Hasta Yatakları Kiralama

Medikal bir yatak olarak firmamız tarafından hasta ihtiyaçlarını maksimum düzeyde çözüme kavuşturan yatak modelleri sınırsız performans sağlıyor. Doğru ve etkili çözüm odaklı çalışan firmamız tarafında istemiş olduğunuz özelliklere sahip hasta yatakları kullanıcıyı memnun ediyor. Özellikleri ve içinde bulunan tüm detayları sayesinde hasta olan kişi manevi huzura kavuşuyor. Birinden yardım istemek yerine kusa zamanda kumanda yardımı ile sadece bir tuşla başını veya ayağını kaldırarak keyifli dakikalar yaşayabiliyor. Hastanın konforu ve rahatlığı hastanın iyileşme sürecinde en önemli detaydır. Hasta yatakları kiralama hizmeti alarak istediğiniz özelliğe uygun ürünü hastanın yatma süreci boyunca kullanabilirsiniz. Hasta eğer 1 ay süreli yatacak ise bir ay kiralama veya haftalık yada günlük olarak da hizmet alabilirsiniz.

Hasta Yatakları Kiralama Fiyatları

Medikal çözüm sunan yatak modelleri kiralama hizmeti bedeli seçilen yatak modeline istenilen özelliklere ve aksesuarlara göre değişebilmektedir. Müşteri isteklerine uygun olarak üretilen hasta yatakları kullanıcıyı memnun eden bir yapıya sahiptir. Dayanıklı ve uzun ömürlü kullanılan hasta yatakları kiralama süresi hesaplanarak firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize uygun fiyat koşulları sunularak teklif veriliyor. Hayatı kolaylaştıran ve profesyonel destek sağlayan medikal yatak modelleri motorlu veya havalı, manuel gibi seçenekler içerisinden hastanın ihtiyacı olan en doğru çözüm seçilerek sizlere sunuluyor. Firmamız her konuda ayrıntılı bilgi sağlayarak işlem öncesi ve sonrasında yedek parça tedariğini ve diğer konularda sizlere destek oluyor. Hasta yatakları kiralama hizmeti bedeli ay veya haftalık yıllık olarak da verilmektedir.

Kiralık Hasta Yatakları

Kiralık Hasta Yatakları

Hasta Yatakları Bakımı Ve Temizliği

Hasta yakınları tarafından en çok merak edilen ve sorulan sorular arasında hasta yatakları bakımı ve temizliği konusu öne çıkıyor. Kaliteden ödün vermeden çalışan firmamız müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla sizlere her konuda bilgi veriyor. Tüm sorular ve görüşlerinizle ilgili bizlere iletişim hatlarımızdan ulaşarak destek alabilirsiniz. Teknolojinin son model yatak ürünleriyle yola çıkan firmamız iş güvenliği açısından tüm tedbirleri alarak hizmet veriyor. Hasta yatağının bakımı ve temizliği oldukça basittir. Sadece nemli bir bez ile yatağın temizlik işlemlerini yapabilirsiniz. Bakım ve diğer işlemler için bazı dönemlerde servisimiz sizlere yardımcı olacaktır. Kimyasal temizlik ürünleri kullanmak sakıncalı olmasından dolayı tercih etmeniz doğru olmaz. Hastaya zarar vermemek için doğal özlü ürünler tercih etmek yeterli olacaktır.

Hasta Yatakları Kullanım Alanları

Yüksek güvenlik ve estetik bir görünüm kazandıran hasta yatakları kullanım alanları çok geniş yelpazeye sahiptir. Öncelikle tüm sağlık merkezi ve hastanelerde en çok ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Evlerde yatan hasta, yaşlı ve ihtiyacı olan engelli özel hastalar için tercih edilmektedir.  Tamamen kendi üretimimiz olan donanımlı ve prestijli hizmet amacı ile sizlere sunmuş olduğumuz değerli yatak modellerinde kusursuz hizmet garantisini sağlıyoruz.

Teknolojinin Önde Gelen Hasta Yatakları

Hastanın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak kapasitede donanımlı teknik mühendisler tarafından üretilen özel medikal hasta yatakları günümüzde birçok özelliği bünyesine katmıştır. Son teknolojiye uyarlanmış modern tasarım makineleri ile üretilen ürünler yaygın olarak hasta yakınları tarafından tercih ediliyor. Firmamız hasta yatakları konusunda siz değerli müşterilerimize en doğru çözümü sunarak işleminizi tamamlıyor. Kurulumunu yaparak sorunsuz çalışan ürünleri size teslim ediyor. İstediğiniz ölçülerde ve istenilen çeşitlerde tasarlanarak aksesuarları eklenerek detaylı hizmet veriliyor. Kilolu birinin bile çok rahat ve konforlu bir iyileşme süreci yaşayacağı modelleri hizmetinize sunuyoruz. Bizlerle farkı yaşayarak en uygun hasta yataklarına sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişim bilgilerimiz ve teknik destek ekibimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir