Tedavi İçin Uygun Hasta Yatakları

Hasta Yatağı İmalat, Satış Ve Kiralama Hizmetleri

Hastanın konforunu sağlamayı hedefleyen bir çok hasta yatağı firmamızda oldukça çeşitli modelleriyle mevcut. İki motorlu hasta yatakları, üç motorlu hasta yatakları ve dört motorlu hasta yatakları da bu çeşitler arasında yer almaktadır. Hasta yatağı üretimi yapan firmamız, son derece güvenli malzemeler ile hastada terleme ve yatak yarası oluşmaması konusunda da uğraşıyor. Hasta yatağı konusunda uzman olan personelimiz işlerini dikkatle yapmaktadırlar. Ayrıca hasta yatağı kiralama işi yapan firmamızda uzaktan kumandalı hasta yatakları da bulunup, yatağın rahatça indirilip kaldırılmasını sağlıyor.

Ne Gibi Hizmetler Sunuyoruz?

Hasta yatağı kiralama hizmeti veren firmamız hastanın konforunu ve güvenliğini sağlamakla beraber bütçe konusunda da oldukça uygun fiyatlar sunmakta. Bunun yanında yatakların tümünde ürün garantisi de veriyoruz. Ürünlerin satışı konusunda müşteriye her türlü kolaylığı sağlamayı amaçlayan firmamız, hasta yatağı kiralama fiyatlarında taksit imkanları da sunuyor.

Firmamız kısa sürede satın aldığınız veya kiraladığınız hasta yatağı montajını ve kurulum işlemlerini tamamlıyor. Aynı zamanda firmamız tarafından satışa sunulan havalı hasta yatakları da hastaların rahatlığı için kurulan özel tasarım modeller arasındadır. Havalı hasta yatakları üretiminde kullanılan malzemeler yatağın içerisindeki havanın homojen bir şekilde yayılmasını sağlamaktadır. Ahşap ve kumaş özellikli tasarımlar yapan firmamızın hasta yatakları iki yıl garantili olup, bu süre içerisinde oluşabilecek tüm hatalar kendi tarafımızdan üstlenip giderilmektedir.

Havalı Hasta Yatağı

Havalı Hasta Yatağı

Doğru Modeller İçin Haskar Medikal

Haskar Medikal olarak, donanımlı, modern tıp tekniklerine uygun hasta yatakları ile hizmet sunmaktayız. Firmamız referansları, memnun müşteri kitlesi ile alanında parmakla gösterilmektedir. Modellerimizin sağlık açısından mükemmel donanımda olmasına, yedek parçaların sağlanmasına, maksimum kapasitede kullanılabilir olmasına özen göstermekteyiz. Hizmetlerimiz kapsamında, hasta yatağı kiralama ve satış işlemleri sunulmaktadır. Firmamız hakkında detaylı bilgileri sitemizden alabilir, iletişim ve destek hattı üzerinden devamlı şekilde bilgi ile yardım alabilirsiniz.

Hasta Karyolası ve Hasta Yatakları Özellikleri

Hasta karyolası modelleri ile hastaların iyileşme süreçlerinde maksimum fayda sağlanmaları amaçlanmaktadır. Bu nedenle, iç özelliklerinden fonksiyonel özelliklerine kadar tasarımların son derece ayrıntılı olması dikkat çekmektedir. Motorlu modeller 2, 3, 4 motorlu olanlardan seçilebilir. Motorlu yataklar, mekanik özellikleri olan, birçok fonksiyonda elektronik donanımı ile hareket kabiliyeti sağlayan tasarımlardır. Elektrik kesintilerinde yedek şarjı ile çalışma kapasitesine sahiptir. Öte yandan, ayak, baş kısımlarından fonksiyonları olduğundan, hasta günlük hareketlerini komutları vererek rahatlıkla yapabilir.

Dinlenme, tv izleme, okuma, oturma, uzanma, uyuma, yemek yeme gibi. Bu modeller, insan davranışlarına ve fiziksel yapısına uygun şekilde tasarlanmıştır. Yatak kısmı, bedeni sarar ve vücut hareketlerine uyumlu şekilde hareket eder. Yatan hasta yatağa gömülmez, eğretide durmaz. Birebir bedeni sarar.

Hasta karyolası seçeneklerinde, ahşap detaylı olan modeller de tercih edilebilir. Buna göre, ahşap kenarları olan bu karyolalar, ev mobilyaları ile birebir uyumlu görünür. İç kısmı profesyonel bir hasta karyolası olmakla birlikte, dışarıdan ise tam bir ahşap yatak şeklinde görünmektedir. Model tam bir ev sıcaklığı sunmaktadır. Diğer modeller de son derece ince detaylarla tasarlanmaktadır. Yatakların kenar kısımlarında, özel pvc malzemeden korkuluklar bulunmaktadır. Hasta yatarken düşmez, bu bariyerler onu korur.

Hasta Yatağı Seçimi

Bariyerlere tutunarak, hasta yatarken dönebilir, doğrulabilir, bu korkuluklardan güç alabilir. Hasta karyolası ayaklarında, her yöne dönebilen, son derece kaliteli tekerlekler bulunmaktadır. Her yerde ittirilerek taşınabilir. Belirli yerde kilitlenebilir ve model sabitlenebilir. Yatakların son derece olay, temel temizlik ürünleri ile temizlendiğini de eklemek gerekir. Leke tutmayan malzemeler, aynı zamanda yapıları gereği anti bakteriyeldir. Mikrop tutmaz.

Hasta yatakları bakımından özenli tasarımlar da markamız ürünleri arasındadır. Hem karyola, hem de hasta yatağı seçimlerinde öncelikle doktora danışmak gerekmektedir. Tedaviyi yapan hekim, model ve kapsamı konusunda bilgi vermelidir. Bundan sonra, firmamıza da danışarak model seçimlerinizi yapabilirsiniz. Uygun şekilde seçilen hasta yatakları, en ağır tedavilerde bile, hastanın iyileşme sürecinde son derece etkili olur. Anti bakteriyel olmasına dikkat edilmelidir. Bu şekilde, hastanın yaşam alanın steril kalması sağlanır.

Hasta yatakları modelleri bakımından, birçok seçenek hastalarımız için tasarlanmaktadır. Şişme yani havalı yataklar bunların arasındadır. Özel pompası ile şişirilen bu yataklar oldukça sağlamdır. Çok hassas hastalar için idealdir. Yatalak hastalar ve yaşlılarımız için kullanılabilir. Yatak yaralarının açılması riski olan bu hastalarımızın tenleri çok hassastır. Çok kolay şekilde, devamlı yatmaktan kaynaklanan yatak yaraları açılabilir. Şişme yataklar bu riski son derece azaltır. Yatalak, ya da uzun süre yerinden kalkamayacak hastalar için lazımlıklı modeller de seçilebilir. Bunların özel lazımlık sistemleri bulunur ve tuvalet ihtiyacının karşılanmasını sağlar.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir