Hasta Yatağı Fiyatı

Günümüzde insanların hasta olduğu ve ciddi rahatsızlıklar geçirdiği süre boyunca evde uzun bir iyileşme sürecine girer. Bu süreçte koltuk veya normal yatak hastanın iyileşmesi bir yana daha kötü olmasını ve hastanın zor zamanlar geçirmesine sebep olur. Hem manevi hem yaşamsal konfor sağlayan hasta yatağı modelleri hastanın ihtiyacı olan tüm konularda üstün destek sağlıyor. Talep ettiğiniz hizmetler doğrultusunda müşterilere firmamız tarafından 1.sınıf malzeme kalitesi ön planda tutularak üretim yapılır. Garantili ve sorunsuz şekilde kullanabileceğiniz ürünler sunarak sizlere en uygun ürünü hazırlıyoruz. İstediğiniz alana kolayca ve güvenle kurulum yaparak güvenli bir iyileşme süreci yaşamamıza destek veriyoruz. Kaliteden ödün vermeden çalışan firmamız müşteri referans ve memnuniyet ilkesine uygun çalışma koşulları ile hizmet vermektedir.

Asansörlü Hasta Yatakları

Hastanın iyileşme sürecine katkı sağlayan üst düzey standartlarda üretilen asansörlü motorlu hasta yatakları öncelikle yemek ihtiyacını karşılayacak kapasitede üretiliyor. Üretim aşamaları malzeme kalitesi mühendisler tarafından detaylı kontrol yapılmasının ardından sizlere teslim ediliyor. Müşteri isteklerine uygun olarak üretilen özel performans gösteren hasta yataklarının asansörlü kısmı sayesinde yemek veya diğer içecek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Motorlu yatak modelleri kendi içinde birçok özelliğe ve aksesuara sahiptir. 2 motorlu yatak modelleri hem baş kısmı ve ayak kısmını kumanda ile kontrol edebilme yetkisine sahiptir. Asansörlü hasta yatakları motorlu modellerde konforu ve rahatlığı ön planda tutulan bir üründür. İster firmamıza ulaşarak kiralama isterseniz satın alma hizmeti alabilirsiniz.

Uygun Fiyata Hasta Yatağı Modelleri

Uygun Fiyata Hasta Yatağı Modelleri

Hasta Yataklarının Özellikleri Nelerdir?

Eşşiz bir tasarıma sahip olan hasta yataklarının kişiden kişiye değişen ve hasta ihtiyacına göre belirlenen özellikleri bulunuyor. Hasta yatakları konforlu bir yaşam sunan medikal bir içeriğe sahip olarak üretiliyor. Özellikleri ve avantajları oldukça önemli bir yere sahiptir. Uzman ve donanımlı ekiplerimiz tarafından üretilen hasta yatakları kullanıcıyı memnun eden ve özel performans gösteren araçlardır. Hasta yataklarında 360 derece dönebilen bir tekerlek sistemi bulunuyor. Bu sistem sayesinde istediğiniz alandan başka bir odaya hastayı taşıyabilirsiniz. Serum asma aparatları sayesinde hastanın ihtiyaç anında serum takabilirsiniz. Hasta yataklarının etrafında bulunan korkuluklar sayesinde hasta güvenli şekilde rahatça gece uyuyabilir. Çok önemli bir güvenlik tedbiri olan bu korkuluklar sayesinde hasta yataktan asla düşmez.

Dört Motorlu Hasta Yatağı Nedir?

Dört motorlu hasta yatağı modelleri hastanın ihtiyacı olan tüm hareket mekanizmasına sahip olarak üretimi yapılan medikal yataktır. Sırt, baş, ayak gibi tüm kısımları kumanda ile kısa zamanda hareket ettirebilir bir donanıma sahip olan özel yatak modelleri olarak temin edilir. Firmamız tarafından sizlere uygun koşullarda sunulan bu ürünleri ister kiralama veya satın alma hizmeti talep ederek sahip olabilirsiniz. Farklı çözüm önerisi sunarak hızlıca işleminizi tamamlayan bir yapıya sahibiz. Elektrik kesintisi olduğu takdirde bu yatak modellerinde idare edecek pilli sistem bulunuyor. 200 kiloya kadar hastanız bu yatakta rahat ve kolay bir şekilde yatma imkânı elde eder. Tüm modeller antibakteriyel olmasından dolayı asla hastanın sağlığına etki edecek ve zarar verecek yapıya sahip değildir.

4 motorlu uygun fiyata hasta yatağı

4 motorlu uygun fiyata hasta yatağı

Hasta Yatakları Önemi

Garantili ve kusursuz performans sağlayan yapıda üretilen hasta yatakları hastayı zor sürecinde önemli faydalar sağlayarak ihtiyacı olan konforu veriyor. Tüm hastalar ve yaşlı ihtiyacı olan kişiler için önemli bir yere sahip olan hasta yatakları birçok alanda kullanıma uygun ürünlerdir. Firmamız tarafından sizlere kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda destek veriliyor. Hayatı kolaylaştıran çözümler sunan firmamızdan bu konuda detaylı bilgi alarak inceleme yapabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir