Lazımlıklı Yatak

Yatağa bağlı, yatarak tedavi sürecini devam ettiren, iyileşme sürecini en iyi ve en doğru şekilde atlatmayı düşünen kişiler hasta yatağı almaya karar verdiklerinde farklı tipte, farklı işlevlerde hasta yatağı fiyatları karşılaşmaktadırlar. Hepsi birbirinden farklı özelliklere sahip olmakla birlikte, bu farklılıkların çoğu hastaların fiziksel özelliklerine ve müşteri taleplerine göre şekillenmektedir. Bununla birlikte hasta karyolası modelleri farklı tipteki hastalıkların tedavisine uygun olacak şekilde üretilmektedir.

Hasta Yatağı Seçimindeki Kriterler

Kimi hastalar yaşlılıktan yatarken, kimi hastalar ağır ameliyat sonrası yatakta kalmak zorunda olabilmektedir. Tabii ki daha ağır durumda olan ve kıpırdayamayan hastalar da bulunmaktadır. Bu hastaların günlük aktiviteler yapabilmeleri; yemek yeme, ayağa kalkabilme, doğrulabilme gibi ihtiyaçları ortaya çıkmaktadır.

Lazımlıklı Hasta Yatağı HM-1800

Lazımlıklı Hasta Yatağı HM-1800

Bir kısım hastalar ise tamamen yatağa bağımlı yaşamakta, bütün ihtiyaçlarını yatarak gidermek zorunda kalmaktadır. İşte hasta karyolası ihtiyacı ve seçimi de bu noktada önem taşımaktadır. Yatağa bağımlı hastaların gün içinde doğrulabilme, uzanabilme ve tuvalet ihtiyaçları için tasarlanmış lazımlıklı ve 2 motorlu hasta karyolası olan HM-1200 model yataklar, gerek hastanın ve gerekse refakatçinin işlerini kolaylaştırmaktadır.

2 Motorlu HM-151/T Hasta Karyolası Özellikleri

  • Karyola 2 adet elektrikli dual motor sistemiyle çalışmakta olup, elektrik kesintilerinde pil enerjisi desteği sağlar.
  • Baş ve ayakları hareket ettiren iki harekete sahiptir ve el kumandası ile rahatlıkla kontrol edilebilir. Hastanın oturur vaziyette yemeğini yemesine olanak sağlar.
  • Özellikle yatağa bağımlı ya da yürüme sorunu yaşayan hastalar için lazımlığı mevcuttur.
  • Krom kaplamalı korkuluklar, hastanın düşmesini engeller, çıkarılıp tekrar takılabilir.
  • Her yöne dönebilen ve kilit mekanizması bulunan hasta karyolası ile yatağı rahatça hareket ettirebilir, yerini değiştirebilirsiniz.
  • 1 adet serum askısı bulunan yatak 2 yıl kullanım garantili ve 10 yıl yedek parça garantilidir.
Lazımlıklı Yatak

Lazımlıklı Yatak

Özellikler dikkate alındığında hasta yatağı alırken dayanıklı malzemelerden yapılmış, kullanışlı ürünlerini tercih etmek uzun süreli bir kullanım sağlamaktadır. Ürünü web sayfasından daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir