Hasta yatağı model ve seçenekler

Rahat ve konforlu bir yatak seçimi hastalar için önemli konulardan biridir. Hastane yatağı seçimi yapılırken mutlaka profesyonel bir sağlık profesyonelinin tavsiyesi alınarak ürün seçilmelidir. Yatağın yüksekliği ve ağırlığı hasta ile orantılı olmalıdır. Hastane yatağının profesyonelliği çok yüksek olmalıdır. Hastane yatağı seçerken göz önünde bulundurulması gereken faktörlerden biri yatağın kontrollü yapısıdır.

Hasta, uzaktan kumandalı hasta yatağı ile yatakta serbestçe hareket edebilir. Kontrolleri ile yatağın boyutunu kendisine göre ayarlayabilir. Yatağın kol dayama yeri hastane yatağı seçiminde önemli bir faktördür. Hastanın yataktan düşmesini engelleyecek kolçaklar yatağa yerleştirilmelidir. Hastane yatağı seçerken ilk tercih motorlu yatak olmalıdır.

Hastane Yatakları Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Elektrikli hastane yatakları da tansiyonun düzenlenmesinde aktif rol oynuyor. Kan basıncını en verimli şekilde düzenleyen elektrikli hastane yatakları da yara oluşumunu engelleyebilmektedir. Hava yatakları da hastane yatağı seçiminde çok önemli bir faktördür. Havalı yataklar, insanlara en yeni nesil hastane yataklarının konforunu sağlar. Havalı yatak, hastaların sıklıkla yaşadığı terleme sorunlarına yönelik özelliklere sahiptir.

hastane yatakları

hastane yatakları

Hastane yatağı seçerken tuvalet ve banyo ihtiyaçlarının olduğu bir yatak tercih edilmelidir. Yüksek oranda dezenfekte edilmiş yapıya sahip yataklar tercih edilmelidir. Özellikle yıkanabilir çarşaflı yataklar dezenfeksiyon için oldukça popüler ürünlerdir. Hastane yatağı seçerken sigortalı ve satış garantili bir firmadan ürün almalısınız.

Hastanelerde Kullanılan Hasta Yatakları Türleri

Günümüz teknolojik gelişmelerine bağlı olarak birçok hastane yatağı çeşidi bulunmaktadır. Kontrollü hastane yatağı modern hastanelerde en çok kullanılan hastane yatağı modelidir. Uzak yatak ile hastalar kendilerini daha rahat ve rahat hissederler. Hastayı yıkamak için kullanılan hasta temizleme fonksiyonuna sahip hastane yatağı aynı zamanda hastanede en çok kullanılan hastane yatağıdır.

Felçli hastalar için özel olarak tasarlanmış hastane yatağı, felçli hastalar için önemli bir üründür. Bu tip felçlilerin kısıtlı fiziksel aktivitelerinden dolayı yatalak hastalar için özel olarak üretilmiştir. Elektrikli hastane yatakları da güçlü yataklardır. Elektrikli hastane yatakları, hastaların konforunu sağlamak için çeşitli işlevlere sahiptir.

Otomatik model hastane yatağı, katlanır hastane yatağı, şişme model hastane yatağı, sürgü modeli hastane yatağı diğer hastane yatak çeşitlerini oluşturan ürünlerdir.

hastane yatağı çeşitleri

hastane yatağı çeşitleri

Hasta Yataklarında Ar-ge Süreci

Hastane yataklarının imalatında şirketimiz, piyasaya çok özel bir ürün getiriyor. Hastane yatağı üretiminde tamamen müşteri odaklı ürünler üretmektedir. Hastane yataklarının üretiminde, insanların en rahat bulacakları yataklar üretilir. Ortopedik ürün olarak özel yataklar üretilmektedir. Hastane yatağı üretiminde işletmeler arasında kıyasıya bir rekabet yaşanıyor.

