Kurumsal

Hasta Yatağında Huzur Veren Tasarımlar

Tasarımlarımızın başında şık hasta karyolaları gelmektedir. Hasta karyolaları kategorisinde firmamızın çok farklı model seçenekleri bulunmaktadır. Bu model seçenekleri arasında en çok tercih edilen ürünlerin başında, ahşap tasarımlı olanlar gelmektedir. Ahşap tasarımlı hasta karyolaları, kişiye huzur veren görünüme sahiptir. Hastanın kendi evinde bulunduğu hislerini veren tasarımlar, kişiye mutluluk verecektir. Huzur ve rahatlık veren tasarımlar, hastalığın iyileşme süreci için önerilecek modellerdir. Manevi açıdan mutluluk, hastalığın iyileşme sürecini de kısaltacaktır. Böyle modellerin tercih edilmesi, ruhsal sağlığı olumlu yönde etkileyecektir.

Sürekli olarak yatmak zorunda kalmak oldukça zor bir iştir.

En Konforlu Hasta Yatakları Ve Havalı Yatak Sistemleri

Bu tür yatağa bağlı yaşamak zorunda kalan hastalar için en konforlu ve en rahat yatakların üretimi de uzmanlık gerektiren bir iştir. Firmamız uzun bir süredir bu alanda faaliyet gösteriyor. Yatağa bağlı bir zaman geçirmek zorunda kalan herkesin rahat etmesi için en ince ayrıntılara bile özen gösteriyoruz. Bu konuda profesyonel bir hizmet vermek ve en kaliteli yatakları üretmek firmamızın temel ilkesidir.

Elektrik motorlu hasta karyolası çeşitleri

Hasta Yatağı Modelleri

Hastanın ağırlığına ve hareket edebilme özelliklerine göre birden fazla hasta yatağı modeli bulunur. Genel olarak 2, 3 ya da 4 motorlu hasta yatakları bulunur. Eğer hasta yatağı fiyatı konusunda da bilgi almak isterseniz firmamızın ürettiği 2 motorlu hasta yatakları hem ekonomik hem de işlevseldir. Hem ayak kısmı hem de baş kısmı hareket ettirilebilir ve hastanın rahatı için özel olarak üretilmişlerdir. Eğer hastanız 3 aydan daha çok bir süre yatak kullanmak zorundaysa yine 2 motorlu ve uzaktan kumandalı olan modelimizi de düşünebilirsiniz.

Medikal hasta yatakları satıcısı

Firmamızın Diğer Hizmetleri

Hastaların belirli bir yerden bir diğerine taşınmasını sağlayan hasta sedyeleri, hasta taşıma lifti ve hasta yıkama gereçleri de firmamız tarafından satılıyor. Bu türden konularda yardım almak isterseniz bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Hastalarınızın konforu için en kaliteli yatakları üreten firmamız size yardımcı olmak için hazırdır.