Motorlu hasta yatağı

Hastalarımız bizim için çok değerli ve her hasta en uygun koşullarda tedavi edilmeyi hak ediyor. Her hastalığın tedavisi nasıl farklı ise, her hastanın kullanması gereken hasta yatağı da farklıdır. Doktora ve tedaviyi yapan sağlık kurumuna danışarak uygun hasta yatağı ve hasta karyolası modelinin seçilmesi gerekir. Bilinmelidir ki, hasta bakımları ve tedavileri sadece hastanede olmaz. Hastaneden ayrılan hastaların evde bakımları da çok önemlidir. Bu nedenle, tedavisinde gerekli görülen hastaların evlerinde uygun hasta yataklarında bakılması gerekir. Haskar Medikal bünyesinde son derece kaliteli ve donanımlı hasta yataklarının kiralanması veya satın alınması mümkündür.

Haskar Medikal Hasta Yatakları Modelleri ve Özellikleri

Haskar Medikal, uzun yıllardır sağlık sektöründe ürünleri ile öne çıkan bir firmadır. Hasta karyolası ile hasta yatakları ve hastaların bakımı için gerekli yardımcı malzemelerin temini için son derece güvenilir bir firmadır. Kiralama ve satın alma noktasında, ekonomik rakamlar hastalara, hasta yakınlarına sunulmaktadır. Ücretsiz montaj ile yatakların ev ortamında kurulması sağlanır. Bundan sonra devamlı şekilde hasta ve yakınları ile iletişim içinde kalınmakta, herhangi bir sorun olması durumunda yardımcı olunmaktadır. Markanın modelleri, kalite belgeli, model ve yedek parça temini garantili olarak kiralanmakta ya da satışa sunulmaktadır. Yedek parça temini bakımından markanın geniş imkanları sunması kullanım sırasında çok avantajlıdır.

Haskar Hasta Yatakları

Haskar Hasta Yatakları

Uygun Fiyatlara Kiralama ve Satış İmkanları

Haskar Medikal hasta yataklarını kiralamak ya da satın almak için firma ile iletişime geçilebilir. Çok farklı hasta karyolası modelleri, uluslararası firmalara takip edilerek, en son gelişmeler dikkate alınarak tasarlanmaktadır. Modellerin ayak kısımları, 360 yöne hareketlidir. Sabitlenme özellikleri de bulunmaktadır. Karyolaların kenar kısımlarında ve baş ile ayak kısımlarında özel korkulukları bulunmaktadır. Kolay temizlenen modellerin korkuluk kısımları anti bakteriyel olup, hastaların tutunması, denge alması noktasında avantaj sunmaktadır. Motorlu karyolalar son derece kullanışlıdır.

Elektrik aksamı ile çalışma özellikleri bulunmaktadır ve elektrik kesintisi durumunda belirli bir süre yedek şarjı devreye girmektedir. Motorlu olmaları, otomatik çalışma özelliklerinin olmasını sağlar. Ayak ve baş kısımlarından birçok açıdan sabitlenmesi mümkündür. Çok farklı pozisyonlarda ayarlanabilir.

Hasta Yatağı Seçimi

Hasta yatakları bakımından, yine hastaların fiziksel özelliklerine göre seçim yapılması gerekmektedir. Anti bakteriyel hasta yatakları, mikrop kapılmaması ve steril ortamın sağlanması için avantajlıdır. Elektrikli hasta yatağı, felçli hastalar için özel donanımlı felçli hasta yatağı modelleri, yatak yaralarının oluşmaması için tasarlanan, yatalak hastalar için imal edilen havalı hasta yatağı seçilebilir. Yatalak hastalar için de yatalak hasta yatağı modellerinin seçilmesi çok önemlidir.

Hasta yataklarının yanlarında serum askılıkları bulunmaktadır. Bu şekilde, evde bakım sırasında serum takılması mümkün olur. Askılıklar dört adettir ve hastanın farklı yatış durumuna göre kullanılabilir. Hastaların yatakta gömülmesini ve çökmesini önleyen, özel sertlikte şilte dokusu yatak üzerinde rahat kullanım sağlar. Motorlu modellerde, 2 yıl motor garantisi de sunulmaktadır.

Hasta yatağı kiralama ya da satın alma işlemleri için firma ile hem site üzerinden, hem de çağrı merkezinden iletişime geçilebilir. Model seçimi yapıldıktan sonra, firma ekipleri gelecek ve montajı ücretsiz şekilde yapacaktır. Yürüteç, sandalye, hasta tuvaleti gibi yardımcı ürünlerin de markadan temini mümkündür. Yine uygun fiyatlı şekilde alınabilir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir