Motorlu hasta yatağı

Adından da belli olduğu gibi motorlu hasta yatakları, yatağa bağımlı, vücut kabiliyeti eksik veya rahatsızlığı sebebiyle yatak istirahati yapmak zorunda olan sağlık sorunu bulunan kişiler için kullanılan bir sağlık materyalidir. Günümüz şartlarında teknolojik olarak ilerleme sağlamış medikal firmalar tarafından üretilen bu yataklar hasta sağlığı ve iyileştirici olması konusunda büyük rol oynar.

Bunun sonucunda HASKAR MEDİKAL firması yıllarca yaptığı hasta yatağı üretiminde pazar payını oldukça geniş bir yelpazede kanıtlamış olmakla birlikte farklı motor ve özellikteki hasta yataklarını sağlık sorunun yaşayan hasta insanlar için seri üretimine devam etmiştir.

Misyon sahibi firma sağlık konusunda hassasiyetle bakış açısını oluşturan çalışma politikasını içeren kar marjının yanı sıra hasta odaklı çalışmalar yapmaktadır.

Firmanın gerek yurt dışı gerekse yurt içi yaptığı hasta yatağı satışları düşük kar marjı ile ters orantılı olan yüksek dayanıklı motorlu hasta yataklarını üretmeyi vizyon olarak gerçekleştirmektedir. Önce sağlık diyen firma politikası, motorlu hasta yatakları hasta sağlığı için avantajlı hale getirmeyi de bir görev bilmiştir.

Motorlu Hasta Yatağı Neden Kullanılmalıdır?

HASKAR MEDİKAL’in üretimini yaptığı bu hasta yataklarının bir çok avantajları vardır. İlk olarak motorlu hasta yatağı demek, hareket kabiliyetini sağlayarak hastanın rahatça bir iyileşme süreci ve kaliteli yaşam tarzını garanti etmektedir. Birkaç çeşidi olan bu hasta yataklarının avantajlarından bir diğeri ise hastanın vücut yapısına göre uygun olan medikal ve steril ürünlerden üretilmiş olmasıdır.

Motorlu Hasta Yatakları

Motorlu Hasta Yatakları

Görüntü itibari ile normal yataklardan bir farkı olmayan bu hasta yatakları, tedavi özellikli olarak hastanın uzun müddet yatağa bağımlı olmasından doğabilecek bütün sağlık sorunlarını engellemektedir. Bu sağlık sorunlarından biri ne dersek? Örneğin; hasta normal bir yatakta tedavisini olacağı için veya yatağa bağımlı olarak devam edebileceği için hastanın uzun süre nefes almayan bir vücudu olacağından hali hazırda olan sağlık sorunun dışında yatak yarası dediğimiz sağlığı tehdit edici enfeksiyon riski olabilecek hatta daha ileri gidersek ölümle sonuçlanabilecek olası problemler ortaya çıkacağını da unutmamız gerekmektedir. Hasta bu yüzden medikal ürünler kullanmalı.

Motorlu hasta yatakları hem hava alabilen bir çok hareket fonksiyonu ile kemik yapısından tutunda iç organları bile olumlu etkileyebilecek düzeyde üretilmektedir. Yıllara dayanan bu özellikte hasta yatağı üreten firma olarak bu yüzden sizlere HASKAR MEDİKAL hasta yakınlarını şiddetle tavsiye diyoruz. Aynı zamanda hem satış hem de garanti süresi ve servis ağı ile rahat ve konforlu hasta yataklarına sahip olmak istiyorsanız mutlaka tescilli bir markayı tercih etmelisiniz. Kendisini alanında ispatlamış olan bu hasta yataklarını seri üretimini yapan parmakla sayılacakların arasında en başta gelen firma olarak HASKAR MEDİKAL’i her zaman güvenerek önerebileceğimizi belirtebiliriz.

Farklı Hastalıklara Uygun Hasta Yatağı Üretimi

HASKAR MEDİKAL’in üretimini yaptığı hasta yatakları, 1-2-3 motorlu çeşitleri ve fonksiyonları ile farklı hastalıklara göre üretimini yapmaktadır. Ortopedik yataklar kullanılan bu hasta yataklarında diğer kullanılabilecek serum hortumundan tutunda hasta yemek masasının rahatça kullanılabileceği özellikte imal edilmektedir.

Hastanın ve hasta yakınlarının moral olarak hem hasta için sağlayabilecekleri bu standartlar sayesinde yakınları ve sevdikleri olarak iyileşme sürecine de olumlu etkiler sağlayabileceğini de unutmamak gerekir. Üstelik motorlu hasta yataklarının bir diğer avantajı ise evlerde bulunan normal yataklarla aynı ölçülerde olabilme ve normal yataklardan daha kolay temizlenebilme özelliğinde sahiptir. Hijyenik ve rahat bir durum kapasitesi olan bu yataklar hasta için bulunmaz bir nimet diyebiliriz. Çünkü hastalarımız çoğu vaktini bu yataklarda geçiriyor olacaklardır. Bu durumda hasta yatağı satın almak çok maliyetli olmamakla birlikte sevdiklerimiz ve yakınlarımız için çok doğru bir tercih olacaktır. Sağlıklı günlere…

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir