Teknolojik Hasta Yatakları

Sağlık; tarihte ünlü kişilerin de söylediği gibi, insanın hayat boyu sahip olup olabileceği en değerli nimettir. Ancak hayatın iniş çıkışlarında, pek çok olumsuz durum da mevcuttur. Hastalık ve sakatlıklar hayat boyu hep ihtimal dahilindedir ve bu nedenle sağlık harcamaları günden güne artmaktadır. Bununla birlikte doğuştan gelen bazı hastalık ve sakatlıklarda da kişinin, özel bir bakım ihtiyacı duyması gayet doğaldır. Hayat; insan için ne kadar olumsuz ihtimal barındırsa da, insan aklı hayatı kolaylaştırmanın bir yolunu bulmaktadır. Bu nedenle, uzun bir süre veya kalıcı olarak yatağa mahkum kalma durumunda olan kişiler için firmamız, hasta yatağı çözümünü sunmaktadır.

Hasta Yatağı Sıradan Yataklardan Neden Farklıdır?

Sıradan yatak modelleri bilindiği gibi sadece yatay olarak sabit bir konumdadır. Bu yataklarda dinlenmek mümkünken, hastalık durumlarında yatakta kalmak veya çeşitli ihtiyaçları gidermeye çalışmak oldukça zordur. Bu gibi durumlarda hasta refakat eden kişi veya kişiler, hastayı büyük bir zorlukla hareket ettirmekte, temizliğini yapmakta ve tuvalet ihtiyacını gidermesini sağlamaya çalışmaktadır. Bu şartlar, hastayı olduğu kadar yakınlarını da zorlamaktadır. İşte bu zorlukları kolaylaştırmak adına hasta yatakları tasarlıyoruz. Bu yataklar, sahip oldukları teknik özelliklerle hem hastaların hem de yakınlarının hayatlarını kolaylaştırmaktadır. Ekonomik ve zaman faydalarının yanında hastaların psikolojisine bir nebze olsun olumlu etkileri de vardır.

Hasta Yatağı Almak Ekonomik Yönden Avantajlı Mıdır?

Hasta karyolası fiyatları yatağın olmadığı durumlarda yaşanacak zahmetler ve diğer maliyetler hesap edildiğinde son derece makul ve ekonomiktir. Bu nedenle bu yatakların satın alınması hem hastaya hem de yakınlarına pek çok kolaylık sağlamaktadır. Bununla birlikte bu yatağın satın alınmak istenmediği durumlarda, hasta yatağı kiralama hizmeti de avantajlı bir seçenek olarak sunulmaktadır. Kesinlikle ikinci el hasta yatağı satışı söz konusu olmayıp, tüm yataklar birinci elden müşterilere teslim edilmektedir. Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilen bu yataklar, kullanıcılarından gelen olumlu geri bildirimlerle müşteri memnuniyetinin ön planda olduğunun kanıtı olmaktadır. Tüm illere ücretsiz gönderim yapılmakta ve evlerde yatak montajı hizmeti veriyoruz.

Ekonomik Hasta Yatakları

Ekonomik Hasta Yatakları

Teknolojinin Sağlığa Katkısı

Teknoloji, insan hayatının hemen her alanına hakim olmuş durumdadır. Günlük hayatın getirdiği pek çok zorluk, teknolojik yenilikler ile kolaylaşmakta ve aşılmaktadır. Bu yenilikler; son yıllarda, özellikle sağlık alanında kendini iyiden iyiye göstermiş ve insan hayatını zorlaştıran pek çok rahatsızlığa pratik çözümler getirmiştir. Tıbbi cihazların gittikçe daha küçük boyutlara ulaşarak artık evlerde de yer almaya başlaması, hasta bakımını eskisine nazaran çok daha kolay hale getirmiştir.

Kuşkusuz tıbbi teknolojik ürünler arasında yer alan hasta yatağı da, bu ürünlerden biridir. Firmamız, ülke çapında vermiş olduğu kaliteli hasta yatağı teknolojisiyle hizmet vermektedir.

Hasta Yatağı Kullanışlı Bir İhtiyaç Mıdır?

Hasta yatakları doğuştan gelen veya sonradan geçirilen bazı rahatsızlıklar ve operasyonlar sonucu vücudunun belirli bir kısmını veya tamamını hareket ettiremeyen kişilerin tedavisi ve bakımı için kullanılan özel tasarımlı yataklardır. Bu yataklar, 200 kg’a varan ağırlıkları taşıyabilen sağlam metal iskeletlere sahiptir. Bu sayede başta obezite sorunu olan kişilere ve sürekli olarak yatağa mahkum olan hastalara hizmet verebilecek dayanıklılığa sahiptirler. Yatağın yapısında bulunan elektrik motorları ile yatağın belirli kısımları hareket ettirilerek, hastanın bakımında hem kolaylık hem de konfor sağlanmaktadır. Bu işlemler, sağlıklı insanlar tarafından oldukça basit ve anlamsız olarak düşünülse de, hareket kabiliyetini geçici veya kalıcı olarak yitirmiş kişiler ve yakınları için çok önemlidir.

Kiralamak Mı Yoksa Satın almak Mı Daha Ekonomiktir?

Hasta yatağı fiyatları pek çok niteliğe bağlı olarak değişiklik göstermekle birlikte, her bütçeye uygun şekilde tasarlanmıştır. Bununla beraber, geçici olarak hasta yatağı ihtiyacı duyan veya satın almak istemeyen müşterilerimiz için firmamız olarak, hasta yatağı kiralama hizmeti de vermekteyiz. Hem satış hem de kiralama da kesinlikle ikinci el yatak sunulmamaktadır. Kiralama veya satın alma kararı, hastanın yaşadığı rahatsızlığın boyutuna ve iyileşme süresine bağlı olarak değişmektedir. Tüm yataklar, firmamızın bu konudaki uzun yıllara ve tecrübelere dayalı araştırmaları sonucu tasarlanmakta ve kalite kontrol süreçlerinden geçmektedir. Müşterilerimizden aldığımız olumlu yönde geri dönüşler, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önceliğin kanıtı olmaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.