Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Pozisyonlu Havalı Yatak

Pozisyonlu Havalı Yatak

Özellikle uzun süreli bir şekilde yatmak zorunda olan ve bakıma muhtaç olan kişiler adına üretimleri gerçekleştirilen pozisyon veren havalı yatak çeşitleri, hastalara günlük yaşamı içerisinde büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Özellikle hastaların günlük olarak sağa ya da sola hareket etmeleri kapsamında onların pozisyonuna göre şekil alan ve vücudunun rahat bir biçimde yapmasına imkan tanıyan pozisyonlu havalı hasta yatağı çeşitleri çok uygun fiyatlar kapsamında da satın alınabilmektedir.

Aynı zamanda birbirinden farklı özelliklere sahip olan hasta yatakları üzerinde de rahat bir şekilde uyum sağlama kalitesine sahiptir. Bu da gün içerisinde hastanın hiçbir sorun yaşamadan ve herhangi bir ağrı veya acı çekmeden günlük işlerinde gerçekleştirmesine imkan vermektedir.

Farklı özelliklere sahip pozisyon veren havalı yatak çeşitleri

Poliüretan bir malzeme yapısında tasarımları gerçekleştirilmiş olan pozisyonlu havalı yatak modelleri, aynı zamanda çok kolay bir temizlik imkanını da sunmaktadır. Diğer yandan su geçirmez bir özelliği bulunmaktadır ve hava geçirir rahatlığı ile de hastanın pozisyonuna göre rahatlık ile şekil alma şansı verir. Diğer yandan hastanın vücudunun farklı noktalarında meydana gelebilecek herhangi bir yara veya morluk problemlerini de pozisyonlu havalı yatak modelleri kökten çözmektedir. Bu sayede uzun bir süre yatmak zorunda olan hastalar vücudun farklı noktalarında meydana gelebilecek herhangi bir yaralı yara veya morluğun oluşmasını önler alır. Bu da artı olarak kan dolaşımını da büyük bir düzene sokar ve hastanın farklı sorunlar yaşamasına engel olur.

Hastaya büyük bir kolaylık sağlayan pozisyonlu havalı yatak modeli

Özellikle iyileşme sürecini çok daha hızlı bir sürece sokma gibi bir fırsat veren pozisyon aldıran havalı yatak modeli, hastanın ağırlığına ve boyutuna göre şekil almak suretiyle her yerde kullanım şansını sunmaktadır. Farklı hasta yatakları üzerinde kullanım imkânı verirken diğer yandan değişik divanlar üzerinde veya yerde de rahatlıkla kullanılabilmektedir. Özellikle bu konuda felçli hastalar ile birlikte yaşlılar veya tedavi sürecinde uzun bir süre bakıma ihtiyaç duyan kişiler için de yine pozisyonlu havalı yatak modelleri büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Çok uygun fiyatlar altında şekil alan bu yatak ürününü güven içerisinde satın almak mümkündür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.