntülenme
HM-4300 4 Motorlu Hasta Yatağı
4 Motorlu Hasta Yatağı

Ülkemizde üretilen hasta karyolası modelleri arasındaki en fonksiyonlu ve en kaliteli hasta yatağı modelidir. Bu modelde diğer modeller gibi elektrikle çalışan ve motor ile hareket edebilen bir hasta yatağı çeşididir. Dört adet elektrikle çalışan motoru bulunan bu modelin motoru oldukça fonksiyoneldir. Bu motor baş ve ayak kaldırmasının yanı sıra yukarı aşağı hareketi eder. Ayrıca diğer yatak modellerinden farklı olarak eğim yani trendelenburg özelliğine sahiptir. Bu eğim özelliği genellikle yoğun bakımda kullanılan bir özelliktir. Oldukça kaliteli ve sağlam olan 4 motorlu hasta yatağı sağlık kuruluşlarının en çok tercih ettiği modeldir. Yoğun bakım ünitelerinde sıkça tercih edilir.

Dört motorlu hasta karyolası iki yüz kilograma kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Piyasadaki en yüksek taşıma kapasitesine hasta yatağıdır. Yan korkuluk ve başlıklar antibakteriyel plastik malzemeden üretilmiştir ve kolayca sökülüp takılabilmesinin yanı sıra temizlenebilir özelliğe de sahiptir. Genellikle evlerde kullanılan bu ürün son yıllarda evlerde de sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır. Ölçü olarak diğer hasta yatağı ölçüleriyle aynı boyuttadır ve evlerde kullanıma oldukça uygundur. Hastanız için fonksiyonel bir hasta yatağı satın almak istiyorsanız dört motorlu modeli tercih edebilirsiniz. Firma olarak Türkiye’nin her yerine bu ürünün satışını yapmaktayız. Garantili olarak hizmetinize sunulan bu ürün aynı zamanda ücretsiz kurulum ve teslimatla kapınıza kadar gelmektedir.

Teslimat Ve Kurulum
İstanbul içinden verdiğiniz siparişleriniz aynı gün içinde ücretsiz olarak adresinize teslim edilir ve kurulumu yapılır.

Teknik Özellikler Ve Garanti

  • Ölçüler: 90 cm x 190 cm x 50 cm
  • Başlıklar: ABS malzemeden imal edilmiştir.
  • Korkuluklar: ABS malzemeden imal edilmiş amortisörlü sistem
  • Dayanıklılık: 200 kg ağırlığa kadar olan hastaları taşır.
  • Garanti: 2 yıl / 10 yıl yedek parça garantisi
  • Trendelenburg ve ters trendelenburg hareket kabiliyeti

Ürünle Birlikte Ücretsiz Verilen Parçalar

  • 4 parçalı hasta yatağı şiltesi
  • Serum askılığı
  • Pil

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.