Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Türkiye’nin Her Yerine Hasta Yatağı Gönderiyoruz

29.09.2018
186 görüntülenme
Türkiye’nin Her Yerine Hasta Yatağı Gönderiyoruz

Yatağa sürekli bağımlı yaşayan veya belirli bir süre yatmak zorunda kalan hastalara yatak satışı yapıyoruz. Satın almak istemeyenler ve belirli bir süre kullanacaklar için kiralama hizmetimiz mevcut. Satış veya kiralama yoluyla satın alacağınız her model hasta yatağı adresine teslim ederek montajı yapıyoruz. Tüm yataklarımızda kendi araçlarımızla adrese teslim hizmet vererek kullanım koşullarını ve yatak kullanma talimatını müşterilerimize aktarıyoruz.

Tüm hasta yatağı ürünlerimiz, hastaların güvenliğini sağlamak amacıyla başlıklı ve korkuluklu olarak imal ediliyor. Hastaların günlük hareketlerini ve aktivitelerini güvenli bir şekilde yerine getirebilmesi için korkuluklarla beraber, sabitlenebilir tekerlerler bulunmaktadır. Tedavi sürecince hasta yatağı hareketli tekerlekleri sayesinde istenilen yere hareket ettirilebiliyor. Motorlu yataklar baş, omuz, bel ve ayak kısımları gibi bölgeleri rahatlıkla hareket ettirerek kaldırıyor.

Farklı Modellerde Hasta Yatağı Bulmak Mümkün

Hastanın tedavi gördüğü rahatsızlığına bağlı olarak farklı model ve özelliklere sahip yataklar bulunuyor. En sık kullanılan modeller motorlu hasta yatağı modelleridir. 2,3 ve 4 motorlu özelliklere sahip yatak modelleri asansörlü ve yoğun bakım hasta yatağı olarak farklı gruplara ayrılmaktadır.

Manuel Hasta Yatakları Standart Özelliklere Sahip

Manuel hasta yatağı insan gücüyle hareket eden yataklardır. Günümüzde daha çok özelliklere ve konfora sahip motorlu yataklar bulunduğu için çok fazla tercih edilmemekle birlikte, kullanım kolaylığı ve ucuz fiyatı ile hasta ve hasta yakınları tarafından tercih ediliyor.

Motorlu Hasta Yatakları Hastalara Konfor Sağlıyor

Motorlu modeller karyola ve yatak özellikleri ile yatağa bağımlı hastalara en iyi rahatlığı ve konforu sunuyor. Halk arasında kumandalı yatak da denilen modeller, elektrikli motorlarla çalışarak, birçok hareketin yapılmasına imkan tanıyor. Motorlu hasta yatağı modelleri 2 motorludan başlayıp 3 ve 4 motorlu özelliklere sahip olabiliyor.

Asansörlü Hasta Yatağı Alçalıp Kalkabiliyor

Bu modeller 3 motorlu yatak olarak da biliniyor. Hareket edebilen, yataktan inip tekrar yatağa çıkabilen hastalar için yükseliyor ve alçalabiliyor. En büyük özelliği ayak ve baş kısmının dışında üçüncü bir motor ile yükseltilmesi. Hastayı rahat bir biçimde hasta yatağının üzerine transfer edebilmeyi ve yükseldiği zaman bakımlarının rahat bir şekilde yapılmasına olanak tanıyor.

Evde Hasta Yatağı Kullanım İmkanı Artıyor

Evde hasta bakanlar ya da yatalak hastası olanlar için normal yatak oldukça zahmetli ve sağlıksız bir süreç olabiliyor. Hareketli hasta yatağı genelde hastanelerde tercih edilmekte. Hasta yataklarının fonksiyonel oluşu yatakların evde de rahatlıkla kullanılabilmeyi sağlıyor. Tuvaletini yapamayan yatağa bağlı hastalar için tuvaletli modeli bulunuyor. Yatak seçimi yaparken hastanın sağlık durumuna göre ve doktorun tavsiyesine göre seçim yapmak önemli olmakta. Kullanım kolaylığı olan ve temizlik bakımından hijyenik olan yataklar sıklıkla tercih ediliyor.

Herkese Uygun Hasta Yatağı Fiyatları Göz Dolduruyor

Bakımı evde yapılan hastalar için normal yatak yerine hastaların konforu için bu tür yatakların kullanılması öneriliyor. Tedavi sürecini kolaylaştırarak, hastanın pek çok ihtiyacına yardımcı olacak detayları içinde bulundurması gerekiyor. Hasta yatakları donanımları bakımından birbirinden farklı olup, hastanın tedavi sürecine uygun olan farklı modellere sahip. Fiyat aralığını belirleyen en önemli etken de bu özelliklerden kaynaklanıyor. Satın alınan veya kiralanan her yatak ödemesinde en uygun ödeme koşulları sağlanıyor. Fiyattan öte öncelik, uygun fonksiyonların bulunup bulunması önem kazanıyor. Doğru yatak seçimi yaptıktan sonra fiyatları değerlendirmek daha akıllıca olacaktır.

Hasta yatağı fiyatları yatağın özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Standart, manuel, motorlu hasta karyolası gibi değişik pek çok donanıma sahip hasta yatakları mevcut. Tekerleklerin kauçuk olması, frenleme sisteminin hastayı tehlikeye sokmaması çok büyük önem arz ediyor. Fiyat ister istemez bu yönde değişiklik gösteriyor. Havalı hasta yatakları hastanın hava kanalları sayesinde ağrı ve yaraları en aza indiriyor. Bu opsiyon, fiyatlara etki eden bir faktör. Anti bakteriyel teknoloji uygulaması ile imal edilen yataklar da fiyat bakımından diğerlerinden farklı. Pek çok özellik yatak fiyatının belirlenmesinde etkin rol oynamaktadır. Fiyatta hasta yataklarının üretilmesi dışında montajı, teslimatı gibi süreçler yatak fiyatına etki etmemekte, bu tür diğer hizmetler ücretsiz olarak yerine getiriliyor.

Hem hastaların hem de hasta yakınlarının sağlığına katkı sağlayan yataklar, kaliteli malzemeleri ve özel fonksiyonları ile göz dolduruyor. Rahat bir bakım ve kullanım imkanı sunarak hasta ve hasta yakınlarının tedavi sürecinde imdadına koşuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.