Konusunda uzman kişiler tarafından yatak ürünlerinin tasarımına yönelik konseptler. Bir sağlık uzmanı, hastaları için en konforlu ürünleri tasarlama konusunda fikirleri olan kişidir. Hastane yataklarının imalatında doktorlar aktif rol oynamaktadır. Doktor görüşüne göre yatakların yapısı tasarlanır ve fonksiyonel özellikleri oluşturulur.

Hasta Yatakları Korkulukları Ne İşe Yarar?

Hastane yatağı seçiminde en önemli faktörlerden biri kolçaktır. Yatak tutunma çubukları hastanın gece uyurken yataktan düşmesini engeller. Yeni ameliyat olmuş birinin yatağından düşmesi ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Bu nedenle hasta kolçaklarının kullanımı en önemli ürünlerden biridir. Yatak örtüsü yüksek kaliteli malzemeden yapılmıştır.

Şirket, yatak örtüleri söz konusu olduğunda müşterilerine %100 koruma garantisi vermektedir. Korkuluklar, yüksek dayanıklılık için son nesil metalden tasarlanmıştır. Zamanla çatlama, kırılma, çürüme vs. olmamıştır. Hastanın yataktan düşmesini etkili bir şekilde önler. Hasta yatakları fiyatları da son günlerde oldukça fazla gündeme geliyor. Fiyatlar birçok oluşuma bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Hasta Yatağı Lojistik Süreci Nasıl İşliyor?

Yataklar müşterilere teslim edilirken çok titiz bir lojistikle teslim edilir. Ürün ambalajı çok hassas ve korumalıdır. Ürün ambalajı, yüksek kaliteli ambalaj malzemelerini benimser. Hastane yataklarının lojistik operasyonları büyük tırlar ve tır tipi kargo taşıma araçları ile gerçekleştirilmektedir. Kurulum işlemi de firmanın uzman kadrosu tarafından gerçekleştirilmektedir.

Hastane yatağını araca taşırken çok güzel bir işçilik örneği gösteriliyor. Yatak herhangi bir hasar görmeden araca yerleştirildi. Uzman personel, yatak yerleştirme sürecinde aktif rol oynamaktadır. Yataklar üretildikten sonra paketlenir ve medikal firmasının deposunda depolanır. Sipariş geldiğinde depodan alınır ve bir yük aracına yerleştirilir. Bir medikal şirketin deposu, herhangi bir hava olayından etkilenmeyen depodur.

Hasta Yatakları Bütün Hastalar Uygun Mu?

Hastane yatağı tüm hastalara uygun bir üründür. Hava yatakları son derece özel ürünler olarak görünmektedir. Hastalara konforlu ve konforlu yatak hizmeti sunan çok fonksiyonlu özelliklere sahip ürünlerdir. Hava yatağı tüm hastaların kullanabileceği bir üründür. Çok kullanışlı bir teknoloji ürünüdür. Hasta, uzaktan kumandalı sistem yapısı sayesinde yatağın genişliğini, yüksekliğini, sırtını, belini ve baş bölgesini serbestçe ayarlayabilir.

Hava yastıkları da ter oluşumunu engelleyen ürünlerdir. Elektrik konstrüksiyonu olan insanlar için en yeni nesil profesyonel hizmetlerdir. Hava yatağı, uluslararası kalite standartlarına göre üretilmiş ve tasarlanmış bir üründür. Havalı yatak, yatalak hastaların tansiyon regülasyonu üzerinde doğrudan etkisi olan bir üründür.

Hava yataklarının kullanılması hastaların yara oluşturmasını engeller. Aynı zamanda manuel işlevi, insanların sola ve sağa hareket etmesini sağlar.

Hava yatağı, kalıcı felçli hastalar için tercih edilen üründür. Kısa süreli yatalak hastaların tercih ettiği bir ürün değildir. Şişme hastane yatakları tamamen felçli hastalar için tasarlanmış ve üretilmiş ürünlerdir. Firmamız sizlere en kaliteli hasta yatağı kiralama hizmetlerini sunmaktadır. Böylelikle hızlı bir hizmet deneyiminden en ayrıcalıklı yollardan faydalanmış olursunuz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir