Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Özel Üretim Hasta Yatakları

Özel Üretim Hasta Yatakları

Hasta yatağı üreticisi firmamızda, talep etmeniz halinde standart hasta yatağı ölçüleri dışında özel ölçülerde ve farklı fonksiyonlara sahip hasta yataklarının üretimi de yapılıyor. Özel hasta karyolası imalatı süresi ve fiyat bilgisi için fabrikamızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Hastanın vücut ölçülerine özel yataklar

Tüm farklı problemden ötürü en azından bir süre özel bir bakıma ihtiyaç duyan hastalar için aynı şekilde özel olarak üretimleri gerçekleştirilmiş olan hasta yatakları, bütün değişik donanımları ve fonksiyonları sayesinde iyileşme sürecinin doğru bir şekilde geçmesine olanak tanımaktadır. Evde ya da hastanede veya huzur evleri ile birlikte bakım evleri kapsamında kullanımları gerçekleştirilen ve hastaların yaşadıkları duruma göre farklı çeşitler altında tasarımları yapılmış hasta yatağı çeşitleri sayesinde hastaların tüm istekleri sorunsuz bir şekilde yerine getirebilmektedir.

Farklı sayıdaki motor fonksiyonları kapsamında özel bir kullanım şartı sağlayan ve hem bel bölgesinden hem baş hem de ayak noktasından hareket etme yeteneği sayesinde hastaların yemek yeme ya da ilaç içme dönemlerinde büyük bir kolaylık sağlayan özel üretim hasta yatakları, kişisel tercihler kapsamında üretimleri gerçekleştirilmekte ve hazırlık sürecinin daha kısa sürmesine olanak tanımaktadır. Üstelik tekerlekli bir şekilde hazırlandıklarından dolayı farklı odalara geçiş yapılarak hastaların ayağa kaldırmadan değişik yerlere hareket ettirme şansı da edilebilmektedir. Sağlam ve dayanıklı özel üretim altında gerçekleştirilmiş olan tekerlekli hasta yatağı çeşitleri farklı fiyatlar altında çok uygun bir şekilde satın alınabilir ya da kiralama işlemi gerçekleştirilebilir.

Tam Donanımlı Ekipmanlar Eşliğinde Özel Hasta Yatakları

Tamamen özel bir üretim altında tam donanımlı bir şekilde hastalar için bütün ekipmanları ile hazırlanmış olan birbirinden farklı hasta yatakları portföyüne sahibiz. İmal etiğimiz hasta karyolaları özellikle kaliteli malzeme yapısı sayesinde tüm farklı ağırlıklar için güvenilir bir şekilde kullanılabilmektedir. Yan taraflarındaki koruma kısımları ile hastaların sağa ve sola rahat edebilmelerine olanak tanırken aynı zamanda asansörlü tasarımları altında da yine hastaların zemine ayaklarını sorunsuzca basmalarına imkan tanımaktadır. Özellikle güçlü motorları sayesinde uzaktan kumandalı bir şekilde kontrol ederek hız ayarları da kişisel olarak ayarlanmak suretiyle hastaların yemek yemesi ve ilaç içmeleri konusunda büyük bir imkan tanımaktadır.

Bütün değişik ekipmanları sayesinde güvenlik bir şekilde sağlanmış olan farklı hasta yatakları sayesinde, bu özel avantajlar ve konfor ile sadece bakımı gerçekleştirecek olan hastalar için değil aynı zamanda onlara bakacak olan kişiler adına da büyük bir rahatlık sağlamaktadır.

Ergonomik Ve Kullanışlı Özel Hasta Yatakları

Hastaneden yeni çıkmış olan ve aynı zamanda yatalak ve yaşlı hastalar ile birlikte birtakım sebeplerden dolayı yatmak zorunda olan, bakıma ihtiyacı bulunan kişiler adına özel olarak üretimleri gerçekleştirilmiş ve hem evlerde hem de hastane ya da bakım evlerinde kullanımı kolay bir şekilde gerçekleştirilecek hasta yatağı çeşitleri, tamamen kaliteli bir malzeme altında üretimleri gerçekleştirmiş olarak kullanılabilmektedir. Ayrıca hasta bakımı adına tüm farklı fonksiyonların tam donanımlı bir şekilde doğru ekipmanlar eşliğinde çok uygun fiyatlar altında da havalı yatak satın alınabilir. Hem hastalar için hem de hem de ona bakacak olanlar adına birçok değişik avantajlar özel üretim hasta yatağı çeşitlerinde bulunabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.