Sahibinden Hasta Yatakları

Sahibinden hasta yatakları satışı yapan Haskar Medikal, yıllara dayanan tecrübe  ve deneyim ile sağlık piyasasının önde gelen firmalarından olmayı başarmıştır. Kalite ve fiyat konusunda üst düzey bir politika izleyen firma, sağlık konusunda da sürekli kendini yenileyen bir firma özelliğindedir. Haskar Medikal sağlık ürünlerini özellikle hasta yataklarını kendi bünyesinde imalatını yapmaktadır. İmalatçı bir firma olmanın getirdiği yükümlülük ve süreklilik yönünden ürünlerini piyasa koşullarından daha iyi imkanlarla üretimini sağlamaktadır. Haskar Medikal’in üretimini yaptığı hasta yatakları, hastaların ve hasta yakınlarının kolayca ulaşabileceği bir çok temsilcisi vardır. Öncelikli hedefleri, uygun fiyatlarda kaliteyi baz alarak en iyi hasta yataklarını imal etmektir.

Sahibinden Hasta Yatağı Satın Alma

Sahibinden hasta yatakları satışı Haskar Medikal’de yapılmaktadır. Bu nedenle, kar marjından ziyade daha fazla hastanın ihtiyacını karşılamak bu yönde satış yapmak diğer bir misyonunu oluşturmaktadır. Bilindiği üzere hasta yatağı satışını yapan bir çok firma vardır. Medikal sağlık denilince akla gelebilecek ilk firmalardan biridir Haskar Medikal. Kendi bünyesinde entegre ettiği deneyimli personel ile de sürekli büyüyen firmanın teknolojik olarak takip ettiği imalathanesi bulunmaktadır. Türkiye’nin dışında da yurt dışına da hasta yatağı satışı yapan firma uluslar arası bir bağ ile kalitesini bir kez daha kanıtlamış olmaktadır.

Sahibinden hasta yatağı fiyatları

Sahibinden hasta yatağı fiyatları

Hasta Karyolası İmalatçısı Haskar Medikal

İmalatçı firmadan alınan bir hasta yatağı her zaman teknik servisten tutunca satış destek personeline kadar hızlı ve kolay ulaşımınızı sağlamaktadır. Örneğin;  satın aldığınız bir hasta yatağının en ince ayrıntısına kadar bilen bunu imal eden bir firma her zaman çözüm odaklı satış yapmaktadır. Konu sağlık olunca da yapılması gereken şey bilinen ve senelerce deneyim ve kaliteden ödün vermeyen bir firma olması da gözden kaçırılmamalıdır.

Haskar Medikal firması; yatağa bağımlı hasta, felçli hasta veya uzun süre tedavi olması gereken hastalara uygun çeşitte hasta yatakları imal etmektedir. En iyi malzeme kullanılan bu hasta yataklarında, rahatlıkla güvenebileceğiniz bir marka olmasının başka bir sebebi de sizi günlerce uğraştıracak hastanızı mağdur etmeyecek entegre bir satış destek ağına sahiptir. Yaklaşık ülkemizde 70 den fazla ile ulaşarak hasta yatağı satışı yapmaktadır. Bunun yanı sıra hasta yatağını imal eden yani imalatçı bir firma özelliğinden de yola çıkarak stoklarında her zaman ihtiyaç duyabileceğiniz hasta yatağı çeşitlerini de hazır bulundurmaktadır.

Haskar Medikal imalatçı firma olmasının bir diğer önemli özelliği de fiyat konusunda piyasaya göre en iyi fiyat ve kaliteyi göz önünde bulundurmasıdır. Bu yüzden kalitesiz ve daha pahalı bir ürün yerine imalatçıdan almak daha mantıklı olmaktadır. Haskar Medikal hasta yataklarını 20 yılı aşkın bir üretici firma olmasından dolayı da  kendini ispatlamıştır. Üretici bir firma olarak ve daha da büyüyerek medikal sağlık ürünlerinin üretimini yapmaya devam etmektedir.