Hasta yatağı mağazası

Hasta yatağı, ameliyat sonrası iyileşme sürecinde olanlar, yaşlı ve yatalak olan hastalar, felçli durumda olan hastalar için kullanılır. Hasta yatağında farklı özellikler, kullanan kişilerin fiziksel durumlarına ve yaşlarına göre değişiklik gösterir. Hastalar için önerilen yatak türleri de hastanın geçirdiği rahatsızlığa göre değişim gösterecektir. Hasta yataklarının temel işlevi, hastalık sürecine olumlu yönde katkı sağlaması ve iyileşme sürecini hızlandırmasıdır. Ayrıca hasta yatağı alacak olanların yatağın malzemesine de dikkat etmesi önerilmektedir.

Hasta yataklarının paslanmaz özelliklere sahip olması önem taşımaktadır. Bu sayede uzun süre hava koşullarından etkilenmeden kullanım imkânı bulunur. Hasta yataklarının ölçüleri de yatan hastaya uygun özellikler içermek zorundadır. Çocuklar için farklı ölçülerde olacak yataklar, kilolu hastalar için de ağırlığı taşıyacak özelliklere sahip olmak zorundadır.

Kiralık Hasta Yataklarının Tercih Edilmesi

Hasta yatağı kiralama pek çok yönden tercih görür. Satın alınan yataklarda bulunan her türlü özellik ve kumandalı çalışma prensipleri, kiralanacak hasta yatakları için de söz konusudur. Kiralık hasta yatakları uygun fiyatlı olmasının yanı sıra, her türlü konfora da sahiptir. Satın alınacak yataklar kadar bakımlı ve yeni olanları, kiralık hasta yatakları için de söz konusudur. Kiralık hasta yataklarını temin ederken dikkat edilmesi gereken konulardan birisi de yatakların profesyonel firmalardan temin edilmesidir.

Bu firmalar hasta yataklarının temizliğini kalite kontrol kurallarına uygun olarak yapmaktadır. Bakımlarının yapılması, bu yatakları yeni üretimden çıkmış olan hasta yataklarından farksız hale getirecektir. Hasta yataklarının kaliteli olmasının yanı sıra kişiye uygun özellikler içermesi de önem taşır. Kiralanacak hasta yataklarında tüm bu özelliklere sahip olan modelleri bulmak mümkündür.

Kiralık hasta yatakları

Kiralık hasta yatakları

Kurumsal Firmaların Sunduğu Hizmetler

Hasta yatağı fiyatları, yatakların özellikleri ile doğru orantılıdır. Hasta yataklarını kurumsal hizmet veren yerlerden satın almak her zaman daha avantajlıdır. Bu firmaların internet siteleri mevcut olup, satış ve kiralama hizmetinde sundukları yatakların teknik özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak mümkün olacaktır. Hasta yatakları içerisinde kullanılmış olan yatakların fiyatları, daha uygun olacaktır. Kısa vadeli hasta yatağına ihtiyacı olan bireylerin kiralama hizmetinden faydalanması tavsiye edilir.

Hasta yataklarında yatak kurulum hizmeti ve satış sonrası teknik destek hizmeti, kurumsal firmaların vereceği hizmetler arasındadır. Kurumsal firmalar, kiralık hasta yataklarında da teknik destek verecek olan kuruluşlardandır. Hasta yatağı alırken fiyat kadar sunulan hizmet te önem taşımaktadır. Bu konuda kalite ile birlikte fiyat karşılaştırılmasının yapılması önerilir.

Hastaya Konfor Sunan Yataklar

Hastalık süreci hasta ile birlikte hasta yakınını da yoracak olan en zor süreçlerden biridir. Hasta yataklarındaki tekerleklerin ABS fren sistemine sahip olması, hasta güvenliği için önem taşımaktadır. Ayrıca, hasta yataklarındaki tekerleklerin 360 derece dönebilme özelliği de rahat kullanım imkanı sunmaktadır. Hasta yataklarının hareket kolaylığı sunan kumandalı çalışma prensipleri, yatan hastalar için önem taşır.

Bu sayede kumanda yardımı ile yardımsız şekilde yatağın belli bölgelerini hareket ettirebileceklerdir. Yaşlı hastalar için önerilen yataklar ise havalı hasta yatakları olacaktır. Yaşlı ve yatalak hastaların incelmiş olan ciltleri üzerinde havalı hasta yataklarının olumlu yönde tesirleri bulunacaktır. Bu şekilde, cilde hava aldıran yatak teknolojileri ile yatak yaralarının açılmasının önüne geçilmiş olacaktır.

Güvenli hasta yatakları

Güvenli hasta yatakları

Güvenli Hasta Yatakları

Hasta yataklarının uzun ömürlü olarak kullanılması, kullanılan malzeme kalitesi ile yakından ilişkilidir. Yatan hastaya emniyet sunacak olan yatak yan koruma bantları, hastanın düşmesini önlemeye yöneliktir. Hasta yataklarının iç açıcı karyola tasarımlarına sahip olması da hastaya moral sağlayacak olan özelliklerdir. Dekoratif ve şık modellere sahip olan hasta yatağı çeşitleri, hastalık sürecinin daha kısa sürede ve kolay atlatılmasını sağlayacaktır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir