Yatalak Hasta Yatakları

Yatalak hastanın daha sağlıklı ve kısa sürede tedavi edilmesinde hayati bir öneme sahip olan yatalak hasta yatağı  uzmanlar tarafından tavsiye ediliyor. Ekonomik yapısı ve kolay kullanılabilir olması sayesinde tercih edilen yatalak hasta yatağı ayrıca kendi içerisinde de pek çok farklı türe sahiptir. Yatalak hasta ve hasta bakıcısı açısından büyük avantajlar sunan yatalak hasta yatakları aynı zamanda ekonomik fiyat tarifesinden satışa sunuluyor. Hafif bir ağırlığa sahip olması sayesinde kolayca taşınabilen hasta yatağı bu sayede bir ortamdan başka bir ortama zorluk çekilmeden transfer edilebilir.

Yatalak Hasta Yatağı Önemi

Felç ve benzeri türden sağlık sorunlarına maruz kalan hastaların bakımlarının kusursuz bir şekilde yapılması gerekir. Bu bakımdan rahat ve konforlu yataklarda tedavisi yapılması gerekir. Özellikle fiziksel, zihinsel engelliler, ileri yaştaki hastalar, ciddi ameliyat geçirmiş olan hastalar açısından yatalak hasta yatağı mutlaka kullanılmalıdır.

Bu ürünler sayesinde hastanın rahat bir şekilde hareket edebilmesi, kaliteli uyku çekmesi, uykuya kolayca dalabilmesi, uykudan kolayca uyanabilmesi ve günlük rutin ihtiyaçlarını zahmetsiz bir biçimde yerine getirmesi sağlanabilir. Yatalak hasta yatakları sayesinde hasta bakıcısı da günlük olarak daha rahat ve gözü arkada kalmadan hareket edebiliyor.

Yatalak Hasta Yatağı

Yatalak Hasta Yatağı

Yatalak Hasta Yatağı Türleri

Birçok türü bulunan yatalak hasta yatağı motorlu ve elektrikli olmak üzere toplamda 2 farklı temel türü bulunuyor. Motorlu türünde çift motorlu, üç motorlu ve dört motorlu gibi çeşitleri bulunuyor. Elektrikli türü ise uzaktan kumanda ile kontrol edilebilme özelliğine sahiptir. Bu sayede hasta ve hasta refakatçisinin yerinden hareket etmeden uzaktan kumanda üzerinden yatağa yön verebilmesi mümkün olabiliyor. Yatalak hasta yatağı bütün yatak biçimde olduğu gibi, parçalı biçimde ve lazımlık ilaveli olabiliyor. Kullanım kolaylığı sağlayan ve yatalak hastaya ev ortamında da sağlık kuruluşu rahatlığı sağlayan yatalak hasta yatak türleri bu sayede hastaların birçok gereksinimlerini kolayca karşılayabiliyor.

Yatalak Hasta Yatağı Özellikleri

Birçok özelliklere sahip olan yatalak hasta yatağı ekonomiktir. Bunun haricinde kullanımı oldukça kolaydır. Uzaktan kumandalı sisteme sahip olduğundan kolayca sağ ve sol yön verilebilir. Bu ürünler Avrupa kalitesinden üretildiğinden uzun yıllar boyu kalitesini koruyabiliyor. Bu sayede tek seferlik sipariş verilmesi genellikle yeterlidir. Yatalak hasta yatakları lazımlıklı ve lazımlıksız olarak üretiliyor. Özellikle ileri derecedeki yatalak hastalar için lazımlıklı türü tercih ediliyor. Bu sayede hastaların yataktan kalkmadan tuvalet ihtiyacını doğrudan yatak orta kısmında yer alan lazımlık üzerinden gerçekleştirebiliyor.

Yatalak Hasta Yatağı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yatalak hastanın rahat etmesi ve genel sağlığının korunması açısından yatalak hasta yatakları seçilirken mümkünse ilgili doktor ile birlikte hareket edilmeli ve ürün doktor takibinde seçilmelidir. Yatalak hastanın rahat bir şekilde uyuyabileceği aşırı sert ve aşırı yumuşak yapıdaki yatak tercih edilmemelidir. Yatalak hastanın rahat bir biçimde yataktan inip çıkabilmesi açısından hasta yatağının yüksekliği uygun bir biçimde ayarlanmalıdır. Hasta rahatlığı açısından hasta yatağının hareket etme potansiyelinin kusursuz olmasına ve ürünün özellikle motorlu seçenekten olmasına özen gösterilmelidir. Yatalak hasta yatağı tercihinde mutlaka kaliteli ve güvenilir firmalar seçilmelidir. Garantili hasta yatağı satan ve ayrıca gerektiği durumlarda ürün kurulumu ve diğer destek konularında kesintisiz destek hizmetleri sunan firma tercih edilmelidir.

Yatalak Hasta Yatağı Fiyatları

Her bütçeye hitap eden yatalak hasta yatağı fiyatları firmadan firmaya farklılık gösteriyor. Bununla birlikte ürün özellikleri, türü, işlevi gibi etkenler de hasta yatağı fiyat tarifesinde değişkenlik oluşmasında rol üstleniyor.

Yatalak Hasta Yatağı İçin Firmamızı Tercih Edebilirsiniz

Yatalak hasta yatak üretim ve satışında lider bir konumda bulunan firmamızdan bu sayede garantili ve ek ücretsiz olarak elektrikli ve motorlu hasta yatağı satın alabilirsiniz. Yılların bilgi birikimlerine sahip olan medikal ürünler satan firmamızdan hastanız için en uygun fiyat tarifeli hasta yatağı seçebilir ve ayrıca ürünümüz hakkında merak ettiğiniz ayrıntılar hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Kurumsal medikal ürünler sitemiz üzerinden günün her saati ve haftanın tamamı yatalak hasta yatağı siparişi verebilirsiniz. Ödemenizi dilerseniz ürün teslimatı sırasında nakit olarak ya da web sitemizden tüm kredi kartlarınız üzerinden yapabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti doğrultusunda satışa sunduğumuz kaliteli ve garantili yatalak hasta yatak modellerimiz sayesinde hastanızın kusursuz bir tedavi ve dinlenme dönemi geçirmesini garanti ediyoruz. Ürünlerimizin resimli kataloglarını incelemek için sizleri resmi yatalak hasta yatakları satan sitemize davet ediyoruz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir