Hasta Yıkama Yatağı

Yaşadığı hastalığa bağlı olarak meydana gelen fiziksel işlev kayıpları ya da genle yatağa bağlılık durumu dolayısı ile hastaların sürekli olarak yatış gerçekleştirmeleri gerekliliği söz konusu olabilir. Bu durumda hastaların konforlu ve uygun koşullarda yatış gerçekleştirebileceği hasta yatağı kullanımının gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Hasta yataklarının özel yapısı çerçevesinde hastaların yatış pozisyonunda en yüksek konforu yakalayabilmesi sağlanabileceği gibi aynı zamanda da olası vücutta yara oluşumu ve kas problemleri açısından koruma sağlanabilmektedir. Hastayı yatağı üzerinde yıkama fonksiyonelliğine sahip olunması da günümüzde hem hastalar hem de bakıcısı açısından çok büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Hasta Hijyen İçin Düzenli Olarak Yıkanmalı

Hastaların uzun süreli yatış gerçekleştirmek durumunda kalmaları halinde çeşitli temel ihtiyaçları gündeme gelebilmektedir. Özellikle de sürekli yatış gerçekleştirilmesi gerekliliğinde hijyen konusu çok daha ayrı bir önem taşımaktadır. Çünkü sürekli olarak yatış gerçekleştiren hastanın vücudunda gerekli olan hijyen koşullarının sağlanmaması vücutta yara oluşumu gibi çok ciddi ve rahatsız edici fiziksel sağlık sorunlarının meydana gelmesine neden olur. Bununla birlikte uygun olmayan hijyen koşulları hastanın hastalığının ilerlemesine ya da mevcut olan hastalığından farklı yeni rahatsızlıklar ile karşı karşıya kalabilmesine neden olabilir. Bu nedenle de hasta yatağı üzerinde yıkama işleminin gerçekleştirilmesi gerekliliği meydana gelebilir.

Hasta Yıkamada Yeni Nesil Çözüm

Hastanın hareket kabiliyetlerinin kısıtlı olması ya da hiç hareket edememesi durumunda her sağlıklı bireyde olduğu gibi mutlaka hijyen için yıkanma gerçekleştirilmelidir. Bunun için günümüzde hasta yatağı üzerinde hastayı yıkamaya yardımcı olacak özel sistemler bulunuyor. Yeni nesil teknolojinin sunmuş olduğu bu özel ürün grupları sayesinde hastaların çok ciddi bir rahatsızlık duymadan, en yüksek konfor standartlarında ve en güvenli şekilde yıkanabilmesi sağlanabilmektedir. Bu gibi özellikleri ile birlikte düzenli olarak yıkama işleminin gerçekleştirilmesi ile hastanın sürekli yatış pozisyonunda her zaman hijyenik olması sağlanabilmektedir.

Hastayı Yıkamak İçin Yatak

Hastayı Yıkamak İçin Yatak

Hastanın hareket kabiliyetlerinin sınırlı ya da hiç olmaması standart yıkanma tekniklerinin kullanılabilmesinin pek de mümkün olmamasına neden oluyor. Çok eski dönemlerden buy ana yatılı hastalar açısından en ciddi problemlerden birisini oluşturmakta olan hastayı yatağı üzerinde yıkama konusunda günümüzde özellikle hasta yatakları büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Hastaların ve hasta bakıcısının fazla zorlanmadan en güvenli şekilde yıkama işlemini gerçekleştirebilmesine yardımcı olmaktadır.

Özellikle de ileri seviyede kiloya sahip olan hastaların yıkanması süreci fazlasıyla zorlayıcı olabiliyor. Ancak yeni nesil sistem yardımı ile birlikte bu hastaların yıkanması işlemlerinin de hem kendisi hem de yıkama işlemini gerçekleştiren açısından çok önemli bir kolaylık sağlaması mümkün oluyor. Hastanın her bölgesinin en hassas teknikler ile yıkama işlemine tabii tutulabilmesine yardımcı olması sayesinde tüm vücut genelinde hijyen standartlarının etkin bir şekilde yakalanabilmesi mümkün oluyor. Evde tedavi ve evde bakım sürecinde hastayı yatağı üzerinde yıkayabilmeye yardımcı olacak çözümler çok önemli bir avantaj sağlamaktadır.

Pratik Hasta Yıkama Seti

Tüm dünyada eşşiz bir kullanım sağlayan maliyet açısından oldukça ekonomik ve en sağlıklı iyileştirici özelliğe sahip pratik hasta yıkama setini güvenilir hizmet ayrıcalığını yaşatan firmalardan garanti kapsamında satın alabilirsiniz. Aldığınız günden itibaren tecrübeli teknik ekipler tarafından nasıl kullanılacağı hakkında sizlere detaylı ve kaliteli bilgi içeriği anlatılır. Sorun yaşamanız durumunda pratik hasta yıkama seti ile ilgili tüm konularda sizlere detaylı bilgi ve sorunlarınız için çözüm süreci başlar. Garanti kapsamında almış olduğunuz pratik hasta yıkama setinde herhangi bir solma, yırtılma kesinlikle olmaz. Kullanım açısından uzun ömürlü ürünler olması bakımından günümüzde özellikle yatan hastaların tercih ettiği en güvenilir yıkanma yöntemidir. Hastaların konforu ve rahatlığı ön planda tutularak üretilen bir sistemdir. Felçli, yatalak, alçılı, geçici yatan hasta, kanser veya kemoterapi gören hasta için oldukça güvenli bir sistem olduğunu söyleyebiliriz.

Pratik Hasta Yıkama Setinde Hasta Nasıl Kurutuluyor?

Kolay kullanım rahatlığı ön planda tutulan pratik hasta yıkama seti kullanım sonrasında içindeki su gider borusundan boşaltılır. Ürünün en önemli özelliği su tutmayan bir kumaşa sahip olmasıdır. Hastayı çok rahat havlu yardımı ile kısa sürede kurulama yapabilirsiniz. Hastanın güvenlik açısından oldukça faydalı ve etkili sonuçlar ortaya koyan pratik hasta yıkama seti yatan hastanın banyoya götürülüp ağrı çekerek veya düşme tehlikesi yaşayarak yıkanmasının tamamen önüne geçen bir durumdur. Kaliteli ve profesyonel hizmet veren firmalardan pratik hasta yıkama seti alarak hastanızı güvenle yıkama işlemini yapabilirsiniz.

Pratik Hasta Yıkama Seti

Pratik Hasta Yıkama Seti

Pratik Hasta Yıkama Setini Herkes Kullanabilir Mi?

İnsanların en çok merak ettiği konuların başında ben bu ürünü kullanabilir miyim? Sorusu geliyor, yoğun kablo ve cihaz olan ürünleri kullanmak yaşlı ve hasta yakını kişiler için bazen zor olabilir. Bu yüzden kolay kullanımı olması sebebiyle çok tercih edilen pratik hasta yıkama setini herkes çok basit ve kolay şekilde kullanabilir. Tek yapmanız gereken içine hortumu getirip aynı banyoda olduğu gibi hastayı yıkamaktır. Şişirme işlemi makina ile olmasından dolayı oldukça kolay ve basit hızlı bir işlemdir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.