Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Havalı Yatak Kiralama

Havalı Yatak Kiralama

Havalı yatak çeşidi dediğimizde aklımıza gelen ve sürekli yatması gereken durumda gereksinimine uygun özel olarak üretilmiş fonksiyonlu yatak çeşididir. Tedavi amaçlı uzun süreli veya hayat boyu kullanılması gereken bu hasta yatakları, hastanın belli pozisyon veya rahatsızlığa göre tercih edilen sağlık ürünüdür.

Nasıl kiralarım?

Yatağa bağımlı veya felçli hastalar dışında uzun süre veya belirli bir süre dahilin de tedavi olacak hastaların kullanımına sunulmuş nitelikteki yatak çeşididir. Aynı zamanda bu yataklar kullanımının dışında satın alınmasından ziyade kiralama hizmeti de sunan medikal firmalar bulunmaktadır. Belli bir süre hastanın operasyon sonrası normal bir yatakta istirahat edemeyeceği için medikal bir hasta yatağı kullanılmasının daha uygun olması gerekmektedir. Havalı hasta yatakları özellikle kadın hastalığı operasyonları sonrası veya çocuklarda belli ameliyatlar sonrası da kullanılan ve vücudun bir çok organ ve bölümüne etki eden bu havalı yataklar hastaya hem konforlu hem de sağlıklı bir tedavi sürecini de sağlamaktadır.

Havalı Yatak Kiralama Hizmetleri

İnsan vücudunda belli rahatsızlıklar oluştuğunda operasyon kaçınılmaz bir durum söz konusu olmaktadır. Bununla birlikte operasyon öncesi ve sonrası hasta bakımı için ilaç, gıda ve bulunduğu ortamdaki tedavisi elbette önem arz etmektedir. Tabii ki bu her hasta da geçici bir süreç diyebiliriz. Aylarca yatarak tedavisini olması gereken hastalar, havalı yatak dediğimiz medikal bir ürünü kullanmaları sağlıkları açısından ve operasyon, tedavi sonrası için gereklilik oluşturmaktadır. Hastalar firmalardan satın aldıkları ürünleri tedavileri bittikten sonra başka bir şekilde kullanmaları pek mümkün olmadığından, kısa süreli bu tedavilerinde kiralama hizmetini kullanmaları mümkün olmaktadır

Neden havalı yatak kullanmalısınız?

Piyasada bulunan bir çok firma havalı hasta yatağı kiralama hizmetini sunarak hasta ve hasta yakınlarına hem maliyet açısından imkan sağlamak hem de evlerinde veya kullanacakları konum ve mekanlarda yer kaplaması açısından tasarruf sağlamaktadır.

Doğaya kardeş ve çözünebilir ürünler kullanıldığından kullanım sonrası imalatçı firmalar tarafından da teknolojik yöntemle yine doğaya kazandırılıyor. Havalı yatak kiralama hem hastaya artı maliyet eklemeden tasarruf etmesine imkan sağlayacak hem de tedavisini en rahat ve kaliteli malzemeden üretilmiş bir hasta yatağı ile sonlandırmış olmalarına imkan verecektir. Bununla birlikte havalı hasta yatakları adından da belli olduğu gibi hastanın vücudunun hava almasını sağlayacak, terlemesi önleyecek, kas sistemine olumsuz etki edecek durumlardan engelleyecek aynı zamanda da oluşabilecek yatak yarası gibi sağlığı tehdit edici unsurlardan da korumuş olacaktır. Hasta ve hasta yakınları için çok amaçlı olan havalı hasta yatakları kısa süreli tedaviler için kiralama hizmetini kullanmak en mantıklı tedavi şekli olduğunu söyleyebiliriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.