Uygun fiyatlı hasta yatağı

İnsanların hasta bakımına daha fazla önem vermesi ve artık ev ortamında da profesyonel hasta bakımı gerçekleştirilmesi hasta yataklarının önemini arttıran gelişmeler arasındadır. Hasta yatakları kiralanabilir özellikte olan yataklardır. Yani uzun süreli hastalar yanında kısa süreli yatması gereken ya da bir ameliyat sonrasında dinlenmesi gereken insanlar için de firmamız bu yatakların hizmetini veriyor. Hasta yatağı tasarımlarımızda medikal standartları göz önünde bulundurarak üretim gerçekleştiriyoruz. Her türlü hasta yatağı modeli insanların rahat etmesi için belli koşullar dikkate alınarak tasarlanmıştır. Modeller de motorlu ve manüel olmak üzere farklı seçenekler bulunuyor. Bu modeller arasından seçim yaptığınızda hem kendinizi hem de hastanızı düşünerek seçim yapmanız gerekiyor.

Kalite Bakımından Yatak Çeşitleri

Kalite düzeyi son derece yüksek olan hasta yatakları insanların rahat etmesine olanak tanıyor. Hem düzenli bir uyku imkânı sunuyor hem de gün içerisinde daha rahat bir şekilde oturma pozisyonuna getirilebiliyor. Hasta yataklarının sunduğu olanaklar neticesinde hasta bakıcıları da çok fazla kas gücü harcamak zorunda kalmıyorlar. Uzaktan kumanda yardımı ile ya da yatağın kenar kısımlarında bulunan tuşlar ile yataklar istenilen duruma getirilebiliyor. Aynı zamanda yatakların kenar kısımlarında bulunan korkuluklar da yataktan düşme riskini en aza indiriyor. Yatakların yanında gerektiğinde kullanılabilmesi için serum asma aparatı da bulunuyor. Dilerseniz ek aparatları satın almak ya da kiralama bedeline dahil etmek zorunda değilsiniz.

Tekerlekli Hasta Yatağı Tasarımları

Hasta yatağı modellerinde tekerlek detayı da önemli bir konudur. Çünkü yatağın çeşitli yerlere hareket ettirilebilmesi hastanın yaşam kalitesini arttırmak adına önemlidir. Bazen hasta yatağını pencere kenarına çekebilir dilerseniz balkon gibi havadar yerlere alabilirsiniz. Yataklarda bulunan tekerlek aparatları kilitlenebilir özelliğe sahiptir. Bu da siz ortamda yokken yatağın kendi başına hareket etmesini önlemektedir. Hasta yatakları fiyatları yatakların manüel ya da motorlu olmasına göre değişim gösteriyor. Yatak çeşitlerinin model avantajları son derece geniştir. Firmamız her türlü hasta ve yaşlı yatağı tasarımını gerçekleştiriyor. Bu konuda hem kiralama desteği veriyoruz hem de satın alma kolaylığı sunuyoruz. Ürünlerimiz 2 yıl garantili olarak satışa sunulmaktadır.

Tekerlekli Hasta Yatakları

Tekerlekli Hasta Yatakları

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir