Motorlu Hasta Yatağı

4500 nevton gücüne sahip olan 2 motorlu hasta yatağı, hareketli olan hastalar için tavsiye edilmektedir. Ürünün motor özelliği sayesinde yatağın ayak ve baş kısımları aşağı ya da yukarı doğru hareket ettirilebilir. Hareket edebilen hasta, kumandadaki tuşlar aracılığı yatağın ile ayak ya da baş kısımlarını istediği gibi yükseltebilir ya da alçaltabilir.

2 Motorlu Hasta Yatağı Özellikleri

Hasta yatakları sınıfının en ekonomik modeli olan 2 motorlu hasta yatağı, 2 ayrı motora sahiptir. Motorlar ayak ve baş kısımlarında bulunmaktadır. Elektrikli özelliği olan 2 motorlu hasta yatağının yan kısımlarında 2 tane korkuluk bulunmaktadır. İstenir ise bu korkuluklar aşağıya da indirilebilmektedir. 360 derece dönen tekerlekler çapraz kilit sistemine sahiptir. Ayrıca zemini çizmeyen özelliği de bulunmaktadır.

2 Motorlu Hasta Yatağı

2 Motorlu Hasta Yatağı

3 Motorlu Hasta Yatağı Özellikleri

Yatarak bakıma ihtiyacı olan hastalar için tasarlanan 3 motorlu hasta yatağı, tedavi sürecinde dinlemesi gereken hastalar için en ideal yataklardan biridir. Temel ihtiyaçların karşılanabileceği tüm özellikleri taşıyan 3 motorlu hasta yatağı, konfor ve güvenlik açısından da son derece iyidir.

3 tane motor ile çalışan 3 motorlu hasta yatağı, 200 kiloya kadar olan hastalar için uygun bir dinlenme fırsatı sunmaktadır. 3 motorlu hasta yatağının baş ve ayak kısımları rahatlıkla oynatılabilir. Bu sayede hasta için en uygun duruş pozisyonu kolay bir şekilde elde edilir.

Hastaların konforu ve sağlığı için en ince ayrıntısına kadar özenle hazırlanan 3 motorlu hasta yatağının sahip olduğu gözenekler sayesinde hastada terleme ya da nemlenme gibi durumlar da görülmemektedir.

3 Motorlu Hasta Yatağı

3 Motorlu Hasta Yatağı

4 Motorlu Hasta Yatağı Özellikleri

El kumandası sayesinde kolay bir kullanımı olan 4 motorlu hasta yatağı, ters trenlendenburg hareketli bir özelliğe sahiptir. 4 motorlu hasta yatağının bütün hareketleri dört adet piston motor kullanımı ile sağlanmaktadır. Bu sayede hem hastanın hem de hastaya bakan kişilerin hayatını kolaylaştırmaktadır.

En uygun fiyatlar ile sunulan 4 motorlu hasta yatağı, 180 – 200 kiloya kadar rahatlıkla kullanılabilmektedir. 4 motorlu hasta yatağının 4 tarafına da serum takılabilir. Ayrıca 4 motorlu hasta yatağın 4 tane de frenli tekerleği bulunmaktadır.

360 derece dönme özelliğine sahip olan ve güçlendirilen plastik malzemelerden üretilen tekerleklerin pas yapmama özelliği de vardır. Uzun ömürlü olan 4 motorlu hasta yatağı ile hastalarınıza rahatlıkla uzun süre bakabilirsiniz.