Hasta yataklarının son dönemde kullanımın artması sebebiyle birçok üretici tarafından imalatı yapılmaya başlanmıştır. Bu üreticiler hasta yatağını üreterek toptan bir şekilde medikal firmalarına ya da hastanelere satmaktadır. Ya da bireysel bir şekilde vatandaşlarımıza satmaktadır. Hasta yatağında eski zamanlarda çok az üretici varken artık birçok üretici ve satıcı bu işi yapmaktadır. Bu rekabet açısından iyi bir şeyken kalite ve güvenirlik açısından kötüdür. Çünkü üreticiler bu pazarda rekabet edebilmek için bazen kalitesiz ürün üreterek fiyatı düşürür ve bu sayede üreticiyi kendini çekmeye çalışır.

Hasta yatağı alırken üreticinin ya da satıcının kaç yıldır bu işi yaptığını, güvenilir olup olmadığını, kaliteli ve garantili hasta yatağı satışı yapıp yapmadığını dikkat edilmelidir. Eğer bir internet sitesi varsa sitesi kontrol edilmeli, kullanıcı yorumlarına dikkat edilmelidir. Pahalı bir hasta yatağı onun iyi olduğunu göstermez. Diğer bir deyişle ekonomik bir hasta yatağının kalitesiz olduğu da söylenmez. Biz firma olarak hem kaliteli hem de ekonomik hasta yatağı üretimi yapmaktayız. Birçok firma pahalı ve kalitesiz hasta yatağı üretimi yapmaktadır. Bizim firma olarak tercihimiz müşterilerimizin alım gücünü çok zorlamadan kaliteli ve güvenilir hasta yatağı üretmektir.

Siz müşterilerimizi düşündüğümüz için Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir hasta yatağı imalatı ve satışı yapan firma olduk. Birçok hastane, huzurevleri ürünlerini bizden almaktadır.

İyi bir hasta yatağı öncelikle sağlam bir elektrikli motor ile çalışmalıdır. Motoru hem kaliteli hem de bozulmaya karşı garantili olmalıdır. Hasta yatağı öncelikle sağlam parçalardan oluşmalıdır. Yan korkulukları ve başlıkları son derece kaliteli ve sağlam olmalıdır.

İyi bir hasta yatağının elektrikli motoru birçok özelliğe sahip olmalıdır. Motor hasta yatağının baş ve ayak kısmını kaldırabilir, asansör özelliğine sahip olabilir ya da eğim özelliğine sahip olabilir. Bu özellikler motorun yapısını göre değişiklik gösterir. İyi bir hasta yatağının yan korkuluğu plastik ahşap ya da demirden oluşur ve bu parçalar kırılmaya karşı garantili olmalıdır. Biz firma olarak tüm hasta yataklarımızı 10 yıl yedek parça garantisiyle beraber siz değerli müşterilerimize sunarız.

En Uygun Hasta Yatağı Fiyatı Nerelerde Bulunur

Hasta yatağı doğuştan yatağa mahkum olan, geçirdiği hastalık sonucu felçli olan ya da yaşlılıktan dolayı artık yatmakta olan hastalar için üretilen elektrikle çalışan bir yatak türüdür. Hasta yatakları eski zamanlarda manuel olarak çalışırken son zamanlarda değişimle beraber elektrikle çalışmaya başlamıştır. Elektrikle çalışması sayesinde hasta yatakları artık hem hasta hem de bakıcısı için kolaylık olmuştur. Ayrıca elektrikle çalıştığı için işçilik maliyeti düşmüştür ve bu sebeple fiyatlarda da indirim olmuştur. Elektrikli hasta yatakları çalışma olarak manuel hasta yataklarına göre daha kolay ve hızlıdır.

Hasta yatağı fiyatları hasta yatağı cinsine göre, motor sayısına göre vb etkenlere göre değişiklik göstermektedir. Toplumumuzda şöyle yanlış bir algı vardır. Ucuz bir mal kaliteli ve sağlam değildir. Halbuki eğer iyi bir üretim yaparsanız ucuz bir mal hem kaliteli hem de sağlam olabilir. Biz firma olarak hem imalat hem de satış yaptığımız için ufak bir kar payı olarak hasta yatağı satışı yapmaktayız. Hasta yatağını kendimiz ürettiğimiz, dışarıdan ya da başka bir firmadan almadığımız için fiyatlarımız başka firmalara göre daha düşüktür. Fiyatlarımızın düşük olması onun kalitesiz olduğunu göstermez. Ülkemizdeki en kaliteli ve sağlam hasta yatağının üretimini biz yapmaktayız. Müşteriye satış sonrası 10 yıl yedek parça garantisi veren tek firma biziz. Siz değerli müşterilerimiz için fiyatlarımızı artan kur dalgalanmasına rağmen çok yükseltmemeye çalışmaktayız.

Ekonomik Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta yatağı fiyatlarımız dokuz yüz elli Türk lirasından başlayarak Dört bin Türk lirasına kadar çıkmaktadır. Her vatandaşımız alım gücünü göre fiyatlarımız bulunmaktadır. Fiyatlar arasındaki farklılığın temel sebebi motor ve yan korkuluk modelinden kaynaklanmaktadır.

En ekonomik modelimizde en pahalı modelimizde kalite olarak yüksek seviyededir ve hepsi garantilidir. En ekonomik modellerimizde genelde iki motor bulunur ve yan korkulukları demirdir. En pahalı modelimizde ise dört motor bulunur ve plastik yan korkuluk vardır. En pahalı modelimiz bile piyasaya göre oldukça ekonomiktir. Tüm hasta yataklarımız kurulum ve servis ücreti almadan siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir