Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Kiralık Hasta Yatakları

Anasayfa » Kiralık Hasta Yatakları

Hasta yatağı kiralama hizmetimiz kapsamında sunduğumuz kiralık hasta yatağı ürünlerimiz aşağıdadır. Kiralama hizmeti almak için bizleri iletişim sayfamızdaki telefon numaralarından arayabilirsiniz.

Hasta yatağı satın almanın yanı sıra kiralama olarak da hizmet alabileceğiniz bir yatak çeşididir. Hasta yatağı kiralama genellikle birkaç ay yani kısa sürekli kullanımlarda daha çok hizmet verilen bir çeşittir. Haskar medikal olarak hasta yataklarının hem satış hem de kiralamasını yapmaktayız. İmalatını yaptığımız tüm yatakların aynı zamanda kiralamasını da yapmaktayız. Kiralık olarak hizmet verdiğimiz yataklar elektrikli motor ile çalışan hasta yataklarıdır. Elektrikli motor ile çalışan hasta yatakları modellerimiz iki motorlu hasta yatağı, üç motorlu hasta yatağı ve dört motorlu hasta yatağıdır. Tüm bu elektrikli hasta yatakları modellerimizin kiralamasını haskar medikal olarak on yılı aşkın süredir kaliteli ve güvenilir bir şekilde yapmaktayız.

Hasta Yatağı Kiralama

Kiralama süremiz en az iki aydır. Haskar medikal olarak tek bir ay kiralama hizmeti vermemekteyiz. Kiralama hizmetimiz en az ki ay olup bu iki aylık kiralama hizmetini peşin olarak almaktayız. Daha sonra kiralama süresini uzatmak isterseniz fiyat indirimi yaparak kiralık süreni uzatırız. Kiralık olarak hizmetinize sunduğumuz yataklar tamamen hiç kullanılmamış yataklardır. Haskar medikal diğer firmalar gibi ikinci el ürünleri kiralık olarak vermemektedir. İkinci el ürünler hastanızın sağlığı için oldukça tehlikelidir. İkinci el hasta yataklarında mikrop ve virüsler olabilir. Birçok firma kiralama hizmeti verirken ikinci el ürünlerin kiralaması yapmaktadır. Haskar medikal firmamız hiçbir şekilde ikinci el ürün kullanmayarak kiralama hizmeti vermektedir.

Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları

Haskar medikal İstanbul’da hizmet veren bir firmadır. Kiralama hizmetimiz de İstanbul iliyle sınırlıdır. Diğer şehirlerde ki kiralama faaliyetleri için o şehirlerde bulunan bayilerimizle irtibata geçebilirsiniz. Firmamızın hasta yatağı kiralama fiyatları 250 Türk lirasından başlamaktadır. Kiralama süresi boyunca garantili olarak yataklarımızı hizmetinize sunarız. Aynı gün içinde hızlı ve ücretsiz kurulum hizmetimizde vardır. Hastanıza uygun fiyatlarla kaliteli kiralık hasta yatağı almak için Haskar Medikal’i tercih edebilirsiniz.