Sağlığın uzun süreli bozulması demek uzun süreli bakım demektir. İyileşme süresi boyunca yatakta bakım gereken durumlar söz konusu olduğunda, en büyük yardımcı hasta yataklarıdır. Hastanın rahat etmesi, refakatçi olan kişinin de bakımını kolay yapabilmesi için en büyük ihtiyaçtır. Hareket özelliği olan, hasta bakımını kolaylaştırmak için üretilmiş, eve yada sağlık kuruluşlarına uygun şekilde bir çok çeşidi bulunan yataklar; hasta yatağı kiralama gibi imkanla hizmetinizdedir.

Hasta Yatakları Özellikleri

Manevra kabiliyeti olan bu yataklar hastanın oturur pozisyona getirilmesi, serum takma askılarının olması ile ilaç verme kolaylığı, tekerlekli yataklarda hastayı hareket ettirmeden taşıma özelliği, lazımlık yada küvet gibi aparatları ile refakatçiye kolaylık, elektrik kesintisi durumunda bataryası sebebiyle cihazların çalışmaya devam etmesi, açılıp kapanabilen korkuluklarla hasta güvenliği sağlanması ve ortopedik üretim olan bu yataklar uzun süre yatmaya bağlı ağrıları da ortadan kaldıracaktır. Tüm bu özelliklere sahip bir hasta yatağı tedavi sürecinin kısalmasına bile fayda sağlayabilir.

Hasta Yatağı Nasıl Temin Edilebilir?

Hasta bakımını kolaylaştırmak, hastanın güvenilirliği ve konforunu sağlamak için üretilen bu yataklara web sitesi ziyareti ile sahip olabilirsiniz. Hasta yatağı kiralama artık çok kolay. Her bütçeye ve isteğe uygun bu yataklar elinizin altında. Satın alma gibi bir zorunluluk yok. 2. el, sıfır, satın alma, kiralama gibi bir çok ekonomik fiyat ve seçenek mevcuttur. Kiralama konusunda hizmetlerimiz müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Hem hasta hem refakatçisi düşünülerek kolaylık sağlamak adına kiralama gibi bütçeyi yormayacak seçenekler mevcuttur.

Özellikle Evde Bakımlar İçin Hasta Yatağı

Sağlık kuruluşlarının büyük bir çoğunluğunda; hasta yatağı mevcuttur. Fakat; evde bakımlarda bu oran oldukça düşüktür. Bütçeyi sarsacağı endişesi olduğundan alınamayan ve aslında hasta için, muhakkak olması gereken bu yataklara, hasta yatağı kiralama hizmetlerimiz ile sahip olabilirsiniz. Evde bakım için kiralanan hasta yatağı 2 motorlu, tekerlekli, bataryası, serum askılığı, korkuluğu gibi tüm özelliklere sahip olan ve yanı sıra; ahşap görüntüde olmalıdır. Eve uyumu açısından ahşap tercih etmek doğru bir seçim olacaktır. Böylelikle hastaya bedensel ve ruhsal tedavi uygulanmış olacaktır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir