Cilt Yarasını Önleyen Hasta Yatakları

Yatağa bağlı hastalar için, yara yapmayan hasta yatağı seçimi önem taşır. Uzun ya da kısa süreli yatışlarda, hastanın hayat konforu ve yaşam enerjisi, önemli konular arasındadır. Fiziksel hastalıkların yol açtığı ruhsal çöküntüleri, en aza indirmek için, hastanın moral düzeyi önem taşır. Hastalığın seyri boyunca, yaşam kalitesini yükseltecek, unsurlara dikkat etmek gerekir. Yatağa bağlı hastalıklarda da yatak seçimi, yaşam kalitesini yükseltmeye hizmet eden, unsurlar arasındadır.

Hasta Yatağı Seçiminde Dikkat Edilecek Hususlar

Hasta yatağı seçiminde, bazı hususlara dikkat etmek gereklidir. Bu hususların başında, hastayı rahat ettirecek konforun sunulması önem taşır. Yatış pozisyonlarını ayarlayan, hava alan, vücudun şekline göre ayarlama özelliği olan yatakların seçilmesi gereklidir. Yaşlı ve uzun süreli yatan hastalar için, yara yapmayan hasta yatağı seçimine, önem vermek gerekir. Bu hastaların ciltleri, oldukça incelmiştir. En ufak bir zedelenmede bile, yara alacak hassasiyete sahiptir. Yaşa bağlı olarak, açılan yaraların iyileşme hızı da yavaşlamaktadır. Bu yaş grubunda ve uzun süre yatan hastalar için, yara yapmayan hasta yatağı seçilmelidir. Bu yüzden, yatak seçiminde yaş, hastalık ve yatış süresi önemli unsurlar arasındadır. Firma olarak, hasta yatağı, satış ve kiralama hizmeti sunmaktayız. Bu konuda, birçok ürün kategorimiz bulunur. Hasta yağı çeşitleri, havalı yatak türleri, hasta yatağı süngerleri, hasta yatağı karyolası şeklinde hizmetlerimiz mevcuttur.

Hasta yatakları

Hasta yatakları

Hasta Yatak Satış ve Kiralama Sektöründe Profesyonel Hizmet

Hasta yatağı satış ve kiralama sektöründe, profesyonel hizmet sunulur. Kurumsal çalışan hastane ve kliniklere olduğu kadar, evler için de hasta yatağı satışımız bulunmaktadır. Hasta yataklarında, kumanda ile ayarlanabilen mekanizmalar mevcuttur. İki, üç ve dört motorlu çeşitleri ile farklı fonksiyonları olan hasta yataklarımız bulunur. Bu hasta yataklarında, satış ve kiralama hizmetimiz yer alır. Tüm hasta yataklarında, farklı özellikleri görmek mümkündür. Havalı olan türleri bulunduğu gibi, full abs hasta karyolası çeşitleri de yer alır. Yanları korkuluklu olan, güvenlik önlemli türlerini de görmek mümkündür.  Amortisörlü ve kolay monte edilme özellikleri, bu yatakları, kullanışlı hale getirecektir. Ayrıca, hasta yatağı kiralama ve satış hizmetlerinin yanı sıra, yan ürün satışlarımız da bulunur. Yatak için tasarlanan, anti bakteriyel kılıflar, bunun en güzel örnekleridir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir