Hasta yatağı hizmetleri

Satış sonrası destek ülkemizde pek kullanılmayan bir hizmet türüdür. Ülkemizde genellikle bir firma ürünü sattıktan sonra bir daha tüketiciyle muhatap olmamaktadır. Tüketici üründe bir sorun olduğu zaman muhatap bulmakta zorlanmaktadır. Tüketici bu sebeple internet gibi şikayet açılabilen platformlarda hakkını aramaya çalışmaktadır. Ülkemizde bu sebeple internetten ya da telefonla alışverişten insanlarımız çekinmektedir. Çünkü firmalar sadece satışa odaklanarak satış sonrası desteğe hiçbir şekilde yardım etmemektedir. Avrupa’da ya da Amerika’da ise birçok firma satış sonra desteğe önem verir ve uygular. Ülkemizde yavaş yavaş gelişen bu hizmet süreklilik arz etmektedir. Ülkemizde artık büyük firmalar satış sonra hizmete önem vermeye başlamıştır.

Hasta yatağı sektörü de satış sonrası desteğin önemli olduğu sektörlerin başında gelmektedir. Firmamız satış sonra hizmet alanında yıllardır kendini geliştirmekte olup on üç dört yıldır bu alanda kendini oldukça ileriye taşımıştır. Birçok müşterimiz satıştan sonra da bizimle irtibatta olmuş ve herhangi bir sorun olduğu zaman sorununa çözüm bulabilmiştir. Bu sebeple internet sitelerindeki şikayet sayfalarına firmamız hakkında olumsuz hiçbir şey yazılmamıştır. Bizden ürün alan bir müşterimizi ürünü aldıktan sonra arayarak teslim edilip edilmediğini, teknik ekibimizin kurulum işlemini yapıp yapmadığını, size karşı nasıl davrandıklarını vb bir takım sorular sorarız. Eğer yanıtlarınız olumsuz ise servis elemanlarını uyararak gerekli aksiyonların alınmasına dikkat ederiz.

Aldığınız üründe herhangi bir sorun çıktığı zaman bizi arayabilirsiniz. Servisimiz hızlı ve güvenli bir şekilde sorununuzu çözerek size yardımcı olmaktadır. Sadece sorun olduğu zaman değil yakınınızın yatak ihtiyacı olduğu zaman bizi arayarak sizin yakınınız olduğu için indirimli fiyatlarla yatak alma şansı bulunmaktadır.

Haskar Medikal olarak hasta yatağı sektöründe satış sonra hizmet veren en büyük firma olmaktan gurur duymaktayız. Bu sektör sağlığı ilgilendirdiği için sadece satış yapmayı değil hastanın sağlık durumuna düşünürüz. Bu nedenle en kaliteli ve sağlıklı parçaları kullanmaya özen gösteririz. Tüm Türkiye’ye hızlı bir güvenilir bir şekilde satış yapmaktayız. Bizim aynı ilde olmayan ve yatağında problem olan tüketicilerimiz için yeni ürünlerini ücretsiz bir şekilde kargoyla şehrinize kadar göndermektedir.

Hasta Yatağı Tamir ve Bakım Hizmetleri

Hasta yatağı da birçok üründe olduğu bazen parçalarında sorun çıkarabilen bir üründür. Önemli olan sorun çıkaran bir yatağın hızlı pratik ve kesin bir çözümünün yapılmasıdır. Birçok firma yataklarında sorun çıktığı zaman tamir ve bakım hizmetlerine pek yanaşmamaktır. Çünkü hasta karyolası beyaz eşya gibi parçası çok olan ve Türkiye’de üretilen bir ürün değildir. Birçok firma bu parçalarını yurt dışından getirmektedir. Ellerinden parça kalmadığı zaman yataklarındaki bir sorunu çözmek istemezler. Çünkü ellerinde mal olmadığı için diğer firmalardan bunu tedarik edecektir. Bu parçayı tedarik ederken diğer firmaya bir ücret ödeyeceği için firmalar hasta yatağı tamir ve bakım hizmetlerine pek yanaşmamaktır.

Hasta Yatağı Motor Tamiri

Hasta Yatağı Motor Tamiri

Hasta yataklarını satın alırken imalatçı firmadan almanızı önermekteyiz. Çünkü imalatçı firma ürünü yurt dışından getirirken bozulmaya ya da hasara karşı fazla olarak sipariş eder. Bu sebeple elinde her şeye rağmen fazla mal bulundurabilir.

Yatağınızda bir sorun olduğu zaman imalatçı firmadan ürün aldıysanız eğer elinde mal olacağı için kolayca size yeni ürünü tedarik edebilecektir. İmalatçı firmadan aldığınız ürün sayesinde yatağınızla ilgili problem hızlı bir şekilde ve hastanız mağdur olmadan çözülecektir. Fakat imalatçı firmadan ürün alıp size satan ve sadece satış yapan bir firmadan ürün almanız durumunda hasta yatağında bir problem olduğunda satıcı elinde mal bulunmadığı için imalatçıdan parasını vererek ürünü alacaktır. Bu da satıcının işine gelmediği için probleminizi çözme konusunda istekli davranmayacaktır.

Hasta Yatağı İmalatı

Biz firma olarak yıllardır hasta yatağı imalatı yapmaktayız. Tüm ürünlerimiz kaliteli ve sağlam olarak üretim yapılmaktadır. Fakat ürünler sonuçta insan yapımı olduğu için bazen ürünlerde bozulma olabilir. Bizden aldığınız bir ürünü biz size on yıl yedek parça garantili olarak vermekteyiz. Yani bir parçanız bozulduğundan aradan yıllar geçse de ücretsiz bir şekilde değiştirme hakkına sahipsiniz. Ayrıca hastanızı mağdur etmemek için aynı gün içinde parçanızı değiştirerek hastanızı rahat yatağına tekrar almaktayız. Getirdiğimiz ürüne ek olarak elli adet fazla ürün siparişi vererek bozulmalara karşı tedbirimizi almaktayız. Ayrıca her ay yeni sipariş vererek ürün yelpazemizi sürekli yeniliyoruz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir