Hasta yatakları yatağa bağımlı hastalar ya da herhangi bir sebepten dolayı yatmak zorunda olan hastalar için üretilmiş bir yatak türüdür.  Hasta yatağı hastalar için üretildiği için konforuna ve sağlamlığına önem verilmesi gerekmektedir. Çünkü sağlıktan değerli hiçbir şey yoktur ve hasta yatağı da sağlığı ilgilendiren bir konuyla ilgilidir. Hasta yataklarının konforlu ve sağlam olması sağlık bakanlığı ve diğer kuruluşlar tarafından da denetlenmektedir. Kalitesiz ve sağlam olmayan hasta yatağı üreten firmalara cezalar gelmektedir.

Firma olarak biz Sağlık Bakanlığı’nın tüm kriterlerine uyarak hasta yatağı imalatı yapmaktayız. 20 yılı aşkın süredir bu sektörde hizmet vermekte olan firmamız hasta yatağı imalatı ve satışında son derece titiz çalışmaktadır ve hastaların konforunu, güvenliğini düşünmektedir. En modern parçalar kullanarak ürettiğimiz hasta yataklarını Türkiye’nin dört bir köşesine satmaktayız. Türkiye de ki birçok medikal şirketi bizim hasta yataklarımıza güvenerek hasta yataklarını bizden almaktadır.  Hasta yatağı imalat sektöründe Türkiye’nin en büyük şirketlerinden biriyiz. Edirne’den, Kars’a,  Sinop’tan,  Hatay’a kadar Türkiye’nin her yerinde bizden ürün alan medikal şirketleri, hastaneler ve normal vatandaşlarımız vardır.

Hasta Yatağı İmalatı Sektöründe Öncü Firma

Bu sektörde öncü olduğumuz için siz değerli müşterilerimize hasta yatağının nasıl sağlam ve konforlu olacağını anlatmak isteriz. Öncelikle sağlam bir hasta yatağı için ilk başta sağlam bir işçilik gerekmektedir. Hasta yatağı üretimini bilen, hasta yatağı özelliklerin bilen işçiler çalıştırmak önemlidir. Çünkü hasta yatağı önemini bilen bir işçi hasta yatağı üretiminde daha titiz ve dikkatli olmaktadır. Diğer bir hasta yatağı sağlamlığı ve konforunu etkileyen etken ise hasta yatağı üretiminde kullanılan parçaların kaliteli olmasıdır. Hasta yatağı parçaları birçok şirket tarafından üretilmektedir ve kaliteleri değişmektedir. Kalitesiz bir yatak hastanın konforu için iyi değildir ve kalitesiz olduğu için hastayı iyi etmekten çok daha da hasta eder. Ayrıca kalitesiz bir parçadan oluşan yatak daha çabuk bozulacaktır ve hem hastanızı hem de sizi zorlayacaktır. Servislerin birçoğu kalitesiz parçalardan oluşan hasta yataklarının bakımını yapmamaktadır. Biz firma olarak en kaliteli parçaları kullanarak bu parçalara yüksek paralar harcayarak ithal etmekteyiz.

Hasta yatakları 5 – 10 yıl önce manuel olarak çalışırken artık elektrikle çalışan kumandasıyla hareket ettirebileceğiniz bir motor ile çalışmaktadır. Bu motor hastanın konforu ve hasta bakıcısının rahatlığı için oldukça önemlidir. Çünkü bu motor sayesinde hastayı yatak üzerinde kumanda sayesinde hareket ettirerek yemek gibi temel ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Fakat bu motorunda birçok farklı modeli ve üreticisi bulunmaktadır. Firma olarak biz en kaliteli motoru ithal ederek siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Bu motora ayrıca 10 yıl garanti vermekteyiz. Hasta yatağı yan korkuluk ve başlık gibi parçalardan da oluşur. Bu parçalarında sağlam ve kaliteli olmasına dikkat edilmelidir. Biz firma olarak tüm parçalarımıza güvendiğimiz için siz değerli müşterilerimiz 10 yıl yedek parça garantisi vermekteyiz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir