Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Haskar Medikal Hastane Yatakları

Haskar Medikal Hastane Yatakları

Hasta yataklarında göz önünde bulundurulacak ilk detay: Rahatlık

Hastane Yatakları, geniş bir ürün yelpazesinde, kaliteli hastane mobilyaları kategorisinde, Türkiye’de ve uluslararası alanda bilinen bir isim olan Haskar Medikal tarafından üretilmektedir.

Haskar Hastane Yatakları, uluslararası kabul görmüş kalite standartlarına uygun olarak imal edilmektedir. Ürettiğimiz karyolalar üstün kalitesi ve uzun süre dayanıklılığı ile ünlüdür. Hasta yatakları üretimi sürecinde ilk olarak hastanın güvenliği ve rahatlığı göz önünde bulundurulmaktadır.

Haskar Medikal, TSE sertifikalı yenilenmiş hasta yataklarını tüm sağlık tesisleri ve evlerde kullanıma sunmaktadır. Talep halinde, piyasada atıl durumda bulunan yataklar da burada gözden geçirilerek kapsamlı bir şekilde yenilenmektedir . Yenilenmiş hastane yataklarının her biri hasta yatağı şiltesi, yatak örtüsü (alez), fren mekanizmalı karyola tekerlekleri ve yeni bir başlık ve ayaklık ile gelir.

Haskar Medikal, motorlu hastane yatakları, manuel hastane yatakları, bariatrik hastane yatakları, yoğun bakım hastane yatakları, ortopedik yataklar, lazımlıklı yataklar ve daha fazlasını sunar!

Hastane Yatakları

Haskar Medikal’de ki en çok satan elektrikli hastane yataklarımızı uygun fiyatlara satın al! Ucuz HM-900 2 motorlu ekonomik hasta karyolası, düşük bütçeli ve hasta bakmak zorunda olan kişiler için tasarlandı. Hastalar için erişilebilir birçok özellik ile uygun fiyatlı bu karyola son derece güvenli ve konforludur. Düşük maliyetli HM-900 hasta yatağı, hem hastane yatağı hem de taşıma sedyesi olarak kullanılabilir.

HM-900 ekonomik tam elektrikli ev tipi hasta yatağı, dual motorlu ve iki hareketlidir. Hastalar, yatağın tüm işlevlerini içeren kumanda ile yatağı ihtiyaçlarına yönelik olarak istedikleri şekilde kontrol edebileceklerdir.

Ekonomik yeni nesil hasta karyolaları

Ekonomik elektrikli ev tipi hastane yatağı yan korkulukları ve serum askısı ile birlikte size teslim edilir. HM-1250 VE HM-1700 model hasta yatakları da iki hareketli ve ucuz fiyatlı olarak Haskar Medikal’de imal edilerek satışa sunulmaktadır. Daha üst segment yataklarımızdan olan HM-2200, HM-2500 ve HM-2800 piston motorlu hasta yatakları, asansör ve trendelenburg hareket kabiliyeti kazandırılmış özel yataklardır.

Haskar Medikal hasta yataklarımız Türkiye’de ki en düşük fiyatlı ve yüksek kaliteli karyolalar olarak satılmaktadır. Haskar Medikal yatakları her zaman hasta güvenliğini sağlamak için kilitlenebilir korkuluklara sahiptir. Ürettiğimiz hasta yataklarının her biri sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışırken tamamen sessizdir, hasta ve yakınlarını kesinlikle rahatsız etmez.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.