Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Yükseklik Ayarlı Hasta Yatağı

29.11.2018
98 görüntülenme
Yükseklik Ayarlı Hasta Yatağı

Hastaların ev ortamlarında da rahat bir şekilde dinlenmelerini ve iyileşme süreçlerini hızlandırmalarını sağlayan hasta yatağı ürünleri hem satın alınabilir hem de kiralanabilir olma özelliklerine sahipler. İnternetten ve telefon üzerinden sipariş verilebilen bu yataklar, hastaların yaraları için de ideal bir koruma sağlamaktadır.

2 Motorlu Elektrikli ve Kumandalı Hasta Yatakları

Motorlu olması nedeniyle uzaktan kumanda ile rahat ve pratik bir şekilde kontrol edilebilen bu hasta yatağı ürünleri her anlamda hasta ve hasta yakını dostu olmaya devam ediyor. Kumandası ve kullanım kılavuzu ile birlikte yeni sahiplerinin adreslerine bir ya da iki iş günü içerisinde ulaştırılan bu yatakların montaj işlemleri de aynı derecede pratiktir. Havalandırma delikleri bulunmaktadır. Bu delikler sayesinde hastanın yaraları çok daha hızlı iyileşmekte ve olası yaraların önüne geçilmektedir.

Baş ve ayak kısımlarının hareket edebiliyor olması her hasta için ayrı ayrı uygun yatış pozisyonunun ayarlanmasını olanaklı hale getiriyor. Hastane yataklarından hiçbir farkı bulunmayan bu ürünler aynı zamanda 2 yıllık garanti kapsamında satışa çıkarılıyor. Bütçesine uygun bir yatak bakan ya da geçici süreliğine bir hasta yatağına ihtiyaç duyan herkes bu yatakları kiralama yoluna da gidebilir. Anti bakteriyel olması nedeniyle sağlık ve hijyen kurallarına sıkı sıkı riayet edilerek kullanılabilir. Başlıkları son teknoloji olup Abs ismiyle lanse edilmektedir. Talep doğduğu takdirde bu başlıklar sökülebilir ve temizlikleri bu şekilde sağlanabilir.

3 Motorlu Hasta Yatakları ve Ürün Özellikleri

3 Motorlu hasta yatağı ürünleri diğer ürünlerden farklı olarak asansörlü bir mekanizmaya sahiptir. Bu asansör mekanizması sayesinde hastaların yatağa çıkma ve yataktan inme edimleri çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Son derece sağlam ve dayanıklı olan bu yataklar 200 kilo kadar ağırlıkları taşıyabilecek bir kapasitedir. Kolay temizlenebilir olması nedeniyle de tercih sebebi olan bu yataklar hastaların hem çok daha rahat hem de çok daha sağlıklı bir şekilde iyileşme süreçlerine etki etmektedir. Yan korkulukları sayesinde güvenliği her alanda sağlamaktadır. 3 adet piston motoru ile çalışan bu yataklar talep edilen tüm nitelikleri bünyesinde barındırmaktadır.

Bir Diğer Seçenek: 4 Motorlu Hasta Yatakları

Müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek hakkında bilgi alınabilecek ve dakikalar içerisinde siparişi tamamlanacak 4 motorlu hasta yatakları son teknoloji kullanılarak imal edilmektedir. Bu yatakların tekerlekleri 360 derece dönerek bir yerden bir yere götürülmesi son derece pratik ölçülere bağlıdır. 4 adet serum askısı ile beraber her yatış pozisyonuna uygun ayarlanabilir, son derece özel yataklardır.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.