Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Hasta Karyolası Nedir

Hasta Karyolası Nedir

Hasta karyolası tıbbi bir yatak olup, hastalara belirli hareket kolaylıkları sağlayarak daha kaliteli bir iyileşme süreci geçirmelerine katkı sağlar. Hastaneler ve yatan hastaların tedavi gördüğü bütün ortamlarda ve evlerde kullanılan hasta karyolaları elektrik motoru ile çalışan birtakım mekanizmalardan ve hastanın güvenli bir şekilde yatmasını sağlayan ekipmanlardan oluşur. Elektrikli hasta karyolası günümüzde en çok talep gören ve kullanım alanı olan karyola çeşidi iken, bazı az gelişmiş ülkelerde elektrik olmayışı veya çok sık kesildiği için manuel hasta karyolaları da kullanılmaktadır.

Hasta Yatağı Ürünleri

Devlete bağlı sağlık kurum ve kuruluşları ihtiyaçları olan hasta karyolası ve diğer hasta yatağı ürünlerini genellikle ihale yöntemiyle tedarik ederler. Hasta karyolası tedarikçisi firmalar aynı zamanda birer hasta karyolası imalatçısı konumundadır. Firmamız Haskar Medikal’de bu firmalardan birisidir. Haskar Medikal hasta karyolası imalatında kullandığı malzemelerin bir çoğunu yine kendi imkanları ile İstanbul’da ki tesislerinde üretir. Üretimini yapmadığı malzemeler ve hasta karyolası yedek parçalarını ise yurt dışında alanında başarılı hasta karyolası üreticisi firmalardan tedarik etmektedir.

Haskar Medikal fabrikasında üretilen elektrikli hasta karyolası veya elektrikli hasta yatakları da diyebiliriz, CE, TSE gibi bir çok belgelere sahip olarak imal edilmektedir. 2 motorlu modellerden trendelenburg karyola modellerine kadar genişleyen ürün portföyü her teknolojik gelişmeye paralel olarak yenilenmektedir.

Hasta Karyolası Tanımı

Hasta Karyolası

Hasta Karyolası

Hasta karyolası tanımını yaparken, bu karyola çeşidi tek başına düşünülemez. Hastanın yattığı ve rahatlığı için son derede önemli olan hasta yatağı şilteleri gibi yan ürünlerde firmamızın ürün gamında mevcuttur. Diğer bir önemli konu da üretilen hasta karyolası ve yataklarının sistemli ve hızlı bir şekilde ihtiyaç sahibi firma ve son kullanıcılara ulaştırılmasıdır. Haskar Medikal bu konuda da oldukça profesyonel pazarlama sistemleri ve elemanları ile birlikte ar-ge çalışmalarını yürütmektedir. Bugün Türkiye’nin İstanbul başta olmak üzere neredeyse tüm il ve ilçelerine dağılan bir bayi ağına sahibiz. Bu sayede gerek satılık gerekse kiralık olarak ihtiyacınız olan tüm hasta karyolası ve yatağı modellerini sizlere hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz.

Kiralık Hasta Yatağı Hizmeti

Hasta karyolası ve hasta yatağı İstanbul bölge bayimiz de en zengin çeşitleriyle mevcut olup İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine aynı gün satılık ve kiralık hasta yatağı hizmeti veriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin daha sağlıklı, daha konforlu ve daha güvenli bir iyileşme sürecine katkımız tartışılmazdır. Çünkü önce sağlık diyoruz ve kazanç amacını ikinci plana iterek sizler için en iyi hasta yatakları modellerini üretiyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.