2. El Hasta Yatağı

Sağlık sektöründe, kaliteli yüksek hizmet anlayışı ile hizmet veren firmamız Haskar Medikal, yatak tedavisi gören hastalar için hasta yatakları ve gerekli tıbbi malzemelerin satış ve kiralaması konusunda uzman personel kadrosuyla hizmet veriyor. Sağlık söz konusu olduğunda kullanılan malzemelerin steril olması, temizlik ve bakımlarının düzenli olarak yapılması ve hijyenik açıdan güvenilir bir ortam sağlanması firmamız için çok önemlidir.

Haskar Medikal olarak misyonumuz, yüzde yüz müşteri memnuniyeti oluşturmak ve her geçen gün hizmet kalitesini artırarak hızla ilerlemektir.

2. El Hasta Yatağı Ürünleri

Uzun süre yatağa bağlı kalan hastaların tedavisinde kullanılan ekipmanlar ve üretilen malzemeler hasta sağlığı ve tedavisi açısından önem teşkil etmektedir. Hasta yatakları üreten firmamız, ürün kategorisinde pek çok ürün barındırmaktadır. Ekonomik açıdan tasarruf sağlamayı amaçlayan hastalar ve hastaneler 2. el hasta yatağı satın almayı tercih ediyor. 2. el hasta yatağı fiyatları İstanbul ve ilçelerindeki piyasa değerlerine ve ürünün teknik özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor. En doğru bilgi için firmamızı arayarak ya da iletişim formumuzu doldurarak bilgi isteyebilirsiniz. 2. el hasta yatağı fiyatları İstanbul ili standartlarında, bütçenize uygun cevaplar verir.

Hizmet verdiğimiz hastaların zorlu yatak tedavisi sürecinde firmamızı tercih etmesi bizim için çok değerli. Bu değere karşılık, hastaların ihtiyaçlarına en uygun fiyatlı seçenekleri sunuyoruz. Ürünün sipariş edilmesinden itibaren tüm hizmet sürecini hassasiyetle takip ediyoruz. Uzman ekibimiz tarafından ürünün teslimatı konusunda hızlı hareket edilmektedir. Sizin tek yapmanız gereken doktorunuzun tavsiye ettiği özelliklere sahip hasta yatak modellerimizden birini tercih etmek olacaktır.

2. el hasta yatağı fiyatları İstanbul bölgesi dahilinde üretim ve montaj maliyetleri firmamız tarafından hesaplanarak belirlenir. Fiyatlar özellikle kullanılacak süreye göre değişiyor. Hasta yatağı ihtiyacınıza yönelik kısa süreli ve uzun süreli kullanım hizmeti sunulmaktadır. Bir ay gibi kısa bir sürede olabilir, altı aya kadar kiralama fiyat listemiz mevcuttur. Daha uzun süreli kullanımlar için 2. el ürün satın almanızı tavsiye ediyoruz. 2. el hasta yatağı fiyatları İstanbul 2.el piyasasına göre makul oranlar içerir. 2. el hasta yatağı fiyatları İstanbul ve diğer bölgelerde uygulamakta olduğumuz fiyat politikasıyla eşdeğer tutulmaktadır. Ürününüzü seçin, siparişinizi verin, direk evinize gelsin.

Kullanılmış Hasta Yatağı

Kullanılmış Hasta Yatağı

Bir hastanın ihtiyaç duyabileceği tüm detaylar üzerinde duran firmamızla iletişime geçerek merak ettiğiniz konularda bilgi sağlayabilirsiniz. 2. el hasta yatağı fiyatları İstanbul için geçerli olan fiyat listemiz sürekli olarak güncellenmektedir.

Hastalarınız İçin Eksiksiz Hizmet, Sorunsuz Destek

Müşterilerine her zaman en iyisini sunmayı hedefleyen firmamız Haskar Medikal, satış sonrası sorunsuz hizmet anlayışıyla faaliyet gösteriyor. Hizmet sonrası destek, teslimat ve kurulum süreçlerini kapsamaktadır. En az ürün satışı kadar aynı dikkat ve özenle teslimat işlemini gerçekleştiriyoruz. Satış sonrası destek hizmetlerimiz için herhangi bir ek ödeme talebinde bulunulmaz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir