Kullanışlı Hasta Yatakları

İnsanların hem yaşlılık hem de hastalık dönemlerinde çeşitli şekillerde yatak modellerine ihtiyaçları oluyor. Bu yatakların kalite standartlarının yüksek olması dikkat edilmesi gereken en önemli detaylardan biridir. Hasta yatağı tasarımlarında öncelikle hastanın ya da yaşlı olan insanların rahat hareket etmesine olanak sağlanıyor. Ürettiğimiz tüm hasta yatakları kullanışlı yataklar olup kalite düzeyi de yüksek yataklardır. Havalı yatak modellerimiz sayesinde insanlarda bası yarası gibi yaraların oluşma riski ortadan kalkıyor. Aynı zamanda bu yatakların otomatik olarak hareket edebilmesi ve hastanın başka insanlara daha az ihtiyaç duyması moral açısından da önemli özelliklerdir. Yataklar farklı özelliklere sahip olduğundan seçim yaparken her zaman hastanın ve hastaya bakan insanların durumlarını göz önünde bulunduruyoruz.

Hasta Yatağı Seçiminde Tasarım Farklılıkları

Hastanız hareket kabiliyetine sahipse ve kendi kendine işlerini görebiliyorsa çok detaylı bir yatak kiralamak zorunda değilsiniz. Ancak hastalık süreci biraz ağır geçiyorsa ve birçok konuda hastanıza destek vermeniz gerekiyorsa o zaman motorlu hasta yatakları modellerimizi tavsiye ediyoruz. Böylece sizler oda da olmasanız dahi hasta kendi kendine yatağında farklı şekillerde oturma imkanı bulabiliyor. Hastalık sürecinde en iyi olanakları olan yatakları satın almak ya da kiralamak insanlara her zaman önemli bir kolaylık sağlayacaktır. Standartlarınızı yüksek tutmak adına tasarımlarımız arasından motorlu ya da yarı motorlu yataklardan faydalanabilirsiniz.

Farklı hasta yatağı tasarımları

Farklı hasta yatağı tasarımları

Hasta Yatağı Kiralama Olanaklarını Değerlendirin

İnsanlar her zaman hasta yatağına ihtiyaç duymayabiliyor. Geçici bir hastalık süreci için yüksek maliyetli bir hasta yatağı almak zorunda kalmamanız için firmamız hasta yatakları fiyatları konusunda sizlere önemli bir hizmet sunuyor. Yatak modellerimizde hem kiralama hem de satın alma koşulları son derece uygun olup bu yatakların kalite standartları da oldukça yüksektir. Yatak modellerimizden ihtiyaç durumunda yararlanmak isterseniz bu yatakları ücretsiz bir servis ve montaj hizmeti ile kurulumunu yapıyoruz. Firma çalışanlarımız özellikle otomatik hasta yatağı modellerinin kullanımı konusunda sizlere detaylı bilgi de veriyor. Yataklarda oluşabilecek olumsuz bir durum ya da arıza için bizlerle irtibat kurabilir ve bizlerden destek isteyebilirsiniz.

Hastalıklar İçin Teknolojik Çözüm

Sağlıklı bir yaşam herkesin arzu ettiği bir durumdur. Pek çok insan sağlığa erişmek veya sağlıklı kalmak adına çok büyük harcamalar yapmaktadır. Ancak bazı durumlar kişilerin engel olamayacağı şartları beraberinde getirebilir. Aniden gelişebilen bir hastalık, bir kaza veya sakatlık durumu; kişiyi günlük aktivitelerinden mahrum bırakabileceği gibi, kalıcı bir rahatsızlığın gerçekleşmesi durumunda ömür boyu yatağa mahkum da bırakabilmektedir. İşte bu gibi özel koşullar için özel olarak tasarlanmış hasta yatağı kullanılmaktadır.

Hasta Yatağı Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Hasta yatağı fiyatları pek çok koşula göre değişiklik göstermektedir. Bu koşulların içerisinde yatağın sahip olduğu özelliklerden kullanılacak aparatlara kadar bazı unsurlar vardır. Ancak her halükarda herkesin bütçesine uygun hasta yatağı satışı mevcuttur. Bazı özel durumlarda ise hastanın sadece kısa bir süre hasta yatağına ihtiyaç duyması, yatak satın almayı pek cazip hale getirmez. Bu gibi durumlarda hasta yatağı kiralama hizmeti de verilmektedir. Hasta yatakları, otomatik olarak kumanda aracılığıyla hareket ettirilebilir olduğundan, hastanın temizliği veya hareket ettirilmesini gerektiren durumlarda fiziksel bir güce ve birden fazla kişiye ihtiyaç duyulmaz. Özel tasarım yataklar; sahip oldukları serum ve oksijen tüpü aparatı gibi ek unsurlara sahip olabileceği gibi, yatağın her iki yanındaki korkuluklar sayesinde hastanın hareketini ve güvenliğini sağlayacak ergonomiye de sahiptir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir