Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Hasta Yatağı Fiyatı

17.02.2018
397 görüntülenme
Hasta Yatağı Fiyatı

Günümüzde birbirinden farklı özellikleri bulunan hasta yatağı modelleri özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Tabii burada hastanın durumu göz önünde bulundurmak suretiyle bir seçim yapılarak hasta yatağı fiyatı konusunda seçenekler altında bir tercih yapılmak suretiyle elde edilebilmektedir. Genel anlamda her ne kadar özellikleri kapsamında fiyatları değişse de yine de oldukça uygun bütçeler dahilinde satın almak da mümkündür.

Bunlar içerisinde hastaneden yeni çekmiş hastalar ile birlikte felçli insanlar ya da yaşlılar adına farklı özelliklerine sahip olan hasta yatağı fiyatı bu bağlamda değişebilmektedir. Bunun nedeni ise üzerindeki farklı özellikler değişebilmesi ve buna göre bir seçim yapılmasıdır. Ancak teknoloji ile birlikte her geçen gün daha fazla gelişen bu yatak modellerinin farklı yerlerde bakılan hastalar için büyük bir öneme sahip olduğu da bir gerçektir.

Özelliklerine göre fiyatlandırılan hasta yatakları

Hasta Yatağı Fiyat

Hasta Yatağı Fiyat

En başta hasta yatağı fiyatı kapsamında yatakların üzerine yerleştirilen değişik sayılardaki motor sistemlerine ön plana almak gerekir. Profesyonel bir üretim altında tasarımları gerçekleştirilen birbirinden değişik yatakların özellikle de sırt ile birlikte ayak bölümündeki hareket yetenekleri, hastaların günlük içerisinde yapması gereken işleri çok daha kolay bir biçimde gerçekleştirmesine olanak vermektedir. Ayrıca fiyatlandırma konusunda yeni asansör sistemlerini de söylemek gerekir. Aşağı yukarı rahat bir şekilde hareket etmesine imkan tanıyan bu seçenek sayesinde hasta yatağı fiyatı da buna göre değişebilmektedir. Ayrıca yan korkuluklar ile birlikte serum askısı veya yemek masası gibi çok değişik seçenekler de yine fiyatlandırmada değişiklikler yaratabilmektedir.

Uygun fiyatlar altında hasta yatağı modelleri

Hastaların iyileşme sürecini ve bakımlarının yapılması gerektiği duruma bağlı olarak hasta yatağı fiyatı değişebilmektedir. Hastaneden çıktıktan sonra evde ya da huzurevi ile birlikte bakım evlerinde mutlaka yapılması gereken şeyler için hasta yatakları dönemi günümüzde oldukça fazladır. Özellikle yatalak insanlar ile birlikte felçli hastalar adına çok daha kapsamlı bir şekilde üretimleri gerçekleştirilen hasta yatağı fiyatları noktasında da buna göre biraz daha artış gösterebilmektedir. Ancak genel anlamda çok uygun fiyatlar ile birbirinden değişik yatak çeşitleri kaliteli bir malzeme yapısı altında üretimleri gerçekleştirilmiş olarak atanma şansı elde edilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.