Özel Bakım Yatakları

Pek çok hastalık veya tıbbi durum, gerekli tedavi ve istirahatle çözüme kavuşturulmaktadır. Ancak vücudun hareketlerini kısıtlayan durumlarda düzenli bir bakım gerektirmektedir. Bu işlem gerek hasta gerekse onun yakını veya bakıcısı için oldukça sıkıntılı durumlara yol açabilir. Bu gibi durumlarda hasta yakınları, hastanın temizlik, beslenme ve tuvalet ihtiyacı için büyü bir fiziksel güce ve çabaya ihtiyaç duyar. Bu zor durumu kolaylaştırmak adına tıp teknolojisi hasta yatağı çözümünü geliştirmiştir.

Bakım işini kolaylaştıran hasta yatakları

Bakım işini kolaylaştıran hasta yatakları

Hasta Yatağının Sunduğu Kolaylıklar

Hasta yatakları; doktor, hemşire ve hasta bakıcılardan alınan geri bildirimler sonucu mühendisler tarafından özel olarak tasarlanan, elektrikli ve mekanik cihazlardır. Bu cihazlar, bünyelerinde bulunan elektrik motorları ile belirli kısımları hareket ederek, hastanın ve yakınlarının hayatını kolaylaştırmaktadır. Yatağın belirli kısımları kumanda ile hareket ettirilmekte, gerektiği takdirde yükseltme, alçaltma ve dik konuma getirme gibi zahmetli işlemleri, fiziksel bir güç gerektirmeden ve hastayı zorlamadan elektrikle sağlamaktadır. Bu yataklar, hastanın ortopedik sağlığına fayda sağlar ve ağrılarını önlemeye yardımcı olur. Yatağa serum aparatı da takılabildiği gibi istenirse küçük yemek masası da eklenebilmektedir. Bu yatakların üretiminde kullanılan boyalar, zararlı olmayan kimyasallardan üretilmektedir.

Hasta Yatağı Fiyatları Nasıldır?

Hasta yatağı fiyatları; yatağın sahip olduğu özelliklere göre değişmektedir. Bu yatakların bazılarında 2, bazılarında 3 veya 4 adet elektrikli motor bulunabilir. Ev kullanımı için özel olarak ahşap tipi yataklar da üretilmektedir. Ayrıca havalı ve kumandalı yatak çeşitleri yanında çocuk hastalar için de hasta yatağı modelleri mevcuttur. Geçici kullanım için arzu edilirse hasta yatağı kiralama hizmeti de bulunmaktadır. İkinci el yatak satışı kesinlikle yapılmamakta ve yatak parçaları antibakteriyel özellikte üretilmektedir. Hastanın yatırılma, doğrulma veya temizliği esnasında kolaylık sağlamak adına, yatağın her iki tarafında korkuluklar bulunmaktadır. Sahip olduğu özellikler ile hastaya ve yakınlarına konfor sağlayan bu yataklar oldukça sağlam bir yapıdadır. Bununla birlikte ihtiyaç duyulduğu takdirde ücretsiz servis ve parça değişimi hizmeti de verilmektedir. Türkiye geneline ücretsiz teslim ve montaj kolaylığı bulunan bu yataklar 2 yıl garantili olup, 10 yıllık yedek parça garantisi altındadır.

Profesyonel Hasta Yatağı Modelleri

Hasta yatakları günümüzde en çok tercih edilen etkenlerin başında geliyor. İyi bir hasta yatağı seçimi hastanın tedavi sürecine de olumlu bir katkı sağlıyor. Bu yüzden seçilecek olan yatağın mutlaka özellikli bir model olmasına özen gösterilmelidir. Hastanın pozisyonuna uygun bir şekilde ayarlanabilir bir yatağın olması sürecin daha etkili olmasına katkı sağlayacaktır. Firmamız hasta yatağı konusunda üretim yapmakta ve sektörün ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bundan dolayı ihtiyaç duyduğunuz modeli inceleyerek güven içerisinde satın alabilirsiniz. Tüm modeller garanti kapsamı içerisinde sunulmakta ve uzman personel tarafından montajı yapılmaktadır. Modeller arasında kumandalı seçenekler de bulunuyor. Bu sayede rahat ve güvenilir bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Profesyonel hasta yatağı modelleri

Profesyonel hasta yatağı modelleri

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı modelleri içerisinden seçim yaparak satın alabileceğiniz gibi isterseniz de uzun süreli kiralama içeriğinden faydalanabilirsiniz. Firmamız kiralama konusunda da özel fiyat seçeneği ile müşterilerine yardımcı oluyor. Bundan dolayı güven içerisinde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kiraladığınız yatak uzman personel tarafından adresinize getirilerek montajı yapılır. Montaj sonrası nasıl bir kullanım yapmanız gerektiği konusunda da ön bilgilendirme yapılır. Bu sayede verimli bir kullanım elde edebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorular için de iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Seçtiğiniz modelde herhangi bir sorun olur ise arıza kaydı oluşturarak teknik servis hizmet içeriğinden yararlanabilirsiniz. Kısa sürede sorununuz çözülecektir.

Hasta Yatağı Fiyat Politikamız

Firmamız geçmişten gelen deneyim ve tecrübe ile hizmet vermektedir. Bundan dolayı modeller arasından ihtiyaç duyduğunuzu seçebilirsiniz. Fiyatlarımız ekonomik fiyat politikasına uygun olarak belirlenmiştir. Ayrıca ödeme kolaylıklarından da yararlanabilir ve en iyi sonucu elde edebilirsiniz. Bu konuda kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayarak gerekli desteği de alabilirsiniz. Hasta yatakları gelişmiş özelliklere sahip olduğu gibi kolay taşınabilir yapıya da sahiptir. Ev içerisinde kullanım sağlayacağınız zaman kolay bir şekilde istediğiniz noktaya götürebilirsiniz. Yan taraflarda yer alan korkuluklar hastanın düşmesini de engelleyecektir. Buda profesyonel bir kullanım oluşturmanıza imkan verin. Ayrıca hastanın sırt ağrıları da ortadan kalkacaktır. Kumanda seçeneği ile istediğiniz pozisyonu kolayca verebilirsiniz. Bunun için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Siz değerli müşterilerimiz, ürünlerimizi https://www.radikalmedikal.com ve https://www.hurriyetmedikal.com web siteleri üzerinden de online olarak satın alabilme imkanına sahipsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir