Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

HM-7000 4 Motorlu Alman Hasta Karyolası

HM-7000
14.09.2018
275 görüntülenme
HM-7000 4 Motorlu Alman Hasta Karyolası
Alman Malı 4 Motorlu Hasta Yatağı

Dört motorlu olan bu ürün ülkemizde üretimi olmayıp yurt dışından ithal olarak gelmektedir. Fiyat olarak oldukça yüksek seviyelerde olan bu hasta karyolası lüks ve kaliteli bir hasta yatağı modelidir. Bu yatağın en büyük özelliği katlanabilir olmasıdır. Bu karyolayı rahatça katlayabilir ve istediğiniz yere götürebilirsiniz. Alman hasta karyolası tamamen ahşaptan üretilen ve dört motoruyla beraber bütün hareketleri yapabilen bir karyoladır. İki yüz elli kilograma kadar taşıma kapasitesine sahip olan bu ürün oldukça kaliteli ve sağlamdır. Obez bir hastanız var ise bu hasta karyolası modelini güvenle kullanabilmektedir. Katlanabilir olması sebebiyle istediğiniz yere rahatça götürebilirsiniz ve arabanız vb. yerlerde kolayca taşıyabilirsiniz.

Alman Days Casa Hasta Karyolası

Alman Hasta Karyolası

Alman hasta yatağının yan korkulukları ve başlıkları ahşaptır. Doksan santimetreye yüz doksan santimetre ölçülere sahip olduğu için evde kullanıma uygundur. Firmamız bu ürünün satışını sadece İstanbul’a yapmaktadır. Bu ürünün kurulumu ve teslimatında dikkat gerektiği için İstanbul dışına bu karyolanın satışı yapılmamaktadır. Oldukça lüks bir karyola olan bu ürün fiyat olarak da oldukça fazladır.  İthal bir ürün olduğu için ve dövize bağlı olduğu için fiyat olarak oldukça yukarı seviyelerdedir. Firma olarak bu yatağı ücretsiz kurulum ve teslimatla evinize kadar getirmekteyiz. Kurulum ve teslimat sipariş verdiğiniz aynı gün içinde olmaktadır. Alman hasta karyolası oldukça sağlam bir karyola olmasına rağmen iki yıl garantili olarak hizmetinize sunulur.

Teslimat Ve Kurulum
İstanbul içinden verdiğiniz siparişleriniz aynı gün içinde ücretsiz olarak adresinize teslim edilir ve kurulumu yapılır.

Teknik Özellikler Ve Garanti

  • Ölçüler: 90 cm x 190 cm x 50 cm
  • Başlıklar: Ahşap malzemeden imal edilmiştir.
  • Korkuluklar: Ahşap malzemeden imal edilmiştir.
  • Dayanıklılık: 220 kg ağırlığa kadar olan hastaları taşır.
  • Garanti: 2 yıl
  • Trendelenburg ve ters trendelenburg hareket kabiliyeti

Ürünle Birlikte Ücretsiz Verilen Parçalar

  • 4 parçalı hasta yatağı şiltesi
  • Deve boynu (el tutma aparatı)

Ürünü bu sayfadan daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.