Hasta Yatağı Ahşap 2 Motorlu HM-2300K

Dual elektrik motoru sistemi ile üretilen hasta karyolası modelleri en sık kullanılan yatak gruplarından birisidir. Peki, dual elektrik motoru sistemi ne demek? Dual kelime olarak iki demektir ve iki motorlu sistem ile donatılmış hasta yatağı 90 dereceye kadar baş kısmının kaldırılması ve ayak kısmının da 45 derecelik açıya kadar kaldırılması mümkündür.

Elektrik kesintileri gibi durumlarda sağlanacak pil yardımı ile hastanın mağdur olmaması sağlanır. Ürünün iki yıl garantisi ve 10 yıl sunduğu parça garantisi sayesinde tüketicilerin daha rahat bir alışveriş yapması sağlanır. Dört tarafa da dönebilen tekerlekleri sayesinde oldukça rahat bir kullanım sunar. İstenildiğinde kilitlenen teker yapısı mevcuttur. Bu işlemlerin hasta yatağı açısından oldukça konforlu olduğunu söylemek mümkündür.

2 Motorlu Hasta Karyolası Hm-1700 Teknik Özellikleri

Hasta karyolası standart ölçülerde üretilmiş olup her bir köşesinde iyileşmeyi destekleyen serumlar için asma aparatları bulunur. Bu durum serumu farklı el koldan bağlanması durumunda hastanın hiç rahatsız olmamasını sağlar. 2 motorlu hasta karyolası bakteri barındırmayan özellikte ürünler kullanılarak üretilmiştir ve temizliği de oldukça pratiktir.

Hasta Yatağı Ahşap 2 Motorlu HM-2300K

Hasta Yatağı Ahşap 2 Motorlu HM-2300K

Yan Korkuluklar

Hasta yatağı üretimi esnasında tüm risklerin hesaplanarak üretilmesi hastaların ve yakınların mutlu olduğu bir düşünce sisteminin ürünüdür. 4 parça olarak amortisör sistemine sahip olan bu korkulukların her biri ayrı ayrı çalışma sistemine sahiptir. Arzuya göre sadece bir kısmı ya da bir tarafı kullanılabilir. Aynı zamanda tamamını kapatarak korkulukları ihtiyaç anlarında açmak da mümkündür. Yatak modelleri arasında en çok kullanılan model olması geçerli nedenlere dayanmaktadır.

Yatak üretim esnasında kolay temizlenen malzemelerden üretilmiştir. Özellikle hasta hijyeni açısından terlemeyi önleyen şiltenin altında delikler vardır ve bu delikler sağlıklı bir havalanma sağlar. Ayrıca tüm malzemeler ile geçerli olan antibakteriyel özelliği fazlaca önem arz eder.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir