Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Medikal Yatak İmalatçısı Haskar Medikal

Medikal Yatak İmalatçısı Haskar Medikal

Hasta yataklarının kaliteli olması adına mutlaka yatakların farklı bölgeleri, fabrika alanında uzmanlık alanına bağlı olarak tasarımı gerçekleştirilmeli ve daha sonra bir araya getirilmelidir. Özellikle mekanik açıdan motor sistemleri medikal yatak çeşitleri açısından büyük bir öneme sahiptir. Hastaların gün içerisinde gerçekleştirmesi gerektiği bütün farklı aktiviteleri kolaylıkla yapmasına olanak veren motor sistemleri, değişik sayılarda yataklara montaj yapılmaktadır. Tabii mutlaka profesyonel çerçevede ele alınmalı ve uzun yıllar sağlam bir yapı altında kullanım şansını sunmalıdır.

Bu yüzden hasta yatağı imalatçısı olarak Haskar Medikal, üretimini gerçekleştirdiği birbirinden farklı model yapıları kapsamındaki hasta yatakları sayesinde; her geçen gün daha fazla ilgi görüyor. Hazırlanan ürünler hastaların fiziksel ve ruhsal yapılarına bağlı olarak onlara en doğru rahatlığı sunacak tasarımlarla üretilmektedir. Üstelik artık hastaneden çıkışı yapılan tüm hastalara huzurevleri veya bakım evlerinin yanı sıra, özellikle evlerin farklı odalarında rahatlıkla bu yataklar eşliğinde bakılabilmektedir. Ayrıca ister kiralama istenirse de satın alma opsiyonları değerlendirilmektedir. Bu da hastanın yaşadığı duruma bağlı olarak ne kadar bir süre için bakıma ihtiyaç duyup duymayacağına göre değişmektedir.

Medikal yataklarda motor sistemlerinin özellikleri

Günümüzde hasta yatakları dendiği zaman akla ilk olarak motor sistemleri gelir. Farklı sayılara bağlı olarak 1’den 4’e kadar değişik motor sistemleri yataklara montajı gerçekleştirilmektedir. Bu sayede hasta gün içerisinde başta yemek ve ilaç saatleri olmak üzere, tüm farklı aktivitelerini de rahatlıkla gerçekleştirebilmektedir. Tabii bu konuda mutlaka medikal yatak çeşitleri üzerine, bu motor sistemleri doğru şekilde montaj yapılmalıdır. Sürekli olarak kullanılması ile birlikte herhangi bir problem uzun yıllar çıkarmamalıdır.

Özellikle baş bölgesinde oturur pozisyona yatakları getirme imkanı veren motor sistemleri, manuel ya da uzaktan kumanda seçeneği ile kontrol etme şansını da sunmaktadır. Bu sayede hastalar büyük bir rahatlık evde derken, onlara bakanlar da çok fazla yorulmadan işlemleri gerçekleştirebilmektedir. Aynı zamanda ayak kısmından hareket ile birlikte asansör sistemleri de büyük bir önem taşıyor. Hastanın ayağını zemine basarak rahatlıkla kalkmasına imkan tanıyan hasta yatağı asansör sistemleri, ayrıca yatağın yukarı çıkarak bakıcıların fazla eğilmesine gerek kalmadan bakım yapmasına imkan vermektedir.

Tüm sistemleri profesyonel olarak gerçekleştiren Haskar Medikal, fabrikasyon üretimi ile birlikte doğrudan halka satış ve kiralama seçenekleri sunmaktadır.

Özel yatak imalatındaki farklı avantajlar

Tamamen özel olarak en kaliteli malzemeler ile üretimleri Haskar Medikal bünyesinde gerçekleştirilen yatak çeşitleri, yanında birçok değişik avantajı getirmektedir. Bunlar içerisinde yemek masası ve serum askıları ile birlikte yan korkuluklar, hastanın gün içerisinde güvenle aktiviteleri gerçekleştirmesine fırsat sunmaktadır. Aynı zamanda tekerlek sistemleri, yatağın arzu edilen bütün değişik odalara kolaylıkla götürülmesine imkan vermektedir.

Sağlam bir yapı altında medikal yatak seçeneklerine yerleştirilen tekerlekler, 360 derece dönme özellikleri sayesinde her yöne kolaylıkla götürülebilir. Aynı zamanda çağrı düğmesi ve tuvalet ile birlikte lavabo gibi seçenekler ile hazırlanmış yatak çeşitleri de, felçli ya da yaşlı hastalara büyük bir rahatlık sunmaktadır. Tabii bazı hastalar için bakım çok daha kısa bir süre adına gerektiğinden dolayı, bu konuda satın alma yerine kiralama seçenekleri de değerlendirilebilmektedir. Farklı süreler için kiralama işleminin gerçekleştirilebileceği fırsat sayesinde, günümüzde evlerde gün içerisinde bakım işlemi uygulanabilmektedir.

Firma bünyesinde uzman bir kadronun eve geldiği çalışmalar dahilinde, hasta yatağı kısa bir süre içerisinde profesyonel bir montaj eşliğinde hazır hale getirilmektedir.

Çok uygun fiyatlarla birbirinden kaliteli hasta yatakları

Özel bir imalat altında fabrikasyon çıkışlı olarak doğrudan halka sunumu yapılan birbirinden farklı hasta yatağı çeşitleri, Haskar Medikal bünyesinde çok uygun fiyatlarla sağlanmaktadır. Bu yüzden son dönemlerde yapılan indirimler ve kampanyalar eşliğinde, hasta yakınları bu teknolojik ürünleri güven içerisinde temin edebilmektedir. Özellikle sadece satış değil aynı zamanda kiralama fırsatı, çok daha uygun fiyatlar altında bu ürünlerin kullanılmasına olanak tanımaktadır.

İster kısa dönem ister sürekli olarak yatacak hastalar adına, farklı ağırlıkları güven içerisinde taşıma kapasitesine sahip hasta yatakları; ortopedik özelliği ile insanların sağlığını en iyi şekilde korumak amaçlı tasarım haline getirilmektedir. Özel imalat ile bu kaliteli firma bünyesinde üretimleri gerçekleştirilmiş yataklar, arzu edilen her yerde güven içerisinde kullanılabilir. Hastaların iyileşme süreçlerini hem fiziksel hem de psikolojik açıdan daha kısa süreye çeken medikal yatak çeşitlerine, çok uygun fiyatlarla firma üzerinden hemen ulaşılabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.