Hasta yataklarının kaliteli olması hasta için oldukça önemlidir. Çünkü kalitesiz bir hasta yatağı hastaya daha da zarar verebilir. Hasta sürekli yattığı için kalitesiz bir hasta yatağı hastanın vücudunda yara çıkartabilir ya da terleme yaparak hastayı zor durumda bırakabilir.  Bu sebepten dolayı hasta yataklarında kaliteli hasta yatağının kullanılması oldukça önemlidir. Haskar Medikal olarak ekonomik ve kaliteli hasta yatağı üretiminde güvenilir bir firmayız. İstanbul Bayrampaşa’da bulunan üretim atölyemizle birlikte kaliteli ve ekonomik hasta yataklarının üretimini yapmaktayız. Hafta içi mesai saatlerinde üretim atölyemizi ziyaret edebilir ve hasta yatağı üretimini nasıl güvenli ve titiz bir şekilde yaptığımızı görebilirsiniz.

Hasta Yatağı Yedek Parçaları

Hasta yataklarının birçok parçası Çin’den ithal edilmektedir. Bu parçalar elektrikli kumandalı motor, yan korkuluklar ve başlıklardır. Hasta yatağı elektrikli kumandalı motor ile çalışmaktadır. Bu motor hasta yatağının hareket mekanizmasıdır. Bu motorun kalitesiz olması daha çabuk bozulmasına ve hastanızın hareketsiz kalmasına sebep olabilir.  Bu nedenden dolayı elektrikli motorun kaliteli olmasına dikkat edilmelidir. Haskar Medikal olarak tüm elektrikli motorlarımız garantilidir ve herhangi bir sorun olduğunda aynı gün içinde ücretsiz ve hızlı olarak değişim yapmaktayız. Hasta yatağının yan korkuluklu ve başlıkları da kaliteli olmalıdır. Kalitesiz bir yan korkuluk çabuk bozulabilir ve hastanızın yataktan düşmesini vb. güvenliğini sağlamayabilir. Haskar Medikal olarak en kaliteli yan korkulukları kullanmaktayız. Yan korkuluklarımız demir, alüminyum ya da plastik olabilir. Yan korkuluklar da garantilidir ve aynı gün içinde değişim olmaktadır.

Hasta yataklarının bir diğer parçası da başlıklardır. Başlıkların kalitesiz olması hasta rahat bir şekilde uyumasını, dinlenmesini engeller. Haskar Medikal olarak plastik ve demir olmak üzere iki adet başlık modeli kullanmaktayız.  Bu modeller en kaliteli başlıklar olup diğer parçalar gibi garanti kapsamına girmektedir. Haskar Medikal firması olarak hasta yatağı üretim ve satış alanında en kalite hasta yataklarını üretmek ve satmak temel prensibimizdir.  Çünkü bizim için sadece satış önemli değildir. Satış sonrası hizmet ve garantiye de önem vermekteyiz. Tüm hasta yatağı modellerimizi görmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hızlı İyileşme Sağlayan Hasta Yatakları

Hasta yatakları diğer normal yataklardan farklı olarak üretilen bir yatak türüdür. Hasta yatakları yatağa bağımlı ya da kısa süreli yatmakta olan hastalar için üretilen bir yatak türüdür.  Hasta yatakları diğer yataklara göre daha rahattır ve hastanın iyileşmesinde önemli bir etki oynar.  Hasta yatakları elektrikli kumandalı motor ile çalışmaktadır. Bununla beraber hasta yataklarının yan korkulukları ve başlıkları da bulunur. Bu özellikleri sayesinde hasta yatakları diğer yataklardan ayrı özelliklere sahiptir. Hasta yataklarının motoru hastanın yatak üzerinde rahat hareket etmesini sağlar.

Hasta yataklarının yan korkulukları ve başlıkları antibakteriyel özelliğe sahiptir.  Bu özelliği sayesinde hastayı bakterilerden ve virüslerden korur. Hasta yataklarının tekerlekleri kilitlenebilir. Kilit özelliği sayesinde hastanın yatak üzerinde güvenli bir şekle yatması sağlanır. Hasta yatağı üretimini Haskar Medikal olarak 2005 yılından bu yana yapmaktayız. Hasta yatağının motorları iki motorlu, üç motorlu ya da dört motorlu olabilir. İki motorlu hasta yatağı baş ve ayak kısmını hareket ettirir. Üç motorlu hasta yatağı baş ve ayak kısmının yanı sıra yukarı aşağı hareket eder.  Dört motorlu hasta yatağı baş ve ayak kısmını kaldırır, yukarı aşağı hareketini yapar ve ayrıca eğim özelliğine sahiptir.

Hasta yatağının yan korkulukları demir, plastik, ya da alüminyum olabilir. Plastik yan korkuluklu hasta yatağı en konforlu ve güvenilir yan korkuluktur. Hasta yatağının başlıkları da plastik ya da demir olabilir. Bazı özel hasta yatakları da bulunur. Bu yataklar özel istek üzerine üretim yapılmaktadır. Bu hasta yataklarından biri ev tipi ahşap hasta yatağıdır. Bu hasta yatağı yan korkuluklar ve başlıklar dahil tamamen ahşaptan oluşmaktadır. Bu hasta yatağı iki motora sahiptir. Baş ve ayak kısmını hareket ettirir. Bir diğer özel hasta yatağı türü de lazımlıklı hasta karyolasıdır. Bu hasta yatağı da iki motora sahiptir. Tuvalet ihtiyacını gideremeyen hastalar için özel üretilen bir hasta yatağıdır. Yatak üzerinde bulunan özel bölüm sayesinde hasta tuvalet ihtiyacını kolayca karşılamaktadır. Tüm bu hasta yataklarının üretimi Haskar Medikal firmamızda yapmaktayız.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir