Konforlu Hasta Yatağı

Her gün biraz daha kötüleşen yaşam şartlarına ayak uydurmaya çalışırken çoğu kez bir kaza ile karşılaşıp yatağa bağımlı olarak hayatlarını idame ettiren hastalarımız için üretilen hasta yatağı son zamanların zorunlu ihtiyaçlar listesinde sıklıkla karşılaşılabilir durumlara gelmiştir. Bu kapsamda birçok hastanın rahat etmesi ve uzun yıllar yatması sonucunda oluşan yatak yaralarının engellenmesi için daha donanımlı hasta yatakları üretmeye başlanmıştır. En önemli ve fonksiyonlu türlerinden bir olan havalı yataklar, tamamen hastaya odaklı hazırlanmış olup, hastanın kendini iyi hissetmesi ve zamanla oluşan yatak yaralarının iyileşmesi için tercih edebileceğiniz türleriyle firmamızda satışa sunulmuştur. Alternatif ve tamamlayıcı ürün olarak da hastaya yardımcı materyalleri bulabileceğiniz firmamız internet sitemizde online olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Sizde bu modeller doğrultusunda ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılamak için hasta yatağı kiralama veya satın alma seçeneklerinden birini hayata geçirebilirsiniz.

Yatak Seçimi Hastayı Etkiler Mi?

Hastanız için temin edebileceğiniz yatağın en uygun donanımda olması ve seçim yaparken bu doğrultuda hareket ederek, önce hastanızın bu yatakta geçirdiği ya da geçirmesi gerekeceği zaman hakkında tedaviyi uygulayan doktor veya hemşireden kesin bilgi almak gerekmektedir. Bu bilgi doğrultusunda yatak seçimini yapmanız gerekmektedir. Hasta yatakları firmamız tarafından gerekli olan amaca hizmet etmesi için kapsamlı bir şekilde üretim aşamasından geçmektedir. Bu sayede istenilen hedefe gidilmiş olup, tam hasta profiline uygun özellikte ortaya çıkması sağlanmıştır. Bu kapsamda uyguladığımız hasta yatağı fiyatları ürün türüne, boyuna, kişinin kilosuna göre belirlenmiş olup hemen hemen her kesime hitap edecek uygunlukta satışa çıkarılmıştır.

Hasta Karyolası Satın Almak İstiyorsanız Firmamız Ürünlerini İnceleyebilirsiniz.

Amacımız zaten yatağa bağlı yaşayan hastanın ve bakım yapmakla yükümlü olan yakınının biraz daha rahat nefes almasını sağlamak ve hastada uzun süre yatağa bağlı kalmasından dolayı acı çekmesine sebep olan yatak yaralarının iyileşmesini görmektir. Bunun için yatakta uyguladığımız kumaş tamamen nefes alıp hastanın kan gitmeyen yerlerinin nefes alarak oksijen gitmesini ve yaraların iyileşmesini sağlamaktır. Firmamızdan hasta karyolası veya hasta yatağı temin etmek istiyorsanız web sitemizi ziyaret ederek ürün çeşitlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hastalar İçin Hasta Yatağı Seçimi Nasıl Olmalıdır?

İnsan bedeni çok hassas olup bazen vücut yapısı istenmeyen kaza ve hastalık sonucu kalıcı hasar görüp yatağa bağımlı bir hayat sürdürmek zorunda kalabilir. İstenmeyen bir trafik kazası gibi durumlarda ise ayak kırığı, kaburga kırığı gibi vücut hasarı sebebi ile bir süre yatağa bağımlı yaşanmak zorunda kalınabilir. Yatağa bağımlı olup bir başkasının bakımına ihtiyaç duyulması hasta için depresyona girme sebebi olabilmektedir. Hastalık insanın bedenen, ruhen ve sosyal yönden tam bir iyilik halinde olmamasıdır. Hastalara bakım verirken bakıma onları da ortak etmek kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olup iyileşme sürecini hızlandıracaktır. Hasta bakımına yardımcı olacak ve hasta bakıcı üzerindeki yükü hafifletecek şekilde dizayn edilmiş pozisyon vermeye yardımcı olan hasta yatağı hastanın iyileşme sürecine yardımcı olacaktır.

Kaliteli Hasta Bakımı İçin Uygun Hasta Yatağı Özellikleri

Hastanıza kaliteli bir hasta bakımı vermek ve iyileşme sürecini hızlandırmak için teknolojinin gelişmesi ile çok fonksiyonlu hasta yatakları geliştirilmiştir. Hastanın kaliteli bakım almasını sağlayacak ve hastaya bakım verecek kişinin yükünü hafifletip, sağlığını koruyacak hasta yatağı ve hasta karyolası belli özelliklere sahip olmalıdır. Hastanın var olan sağlığını korumak ve iyileşme sürecini hızlandırmak için hasta karyolası pozisyon verme özelliğine sahip olmalı ve hastanın güvenliği için her iki yanında da korkuluk bulunmalıdır. Hasta karyolası tekerlekli olmalı ve tekerlekler kilit sistemi ile sabitlenebilir olmalıdır. Hasta yatağı kolay temizlenebilen, pozisyon alabilen bir yapıya sahip olmalıdır. İnsan vücudu iki saatten fazla basınca dayanamayıp vücutta istenmeyen bası yaralarının oluşmasına sebep olduğu için havalı yatak kullanılmalıdır. Havalı yatak vücutta kan dolaşımını sağlayıp yatak yarası oluşumunu önler.

Hasta Yatağı Kiralanabilir mi?

Uzun süre hasta yatağı kullanılmayacak ise hasta yatağını satın almak hem maddi olarak bütçeyi yorar hem de hasta yatağı ev içinde istenmeyen bir yer kaplamış olur. Felç gibi bir sorunla yatağa bağımlı hastalar için sitemizden hastanıza kaliteli bakım vereceğini düşündüğünüz hasta yatağı ve karyolasını satın alabilirsiniz. Hasta yatağı fiyatları özelliklerine göre farklılık gösterir. https://www.haskarmedikal.com/ sitesinden hastanız için uygun hasta yatağını firmamızın hasta yatağı kiralama hizmetinden faydalanarak kiralayabilir ve ihtiyaç halinde firmamız ile iletişim kurarak bu süreyi uzatabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir