Kaliteli hasta yatakları

Hasta yatakları, bir süre için ya da sürekli yatarak tıbbi tedavi olması gereken hastalar için özel olarak tasarladığımız yataklardır. Hastanın yatarak tedavi süresince sağlıklı ve konforlu bir yatak ile yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla dizayn ettiğimiz ürünler uygun hasta yatağı fiyatları ile kullanımınıza sunulur. Hasta yataklarında kalite en önemli kriterimizdir. Kaliteli bir yatak hastanın tedavi süresini sağlıklı geçirebilmesini sağlar. Zira sıradan bir yatak hastanın iyileşmesini geciktireceği gibi başka hastalıkların oluşmasına sebep olur. Sürekli yatan hastanın bedeni yatağa basınç uygulayarak bası yaraları adı verilen yatak yaralarının oluşmasına sebep olur.

Kaliteli hasta yatağı özel lazer kesim yapısı, havalı sistemi ve hastanın sürekli hareketini sağlayan sistemi ile yatak yaraları oluşumunu engeller. Oluşan yaralar var ise bunların da kısa sürede iyileşmesine yardımcı olur. Tüm bu üstün özellikleri ile hasta yatakları yatan hastanın iyileşme sürecinin hızlanmasına ve hastanın bu süreyi rahat ve konforlu geçirmesine yardımcı olur.

Kaliteli Hasta Yatağı Nasıl Olur?

Kaliteli hasta yatakları hastanın durumuna ve ihtiyaçlarına uygun olarak özel olarak tasarlanır. Sıradan yataklara göre pek çok üstün özelliğe sahip olan hasta yatağı, sağlıklı ve ergonomik yapıdadır. Ortopedik olan hasta yatakları doktorların tavsiye ettiği sertlikte üretilir ve hastanın vücut şeklini alan özelliktedir. Kaliteli hasta yatağı motorlu sistemi ile başucu, ayakucu ve yanları hareket etme özelliğine sahiptir. Yukarı ve aşağı da hareket edebilen bu yataklar hastanın özgürlük hissini artıran yapıdadır. Tekerlekli hasta yatakları hastanın gerektiğinde bir yerden başka bir yere götürülmesini veya çok sıkıldığında gezdirilebilmesini sağlar. Yan korkuluklar, yemek masası ve lazımlık özelliğine sahip olan hasta yatağı modelleri hastanın ihtiyaçlarını daha kolay giderebilmesi için tasarlanmıştır.

Kaliteli hasta yatağı

Kaliteli hasta yatağı

Hasta yatağının kılıfı sıvı geçirmeyen, terletmeyen, koku yapmayan, silinebilen ve yıkanabilen özelliklerdedir. Anti bakteriyel özelliği ile mikrop ve bakteri barındırmadığı gibi hijyenik kullanım şansı sunar. Kaliteli hasta yatakları firmamız tarafından en üstün özellikler ile tasarlanarak üzücü bir süreç olan hastalığın sağlıklı ve mutlu bir şekilde atlatılmasını sağlar.

Kaliteli Hasta Yatağı Avantajları

Kaliteli hasta yatağı; hasta, hastaya bakan kişi ve sağlık kuruluşları için birçok avantaja sahiptir. Hastanın daha kısa sürede sağlığına kavuşmasına yardımcı olan hasta yatağı, tedavi sürecini rahat geçirebilmesini sağlar. Hasta yakını için sürekli yatan bir hastaya bakmak, onu hareket ettirmek ve ihtiyaçlarını karşılamak oldukça zordur. Kaliteli bir hasta yatağı ile hastanın bakımı kolaylaşır ve bakan kişi de tüm zorluklardan kurtulmuş olur. Bazen yatan hastaya bakan kişilerin kısa sürede hastalandıkları görülür. Çünkü hastanın hareketlerini sağlamak için omurgasını zorlar ve bel, sırt ve kollarda şiddetli ağrılar, hatta hasarlar meydana gelebilir. Bu nedenle hastaya bakan kişiler için de kaliteli hasta yatakları çok avantajlıdır. Sağlık kuruluşları için hasta yatakları hem kolaylık sağlarken hem de daha fazla hastanın kurumlarını tercih etmesini sağlayacaktır. Kurumun kullandığı kaliteli hasta yatağı ile daha kısa sürede iyileşen ve rahat eden hastalar kuruluşu tavsiye ederek sürekli reklamını yapacaktır. Hasta yatağı ile hasta birçok ihtiyacını kendisi karşılayabileceğinden sağlık görevlilerinin yükü de azalacaktır.

Kaliteli ve Ucuz Hasta yatağı Hizmetleri

Hasta yatağı sektöründe yıllardır hizmet veren firmamız kalite standartlarında hasta yatağı üretimi, satışı ve hasta yatağı kiralama hizmeti sunar. Hasta yatağı alanında uzman mühendisler tarafından tasarlanan hasta yatakları hastanın ihtiyaç duyacağı tüm üstün özellikler ile donatılarak üretilir. Son teknoloji ile ürettiğimiz hasta yatakları hastaların yatarak tedavi sürecini sağlıklı ve konforlu geçirmesini sağlar. Kurumsal hizmet veren firmamız kar marjını değil müşterilerinin memnuniyetini düşünerek hizmet verir. Bu nedenle kaliteli hasta yataklarını tüm hastalar faydalanabilsin diye oldukça uygun fiyatlar ile kullanıma sunar.

Kaliteli ve ucuz hasta yatağı hizmetleri

Kaliteli ve ucuz hasta yatağı hizmetleri

Hastalık Sürecinde Etkisi Büyük Yatak Çeşitleri

Yatan hastalar bütçelerini sarsmadan ihtiyaçları olan hasta yatağına firmamız ile ulaşabilirler. Sağlık kuruluşları ister satın alma ister kiralama yapsınlar cazip ödeme fırsatları ile hizmetlerimizden faydalanabilirler. Hasta yatağı ihtiyaçlarınız için www.hasta-yataklari.com internet sitemizden de faydalanarak ürünleri inceleyebilir, hastanızın ihtiyacı olan yatağı seçerek bizimle irtibat kurabilirsiniz. Talep ettiğiniz hasta yatağını uzman ekibimiz adresinize kadar getirip ücretsiz kurulumunu yapar. Hasta yatağının kullanımı ve özellikleri konusunda sizi bilgilendirerek teslim ederler.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir