Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Medikal Yatak Baş Ve Ayak Setleri

04.11.2018
238 görüntülenme
Medikal Yatak Baş Ve Ayak Setleri

Motorlu ve motorsuz yatak seçenekleri ile tasarlanan ve bu kategoride birinci sınıf çözüm seçeneği haline gelen hasta yatakları, sağlık dünyasının en önemli konusudur. Karyola, sırt kısmında meydana gelen yaraları önleyen şişme yataklar, hasta yatağı başlıkları, ortopedik yastıklar, hastalara özel yemek masaları, serum setleri ve diğer aksesuarlar, kiralama ve satın alma seçenekleriyle temin edilebiliyor. Ayak kısmı tekerlekli olan ve ayarlanabilen bu yataklar, taşıma ve nakil işlemlerini çok kolay hale getiriyor. Medikal yatak baş ve ayak setleri, bu kategoride sorunsuz bir şekilde temin edilebilmektedir. Hasta yatağı başlıkları, estetik ve kullanışlı özelliklere sahip gerekli ürünler içerisinde yer almaktadır.

Tıp Dünyasının En Çok Tercih Ettiği Üründür

Tedavide etkili çözüm seçeneklerini tercih edenler için hasta yatakları, her zaman için tercih ediliyor. Günümüzün en çok tercih edilen sağlık ürünü olan bu ürünler, artık evlere tahsis ediliyor. Firmalar evlere bu ürünleri getiriyor ve kuruyor. Tamir, bakım ve servis işlemlerini de gerçekleştiren bu şirketler, aynı zamanda kullanım kategorisinde yardımcı oluyor. Tedavinin problemsiz bir şekilde devam etmesi için hastalar için özel imal edilen bu yataklar öncelikle tercih ediliyor. Hasta yatağı başlıkları ve diğer ürünler, yatağın modeline göre tercih edilmektedir.

Motorlu ve Kumandalı Tasarımlar Kolaylık Sağlıyor

Bu kategoride üretilen birçok yatak seçeneği otomatiktir. Motorlu ve kumandalı olan bu yataklar, hasta tarafından kolay bir şekilde ayarlanabilmektedir. Hasta, baş ve ayak kısımlarını kumanda sistemi sayesinde sorunsuz bir şekilde ayarlamaktadır. Hastanın yemek yemesini kolaylaştıran yemek masası tasarımları, hasta yatağı başlıkları, serum problemini kolay bir şekilde çözen serum setleri, yataklarla birlikte veriliyor. Ayaklar, kenar kısımdaki kollar ve diğer aksamlar ayarlanabilmektedir. Taşıma, nakil ve yer değiştirme işlemlerinin pratik bir şekilde yapılmasını sağlayan bu yataklar, kolay kullanım özelliğine sahip pratik ürünlerdir. Satın alma kategorisinde ve kiralama kategorisinde, bu yatakların temin edilmesi oldukça kolaydır. Kullanışlı ve pratik özelliklere sahip hasta karyolası başlıkları, isteğe göre temin edilebilmektedir.

Kiralama Süreli Bir Şekilde Gerçekleşiyor

Hastalara özel olarak tasarlanan bu yataklar, süreli bir şekilde kiralanıyor. Günlük, aylık veya yıllık gibi kategorilerde kiralama işlemi gerçekleştiriliyor. Hasta karyolası başlıkları da satış kategorisinde değerlendiriliyor. Evdeki hastanız için yapacağınız en iyi iş, iyi bir hasta yatağı almaktır. Normal yataklar hastanın rahatını bozacaktır. Hastalara bakan kişiler için de normal yataklar problem teşkil edecektir. Evde bakım işlemlerinde hastaya bakanların işini bu özel yataklar çok kolay hale getiriyor. Hasta karyolası başlıkları, yemeği kolaylaştıran masalar ve diğer aksesuarlar da beraberinde veriliyor.

Sağlık sektöründe meydana gelen gelişmelerle paralel bir şekilde ilerleyen bu sektör, gelişen tıp dünyasının gereksinimlerine göre şekil alıyor. Hasta karyolası başlıkları, motor kumandası ve diğer aksesuarların ayrı ayrı görevleri vardır. Hastanızın durumuna göre bu aksesuarları yatağın yanında satın alabilirsiniz. Kiralama seçenekleri de bu kategoride tercih edilmektedir. Bu yatakları kullanmayan hastaların bakıcıları hastanın başından ayrılamamaktadır. Kumandalı ve motorlu tasarım özelliğine sahip nitelikli yataklar, tedavinin olumlu sonuç vermesinde ve bakım işlemlerinin kolaylaşmasında en önemli etken olarak değerlendirilmektedir. Tıp dünyasında zorunlu hale gelen bu yatakları evinizde kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.