Tuvaletli Hasta Yatakları

Ülke çapındaki medikal şirketleri saymakla bitmez. Bunlar hastaların hastane ya da ev ortamında hasta bakımında gerekli olan her türlü malzemeyi satmakla yükümlüdürler. İşte bunlardan biri de hasta yatağıdır. Peki, hasta yatakları neden diğer yataklardan ayrılır hiç düşündünüz mü? Çünkü diğer yataklardan farklı olarak hareket kısıtlılığı yaşayan, kendi işlerini tek başına göremeyen hastaların yattıkları yerden ihtiyaçlarını görmeleri için dizayn edilmiş yataklardır. Bu yataklarda, yatak pozisyonunun ayarlanmasını sağlayan uzaktan kumanda sisteminden tutunda tuvalet ihtiyacının dahi hastanın yatağından kalkmasına gerek kalmadan giderilmesini sağlayan lazımlık dediğimiz tuvaletli hasta yatağına kadar her türlü eklenti düşünülmüştür.

Tuvaletli Hasta Yatağı Fiyatları

Tuvaletli Hasta Yatağı Fiyatları

Tuvaletli hasta yatakları ağır yatalak hastaların, fiziksel engelli kişilerin kısacası süresiz yatağa bağımlı olarak yaşayan hastalar için tasarlanmış olup, sadece hastane ortamında değil daha çok ev ortamında bakılan hastalar için tercih edilmektedir. Bu yataklar özel olarak tasarlandıkları için de fiyatları diğer hasta yataklarına göre biraz daha değişkenlik gösterebilmektedir. Piyasadaki tuvaletli hasta yatağı fiyatları genellikle 1.200 TL ila 2000 TL arasında satışı yapılmaktadır. Tabii ikinci el tuvaletli hasta yataklarını olayımızın dışında bırakıyoruz.

Hasta Yataklarında Bir İdol !

Her şeyin, bir insanın, bir eşyanın, sanatın ya da herhangi bir işin idolleri olabilir. Hasta yatakları imalatı ya da satışı da sağlık sektöründeki iş dünyasının ayrılmaz bir parçası olduğuna göre bu alanın da ustaları yani idolleri olacaktır haliyle. İşte şirketimiz de tam da bu noktada bir idol haline gelerek müşterilerine eşsiz hizmetler vermeye devam etmektedir. firmamız yıllardır hastaların bakımı için kullanılan hasta yataklarının üretiminde adeta bir dev haline gelerek her türlü hasta yatak imalatı ve satışında ürün çeşidi ve kalitesiyle pek çok hastane ya da kişilerin ilk tercihidir.

Tuvaletli Hasta Yatağı

Tuvaletli Hasta Yatağı

Hem Uygun Fiyat Hem de Kalite Arayanlara !

Bizim milletçe çokça sarf ettiğimiz bir cümle vardır. “ucuz olsun kaliteli olsun”. Ancak ne var ki böylesini bulmak artık neredeyse imkansız hale gelmiş bulunmakta öyle değil mi? Hatta ne yazık ki ortalıkta “biz bir dünya markasıyız” diye adeta bağıran pek çok firmada üretilen ürünlerin imalatında kullanılan malzemelerin kalitesizliği saymakla bitmez. Yine de buna rağmen sadece markasına dünyalarca para sarf edildiği de bir gerçek. Oysa iyi ürün, kaliteli ürün demek pahalı ürün demek değildir. Çoğu firma piyasada isim yapamadığı için ürünlerini tanıtamadığından yok olup gitmekte. İşte biz firmamız olarak tam da bu alanda sizlere hem oldukça kaliteli hem de uygun fiyat aralıklarıyla ürünlerimizi tanıtmak üzere sizleri satış noktalarımıza davet ediyoruz.

Uzun Lafın Kısası !

Tuvaletli hasta yatağı fiyatlarını araştırmak için öyle saatlerce gezip dolaşmanıza, medikal firmalarını araştırmanıza gerek yok. Oturduğunuz yerden yapacağınız tek şey sizler için özel olarak tasarladığımız internet sayfamızı ziyaret ederek küçük bir gezintiye çıkmak olacaktır. İşte o zaman göreceksiniz ki aradığınız her kalitede, her fiyatta tuvaletli hasta yatakları görselleri ile birlikte hizmetinize sunulmaktadır. Tuvaletli hasta yatağı firmamızca sadece satışı değil aynı zamanda kiralama imkanı da mevcut olup, hasta yatağının kurulumu konusunda da uzman ekibimiz tarafından destek sağlanmaktadır. Ayrıca satış noktalarımıza gelindiği takdirde pazarlık yapma imkanı da verilmektedir.