3 motorlu hasta karyolası

3 motorlu hasta karyolaları vücuda çeşitli şekillerde hareket kazandıran yatak modelleridir. Bunlar baş bölgesine hareket vermesinin yanında aynı zamanda bacak bölgesi ile bel kısmına da çeşitli açıdan hareket kazandırmaktır. Firmamızın satışa sunduğu bu yatak modelinde hastanın oturur vaziyete çok daha rahat bir şekilde gelebilmesi sağlanıyor. Aynı zamanda bu yatak hasta kişinin yemek ve tuvalet ihtiyacını da rahat bir şekilde karşılamasına olanak sağlıyor. Kullanım açısından tek ve iki motorlu yataklara göre daha özellikli yatak modelleridir. Pratik bir kullanımı olması da bu yatakların tercih edilmesinde önemli bir etmendir. Firmamız tarafından satışa çıkarılan bu hasta yatağı modeli her hasta için uygun olan karyola çeşididir.

3 motorlu hasta karyolası

3 motorlu hasta karyolası

3 Motorlu Hasta Karyolası HM- 2500 Kullanımı

Tedavi sürecinde hastaya büyük bir kolaylık sağlayan hasta karyolaları farklı motor sayılarına göre üretilmektedir. Bu hasta karyolasında üç farklı piston motor bulunan yatakların da kendilerine has özellikleri vardır. 3 motorlu yataklar hastaların rahat kullanabilmesi için gerekli olan tüm aparatlara sahiptir. Bu aparatlardan birisi de korkuluk aparatıdır. Hastaların düşmemesi ve rahat bir şekilde hareket ederek yatakta dönmesini kolaylaştıran bir aparattır. Bu yatak bölümü sayesinde hastalar daha rahat bir şekilde pozisyon aldırılıyor ve odada tek kaldıklarında da düşme tehlikesi ile karşılaşmıyorlar. Refakatçi olmadan hastayı rahatlıkla odada tek uyumaya bırakabilirsiniz. Bir diğer önemli aparatı da tekerlektir. Tekerlekler sayesinde yataklar bir yerden bir yere çok rahat bir şekilde hareket ettirilebiliyor.

3 motorlu hasta karyolası

3 motorlu hasta karyolası

3 Motorlu Hasta Karyolası HM-2500 Teknik Özellikleri

Hasta bakımını kolaylaştıran 3 motorlu yataklar korkuluk ve tekerlek aparatının yanında hastaya farklı şekillerde faydası da bulunuyor.  Üst platformda yatağa ait delikler bulunuyor ve herhangi bir şekilde terleme meydana getirmemektedir. Aynı zamanda yatakların asansör sistemleri de bulunuyor. Bu asansör sistemi sayesinde hastanın yatabileceği yükseklik çok kolay bir şekilde ayarlanabiliyor. Bu yapılırken de hastaya herhangi bir şekilde müdahale gerekmiyor. 3 hareketli piston motora sahip olan yataklar son derece rahat ve kullanışlı olduğu için hemen her hasta rahatlıkla bu yatakları kullanabiliyorlar. Karyola uzaktan bir kumanda ile rahatlıkla kullanılabiliyor. Uzaktan kumandası hem baş hem ayak hem de asansör sistemi üzerinde etkili olan bir aparattır.

3 motorlu hasta karyolası

3 motorlu hasta karyolası

3 Motorlu Hasta Karyolası HM-2500 Önemli Aparatları

Üç motorlu hasta yataklarının tekerlek, asansör ve kumanda gibi özellikleri oldukça önemli özellikler olsa da bir diğer önemli özelliği de serum asma aparatının olmasıdır. Bu yatakların dört farklı köşesinde serum asma aparatı bulunmaktadır. Serum bağlanan hastalar bu aparat sayesinde ortamda çok rahat bir şekilde gezdirilebiliyor ve birden bir yere nakli kolay oluyor. Serum asma aparatı yatak açsından son derece önemli bir özellik denilebilir.

Üç Motorlu Hasta Yataklarının Kullanımı

Hasta yatakları kullanım açısından rahat yatak modelleridir. Kolay bir şekilde temizlenir ve uzun yıllar dayanabilir bir yapıya sahiptir. Bunun yanında bu yatak modelleri hasta temizliği açısından da önemli bir kolaylık sağlar. Bu yatakların elektrikler kesildikten sonra pil ile çalışma özelliği de bulunuyor. bu da hasta bakımını hiçbir zaman aksatmayan özelliklerden biridir. Üç motorlu hasta yatakları hastanın baş ve bel kısmını doğru bir açı ile kaldırıp indirebilen bir yatak modelidir. 10 yıl dayanma garantisi olan bu yataklar çok daha uzun sürelerde de kullanılmaktadır. Firmamız bu yatakları hemen her hasta için tavsiye ediyor. Uzun yıllar yatacak hastalar için oldukça kullanışlı olan yataklardır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir