Hasta Yatağı Hasta Karyolası

Yatağa bağımlı bireylerin bakımı çok zordur. Yatağa bağımlılık sağlık sebebi ile kısa süreli olabildiği gibi kalıcı da olabilmektedir. Felç vb. sorunlar ile tüm gününü yatakta geçirmek zorunda olan ve özel bir bakıma ihtiyaç duyan bireylerin bakımını kolaylaştırmak, var olan sağlıklarını korumak ve hızlanma süreçlerini iyileştirmek için farklı fonksiyonlara sahip yataklar üretilmiştir. Hastaya yatak içinde pozisyon vermek zor olmakta ve hastaya bakım veren bireyin sağlık sorunu yaşamasına sebep olmaktadır. Bu sebeple pozisyon vermeye yardımcı olan hasta yatağı kullanmak önemlidir.

Hasta Yatağı Kullanmanın Faydaları

  • Hastanın kaliteli bakım almasını sağlar.
  • Hastaya bakım veren kişinin iş yükü hafifletir.
  • Hastaya bakım veren kişinin istenmeyen sağlık sorunları yaşamasına engel olur.
  • Yatak yarası oluşmasına engel olur.
  • Pozisyon vermeye yardımcı olur.

Hasta Yatakları Ve Fiyat Farklılığı

Hasta yatakları birçok model ve özellikte üretilmektedir. Hasta yatak ve hasta karyolası özelliklerine ve modeline bakılarak fiyat farkı göstermektedir. Baza şeklinde üretilen ve kolay temizlenebilen ahşap görünümlü üretilen yatak modeli hem kişiyi psikolojik olarak rahatlatmakta hem de kaliteli bakım vermeye yardımcı olmaktadır. Havalı yatak modelleri ise hastanın basıya maruz kalan bölgelerinde ki basıyı azaltmakta, oksijen dolaşımını hızlandırmakta ve yara oluşumunu önlemektedir. Pozisyon vermeye yardımcı olan, yüksek ağırlık taşıma kapasitesine sahip, elektrik ve pille çalışan, başlık ve korkulukları çıkarılabilen, temizlemesi kolay yatak modelleri çok tercih edilen ürünlerdir. Bu ürünler özelliklerine göre farklılık göstermektedir.

İnternet Alışverişi ve Hasta Yatağı Siparişi

Günümüzde çok tercih edilen ve birçok imkan sunan internet alışverişinden faydalanarak birçok ürünü sipariş edebilirsiniz. Hasta bakımında kullanacağınız ürünlerin siparişini de internet alışverişinden faydalanarak verebilir ve medikalleri ziyaret etmeden birçok model üzerinden ihtiyaç duyduğunuzu seçip satın alabilirsiniz. https://www.hasta-yataklari.com sitesinden faydalanarak birçok modeli inceleyebilir ve hasta yatağı fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Satış firmalarından merak ettiğiniz her şeyi sorabilir ve detaylı bilgi alma imkanı bulabilirsiniz. Kısa süreli kullanacağınız bir ürüne yüksek ücret ödemeden hasta yatağı kiralama imkanından faydalanarak hasta yatağını kiralayabilir ve ihtiyaç halinde bu süreyi uzatabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir