Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

4 Motorlu Hasta Yatağı

19.02.2018
486 görüntülenme
4 Motorlu Hasta Yatağı

Değişik özelliklere sahip birbirinden farklı hasta yataklarının en önemli yana hiç şüphesiz motor sistemleridir. Özellikle de bu konuda 4 motorlu hasta yatağı çeşitleri hastalarının farklı fonksiyonlar kapsamında büyük bir rahatlık imkânı vermektedir. Ya da farklı bölümlerinden hareket imkânı sayesinde değişik açılar altında ve yine ayarlanabilen hızlı ile hastaları büyük bir kolaylık sağlama şansı sunulmaktadır. Bunlar içerisinde 1 ya da 2 ve 3 ile birlikte 4 motorlu hasta yatağı seçenekleri tercih edebilmektedir.

Hastanın durumuna ve iyileşme sürecinin sana bakmak suretiyle aklı motor sayılarından seçenekler eşliğinde satın almak ve kiralamak mümkündür. Bu bağlamda ilk olarak sırt kısmından hareket yeteneği ile birlikte hastanın hem ilaç saatlerini hem de yemek dönemlerinin eğer herhangi bir şekilde kaçırılmaması ve rahat bir şekilde gerçekleştirilmesi adına büyük bir rahatlık sağlamaktadır. Aynı zamanda ikinci motor olarak ise ayak kısımlarının hareket ettirilmesi suretiyle kan dolaşımının da daha düzgün bir şekilde yapılmasına imkan tanıyan 4 motorlu hasta karyolası modelleri çok uygun fiyatlar kapsamında satın alınabilmektedir.

4 motorlu hasta yatağı modelleri

Farklı bir motor seçeneği kapsamında asansör sistemleri de yine hem hastaları için hem de onları bakan insanlar adına büyük bir rahatlık sağlamak fırsatı sunmaktadır. Bu sayede bakıcılar veya sevdiği insanlara bakan kişiler gün içerisinde fazla eğilmeden 4 motorlu hasta yatağı çeşidi yukarı doğru kaldırmak suretiyle yapılması gereken günlük işleri rahat bir şekilde gerçekleştirme şansını bulunmaktadır.

Ayrıca tedavi sürecini daha hızlı bir şekilde devam edebilmesi adına da yine hastaların ayakların zemine değmek suretiyle kalkmasında imkan veren asansör sistemleri aşağı doğru yatağı çekmektedir. Bunlar gibi daha birçok farklı olarak kapsamında 4 motorlu hasta yatağı modelleri büyük bir rahatlık sağlamaktadır.

Felçli yatalak hastalar için birebir 4 motorlu hasta yatakları

Özellikle de 4 motorlu hasta yatağı çeşitleri felçli hastalar adına büyük bir önem taşımaktadır. Pek fazla hareket etmediklerinden dolayı mutlaka hasta yatağının farklı açılarda değişmesi gerekmektedir. Bunu artı olarak 4 motorlu hasta yatağı üzerindeki değişik açılara uyum sağlayan havalı yataklar da herhangi bir morluk veya değişik bası yaralarının oluşmasına önlem alır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.