Haskar Hasta Yatakları

Hakkımızda

Üretmiş olduğumuz yataklar, tıbbi uzmanların görüşleri ve hastalarımızdan aldığımız geri bildirimler neticesinde üretilmekte ve sürekli yeni ihtiyaçlara göre geliştirilmektedir. Yaşanılan sağlık sorunu, kişiden kişiye farklılık arz ettiğinden, farklı ihtiyaçlara cevap verecek yatak modelleri tasarlıyoruz. Örneğin; yataklarımızın bazı bölümleri manüel olarak  veya otomatik hareket kabiliyetine sahip olup, hastalarımızın istirahati kadar, günlük hareketleri için de son derece uygundur. Yatak modellerimiz arasında elektrik motorlu ve pilli, manüel ayarlanabilen, ahşap kenarlıklı ev tipi ve istenilen boyutta üretilebilen çeşitlerimiz mevcuttur.

25 Milyon $

Şirket Sermayesi

255.000

İyileştirilmiş Hasta

18 İlde Bayilik

Geniş Hizmet Ağı

25 Yıl

Tecrübe

Elektrikli, kumandalı yataklar

Hastane Yatakları Üreticisi

Evde bakım süreci geçiren hastalar için güvenlik ve konfor sağlamak amacıyla ürettiğimiz hasta yatağı modellerimizi iç piyasa ve yurt dışı medikal sektörde pazarlıyoruz. Haskar Hasta Yatağı Üretici firması 1996 yılından bu yana yaptığı ar-ge çalışmaları sonucu hastanız için en iyi karyola ve yatak modellerini geliştirerek sizlerin kullanımına sunmuştur. Özel ölçülerde hasta karyolası imalatı firmamızda yapılmaktadır.

Uzun süre yatakta kalmak zorunda olan ve sürekli yatağa bağımlı yatalak hastalar için ideal olan hasta karyolalarının firmamızda 2 motorlu, 3 motorlu, 4 motorlu, full abs, asansörlü, ahşap hasta yatakları gibi modelleri ile imalatı yapılıp, sizlere uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Fabrikada üretim esnasında oluşabilecek hatalar veya nakliye, kurulum aşamalarında oluşabilecek hasar durumlarında satın aldığınız ürünler Haskar Medikal Hasta Yatakları güvencesiyle birebir yenisiyle değiştirilmektedir.


Yenilikçi Medikal Hasta Yatakları

Elektronik kontrollü, insan davranışlarına uygun hasta karyolası imalatı
Haskar Medikal’den yenilikçi çözümler. Güvenlik ve rahatlık sağlayan, yaşam kalitenizi artırmak için üstün kaliteli hasta karyolası ürünlerini piyasaya sunuyoruz.

Hasta karyolası, kişinin hastalığının düzelmesine ve iyileşmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu yataklar, bir tuşa dokunarak birden fazla konumlandırma seçeneği ile konfor sağlar ve ağrıları azaltır. Ev tipi hasta yatakları, son zamanlarda hastaneye kaldırılmış, yatağa girip çıkmak için yardıma ihtiyacı olan, yatarken kan dolaşımı veya solunum sağlığından kaygı duyan herkes için yararlıdır.

Özenle imal edilmiş

Yataklarımızdan Fayda Sağlayın

Hasta yatakları, kişinin hastalığının düzelmesine ve iyileşmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu yataklar, bir tuşa dokunarak birden fazla konumlandırma seçeneği ile konfor sağlar ve ağrıları azaltır. Ev tipi hasta yatakları, son zamanlarda hastaneye kaldırılmış, yatağa girip çıkmak için yardıma ihtiyacı olan, yatarken kan dolaşımı veya solunum sağlığından kaygı duyan herkes için yararlıdır.

Haskar; yenilikçi hasta yatakları ve hasta bakım malzemeleri yanı sıra her çeşit hastane demirbaşları ve aksesuarları ile Türkiye, Avrupa, Ortadoğu ve dünyada lider bir üretici konumunda bulunmaktadır. Firmamız klinik bakım, evde bakım ve diğer tüm hasta bakım merkezleri için hasta karyolası imalatı yapmaktadır.

Her hasta için gerekli

Konforlu Ve Güvenli Yataklar